Отговори
# 855
# 856
  • Мнения: 2 487
Любимо място Heart Eyes

# 857
  • Мнения: 1 656
Може и да е обсъждано , но не откривам, търся мнения за салон его и ваучер за мигли, косъм по косъм. Благодаря

# 858
  • Варна
  • Мнения: 1 817
 А аз търся маникюристка

# 859
  • Мнения: 1 377
Привет, моля за мнения за Joy Center на Пискюлиев?
Имат ваучери за лазерна епилация: http://grabo.bg/varna/za-gladka-koja-0tghw8

# 860
  • Мнения: 4 613
Мнения за студио Ивона на Шипка за педикюр?

# 861
  • Варна
  • Мнения: 37
Искам да сподяля мнението си относно хотел Синя Ривиера- Сл.бряг http://www.grupovo.bg/offer_34683

Пълна пародия...За 4-дневният ни престой дойдоха на 4 ден да попитат за почистване. Трябваше да си купуваме консумативи като тоал. хартия, сапун и тн. Пълно беше с мравки, масата я заварихме непочистена. Леглото представляваше два матрака един върху друг..

Детският кът представлява една люлка с пързалка.
Във фитнес залата, която беше описана като безпл. възможност за ползване, имаше 2 уреда, а останалото чували със строителни материали.
Храната беше ужасна, а персоналът се хранеше заедно с нас - даже една от служителките опитваше храната направо от тавите с ръце, без прибори. Никъде другаде не бях виждала такова нещо..Извършваха ремонт, падаха боклуци върху масите, изливаше се вода от горните етажи, вдигаше се ужасен шум.
А ако случайно си забравите нещо в стаята- не го търсете повече- ще ви отговорят че е било счупено и са го изхвърлили Wink...

# 862
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Трябваше веднага да се обадите на Групово,че несъответства на това,което е в сайта и има вариант да ви настанят на друго място или да ви върнат парите.Аз по същия начин останах разочарована,но бях с ваучери от Почивка,не за този хотел.Обадих им се,като се върнахме да изразя възмущението си и човека веднага ми предложи да ни преместят в друг хотел.Ама аз,като незнам как стоят нещата и с малко дете къде да тръгна да си провалям почивката,а то имало варианти.Да си знаете.

# 863
  • Варна
  • Мнения: 37
Незнаех че съществува такава възможност..мерси за инфото.
На следващия ден отседнахме с друга оферта през грабо.бг в хотел Искър пак на Сл. бряг- е там вече си изкарахме страхотно. Храна, стаи, обслужване- всичко перфектно. Никакво място за сравнение, а разликата в цената беше само 16 лв.
Вече ще знам да чета коментарите, преди да резервирам почивка някъде...

# 864
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
То и аз незнаех ама,човек се учи докато е жив. Simple Smile

# 865
  • Мнения: 11
Има ли доволни от SNB лака в този салон?

# 866
  • Мнения: 295
Аз съм била на педикюр в Новакови.Като обстановка и чистота нищо особенно,но като обслужване и качество отлично изключително доволна съм,напълно си заслужава.

# 867
  • Мнения: 237
Здр Wink доволма съм от услугите на момичетата в Buena Vista- Баба Тонка- к. пазар. Със и без ваучер- качеството янма разлика

# 868
  • Мнения: 58
Не съм доволна от Център Енигма на ул. Мусала. Приятели ми подариха ваучер за 60 минутен масаж уж намален с 50% на цена от 40 лв. Съкратиха си от времето с поне 12-15 минути, а масажистката имаше много дълги нокти, които драскаха.

# 869
  • Мнения: 2
Helenna face.. не ви ги препоръчвам за  нищо на света,аз лично се опарих от тях и няколко мои познати,поставят филърите си в НЕ-лекарски кабинет,а в една хотелска стая,поставя ви го който е извикала Шефката на helenna(която самата тя не е лекар),а тя само казва къде да се бие,поставя ви го една медицинска сестра неразбираща как да се бие,поставят  го за 10мин,без никакъв масаж,а той е задължителен при филър в устните,след това казват да не си пипате устата 48ч..отново пълни глупости,и така се сдобивате с чудни грануломи (топки като камък)единственото решение хуалоронидаза за да се разградят! и при това сте упреквани,че е по ваша вина ,,не сте спазвали инструкциите на госпожа Helenna”...силно не ви препоръчвам  Helenna face!Иима и много по-добри доктори, и то наистина доктори,не медицински сестри хванати от пътя..!!! Доктори,които си разбират от работата и пак работят на тази цена от 250-300лв

Общи условия

Активация на акаунт