Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 37

  • 55 180
  • 740
  •   1
Отговори
# 180
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
-Alien-  Hug blagodarq  Heart Eyes напоследък мие много неагресивно - по отношение грим  Blush дори като си гледах разни стари снимки бях доста озадачена  Mr. Green

Фокси  Party първата снимка най ме грабна, каот че ли си градирала цветовете по интензивност и н долния клепач - или само така ми изглежда  newsm78 с какво прави първия грим  Blush

# 181
  • Мнения: 2 843
foxita, страхотен, наистина страхотен грим!
Но ти си толкова красива, че какъвто и грим да сложиш, и изобщо да не се гримираш дори, пак ще ти отива.

Аз съм много щастлива, че се сдобих с DIORBLUSH Cherie Bow. Във всички теми се хваля с него. Но и тук да кажа: много ненатрапчив, естествен, здравословен вид дава на кожата този руж, силно го препоръчвам. Хвърлила съм око и на това прословуто желе на Ести, което толкова се хвали във форума.

# 182
  • Мнения: 242
Аглая Епанчина , хм, без грим не ти трябва да ме виждаш Laughing
Благодаря и на двете ви с Алена Hug
Алена, абсолютно никакъв замисъл не съм влагала в грима, освен, че исках да има синьо и синьото да е в тона с обеците и якето. На подвижния клепач исках да съм с по-неутрален светъл цвят, за да не съм прекалено цветна, понеже бях на работа същия ден (а аз работя в детски магазин и няма как да се шаря като за бар Mr. Green)
Иначе грима и на трите снимки е еднакъв. Просто първите две снимки са правени на терасата, т.е. на дневна светлина, а другата в стаята, пред прозореца и със светкавица.
За синьото на водната линия използвах един молив на Севънтийн, номер 29 + малко синя сянка, за да докарам синьото на якето, от палитрата Тропикал шимър на ВН cosmetics.

Обаче установих, че веждите ми отново са си станали черни (т.е. моите естествени). Ще се боядисвам скоро май Thinking

Последна редакция: сб, 20 апр 2013, 17:21 от foxita

# 183
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
т.е ползвала си само синьо  newsm78 молив? сенки  Rolling Eyes

# 184
  • Мнения: 242
т.е ползвала си само синьо  newsm78 молив? сенки  Rolling Eyes

Да ,да, молив и сенки. Дописах си предния пост. И малко черен молив ползвах, но такъв си ползвам по принцип. Не мога да се възприема само със светло във водната линия. Трябва да има нещо по-тъмничко Simple Smile

# 185
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
 Peace

# 186
  • Пловдив
  • Мнения: 692
И аз се интересувам за супершок-а във водната линия, както и КАК СЕ ОСТРИ това чудо  Party Party , не мога да се справя с острилката и това е.

# 187
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
И аз се интересувам за супершок-а във водната линия, както и КАК СЕ ОСТРИ това чудо  Party Party , не мога да се справя с острилката и това е.

Аз остря с обикновена острилка на Орифлейм. Имам и една друга, но не съм пробвала с нея. До сега съм нямала проблеми. Peace

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 692
И аз остря с обикновенна острилка , дори не е орифлейм  Laughing , изобщо не мога подостря писеца, само отпадък, остава оголен и тъп...

# 189
  • Мнения: 4 428
Аз остря с острилка на Есенс - супер съм доволна от нея, до сега никакъв молив не й се е опрял  Wink

# 190
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
и аз ползвах каквато острилка имах под ръка  Hug

добавям идейки  Blush







Последна редакция: сб, 20 апр 2013, 21:46 от a.l.e.n.a

# 191
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Нещо напоследък не сварвам да ви чета  Embarassed  Отивам да наваксвам,само на бързо видях няколко неща от Фокси   bouquet  Нямам думи  smile3501

# 192
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Скрит текст:
Heart Eyes

# 193
  • Мнения: 2 214
Някакъв кошмар от седмицаси избирам спирала, последната ми беше make up studio в началото бях възхитена от нея обаче по мое мнение много бързо започна да се рони, за мен това е признак на стар продукт. Вчера в мол пловдив (консултанкатасякаш за първи път рабира че ако иска това да работиш трябвада разбирашза какво си тук) гледах ИСЛ и тя ми се стори че дооста си е полежала в шкафа.Мисля че на скъпите продукти това им е проблема.
Сега съм в чуденка какво да взема, предложения? Миглите ми не са къси,но са рехави и рядки.

# 194
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 380
Някакъв кошмар от седмицаси избирам спирала, последната ми беше make up studio в началото бях възхитена от нея обаче по мое мнение много бързо започна да се рони, за мен това е признак на стар продукт. Вчера в мол пловдив (консултанкатасякаш за първи път рабира че ако иска това да работиш трябвада разбирашза какво си тук) гледах ИСЛ и тя ми се стори че дооста си е полежала в шкафа.Мисля че на скъпите продукти това им е проблема.
Сега съм в чуденка какво да взема, предложения? Миглите ми не са къси,но са рехави и рядки.

Мисля, че Макс Фактор и Лореал имат много хубави спирали, които са се доказали с доста масова употреба и рядко залежават.

Общи условия

Активация на акаунт