Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 37

  • 55 147
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Момичета,
каква е мнението ви за ружовете на Римел ? Забелязах, че Ингрид (Missglamorazzi)  в последните си клипове е постоянно с един руж на марката (Rimmel Blushi in Pink Sorbet) и го хвали много. По едно време и Tanya Burr беше също голяма фенка на ружовете им.
Също така какво е мнението Ви за моливите на марката - Scandaleyes. Доста хвалени са из youtube.
Не знам защо самата аз подминавам марката, но се заинтересувах доста, но не смея да взема преди да чуя други мнения.

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Някакъв кошмар от седмицаси избирам спирала, последната ми беше make up studio в началото бях възхитена от нея обаче по мое мнение много бързо започна да се рони, за мен това е признак на стар продукт. Вчера в мол пловдив (консултанкатасякаш за първи път рабира че ако иска това да работиш трябвада разбирашза какво си тук) гледах ИСЛ и тя ми се стори че дооста си е полежала в шкафа.Мисля че на скъпите продукти това им е проблема.
Сега съм в чуденка какво да взема, предложения? Миглите ми не са къси,но са рехави и рядки.
По-добре отиди в Леро на главната  Peace   Аз ползвам на Ланком и съм много доволна  Hug

# 197
  • Мнения: 432
неделно Simple Smile

# 198
  • София
  • Мнения: 1 626
Ау, LOSHKA, много нежно. Само от такова разстояние да снимаш вече  Peace

# 199
  • Мнения: 432
Мацата, благодаря ти  bouquet

# 200
  • Мнения: 112
Момичета, от къде поръчвате пигменти fyrinnae?

# 201
  • Мнения: 176
ChemistryLady моливите на Римел скандалайз са много хубави, ружове им не сум ползвала.  Peace

# 202
  • Мнения: 127
Момичета, знам, че не е особено много по темата, имам повод за вечерен грим, можете ли да ми препоръчате човек от Варна за тази цел?  Hug

# 203
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
ChemistryLady моливите на Римел скандалайз са много хубави, ружове им не сум ползвала.  Peace

Благодаря!   bouquet 

# 204
  • Мнения: X
Някакъв кошмар от седмицаси избирам спирала, последната ми беше make up studio в началото бях възхитена от нея обаче по мое мнение много бързо започна да се рони, за мен това е признак на стар продукт. Вчера в мол пловдив (консултанкатасякаш за първи път рабира че ако иска това да работиш трябвада разбирашза какво си тук) гледах ИСЛ и тя ми се стори че дооста си е полежала в шкафа.Мисля че на скъпите продукти това им е проблема.
Сега съм в чуденка какво да взема, предложения? Миглите ми не са къси,но са рехави и рядки.
Ето това все едно ,че аз съм го писала  Mr. Green. Не мога да намеря свесна спирала и това си е  #Cussing out #Cussing out. В последно време почти всяка седмица купувам спирала. Пробвах и гореспоменатата спирала ,но и при мен се появи същия проблем. Последната ,която купих пък си беше суха след разпечатването и я върнах. Вземала съм Диор и Ланком ,но също започват да се ронят много бързо. Единствено една мостричка от списание на Диор ми издържа доста време,много повече от оригиналната спирала  newsm78

# 205
  • Мнения: 31 317
Новата спирала на Шанел е великолепна и се нуждае само от един пласт. Няма никакво ронене и е за мен е наистина много добра. Не смятам да я сменям скоро с друга.

# 206
  • София
  • Мнения: 1 626
Спиралата на ЕЛ, която преди време беше в Грацията няма никакво ронене при мен. Имайки предвид, че ползвам извивачка след първия слой и поради тази причина от мястото на извивката с всички други спирали ми се ронят ситни точици през деня. Само с тази няма! Дори започна леко да изсъхва, но все пак 3 месеца изкара това малко флаконче, сложих малко вода на четчицата да я освежа. и пак няма ронене.
Добре, че тогава овреме си купих още едно списание. И като свърши, съм решила да си я взема в пълен размер.

# 207
  • Мнения: 2 700
ChemistryLady , имам този руж на Римел:

Доволна съм. Има съвсем малки блясъчета. Приятен светъл цвят.

# 208
  • Мнения: 892
Спиралата на ЕЛ, която преди време беше в Грацията няма никакво ронене при мен. Имайки предвид, че ползвам извивачка след първия слой и поради тази причина от мястото на извивката с всички други спирали ми се ронят ситни точици през деня. Само с тази няма! Дори започна леко да изсъхва, но все пак 3 месеца изкара това малко флаконче, сложих малко вода на четчицата да я освежа. и пак няма ронене.
Добре, че тогава овреме си купих още едно списание. И като свърши, съм решила да си я взема в пълен размер.
Мацата, може ли да споделиш коя точно от всичките спирали на ЕЛ е това, че моя приятелка беше луднала по нея и искам да й я взема за подарък  Mr. Green
Предварително благодаря   bouquet

# 209
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Спиралата на ЕЛ, която преди време беше в Грацията няма никакво ронене при мен. Имайки предвид, че ползвам извивачка след първия слой и поради тази причина от мястото на извивката с всички други спирали ми се ронят ситни точици през деня. Само с тази няма! Дори започна леко да изсъхва, но все пак 3 месеца изкара това малко флаконче, сложих малко вода на четчицата да я освежа. и пак няма ронене.
Добре, че тогава овреме си купих още едно списание. И като свърши, съм решила да си я взема в пълен размер.
Мацата, може ли да споделиш коя точно от всичките спирали на ЕЛ е това, че моя приятелка беше луднала по нея и искам да й я взема за подарък  Mr. Green
Предварително благодаря   bouquet

Не съм Мацата, но спиралата е Sumptuous Extreme.
За съжаление при мен ефекта на неронене и хубави мигли е месец  Laughing , след това вече не става. Може да се ползва още, но ми се рони малко и не извива/издължава така, както в началото. И с двете ми беше така.

Общи условия

Активация на акаунт