КГБ = Клуб на Готините Баби - 134.

  • 44 922
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7 442
         Като е тръгнало и аз съм ЕТО! Laughing

# 661
  • София
  • Мнения: 2 673
Е, убихте ме.... Хайде, разказвайте, плиз.

# 662
  • София
  • Мнения: 16 148
Ами тъкмо започвах да пиша и Ани дойде с гаджето. Та да им обърна малко внимание, да ги поканя да вечерят. Отказха ми.  Sad А имаше много вкусна пилешка супа и пържени кюфтета.  Тя си взе дебели дрехи, че утре пак е на стадиона - този път Бон Джови/така ли се пише?/
Снощния концерт минал много добре, уж не и е било студено. Тя била съвсем до тях, пооправяла им косите.
Ега-мега, много са сладки мама и бебо. Ама тя ми се вижда наборка/89г/ на Ани, май?
Леле, какво ли някоя от нас с готвенето да каже "маняна". Или пък с взимането на внучета от градината ...
За взимането на внучо не мога да се изкажа. Но покрай Пламен окончателно казах manana на готвенето.
Ако се наложи само подготвям материала, но явяш-явяш. Пък ако бърза да си кълца.

# 663
  • София
  • Мнения: 1 750
   Моите гости си отидоха.Нещо не съм се наспала и мисля да лягам. Маняна за всичко.Утре ще чета и пиша.
Лека нощ!

# 664
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Joy Я по транкильо , маняна няма да избяга.
Всички отидохте по креватите.  Rolling Eyes

# 665
  • София
  • Мнения: 16 148
А, не всички. Аз съм си тук до към 23.55 ч.

# 666
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
И от мен маняна
Лека нощ! smile3524

Иве , малко уроци по испански.  hahaha
До утре! = Hasta mañana! (aста маняна).  Mr. Green

Айша , това вечерния час ли е?  Laughing

Нещо ме е 'Фанала лигнята.  Blush

# 667
  • София
  • Мнения: 16 148
Да, тогава се тръшвам в кревата.
Иначе Пламен малко преди 22 ч. си сипва ракия с мезе. Естествено, в кревата, пред ТВто.
Аз съм се навечеряла около 20 ч, и сега само малко вино за компания.  Embarassed
Hasta luego  Grinning

# 668
  • Мнения: 894
Хайде почна се! hahaha
Жабка ставаш ни учителка по испански,така де трябва да работим върху себе  си hahaha
Аста маняна /Hasta mañana/ момичета/Chicas/ Hug

# 669
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Хайде почна се! hahaha
Жабка ставаш ни учителка по испански,така де трябва да работим върху себе  си hahaha
Аста маняна /Hasta mañana/ момичета/Chicas/ Hug

Mr. Green Не , че съм много много на ти , но елементарни нещица знам.  Wink

Айша , аста луего , ма сега аз мисля да лягам вече.  Peace

Да ви кажа лека нощ!  Hug  Buenas noches!  Hug

# 670
  • София
  • Мнения: 16 148
http://www.goethe-verlag.com/book2/BG/index.htm
една програма за чужди езици. Може да е полезна за някого.
Лека нощ и от нас.

# 671
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
http://www.goethe-verlag.com/book2/BG/index.htm
една програма за чужди езици. Може да е полезна за някого.
Лека нощ и от нас.


Страхотен е сайта.  Peace
Много е добър и полезен. Благодаря ти!  Hug

# 672
  • София
  • Мнения: 1 529
Здравейте  в този мрачен  и ветровит ден.
 Вие искате по бързо да направите нова тема ,та минавате само с ето съм ли?
 Иве ето обяснено от шефа кое как във форума.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336416.0
 Кари много се зарадвах за представянето на първокласника. Heart Eyes
 Ега-Мега толям мъж си имате сладур. Heart Eyes
 Довечера и нашите са на стадиона на концерт и няма да се прибират в Богров та ще правим пижамено парти ,мисля да накарам дядото да пали камината.

# 673
  • София
  • Мнения: 4 179
Може ли да ми пуснете линка с който се разхождате по улиците по света и у нас. Пробвах с Гугъл мапс, но нещо не мога да намеря това, което искам.

# 674
  • Мнения: 0
Добро утро на всички прекрасни жени!!  С усмивка ли започнахте деня ?? Да питам някои от вас подквасвал ли е мляко? Дъщеря ми има уред и много искаше да прави мляко ,мъжът ми откри една ферма над Аксаковска панорама и ходим ,вземаме мляко ,тя прави в уред ,аз в млековарката и сега си имаме мляко!!Благодаря на ШПУНЦ и РИМАР за кафето и пожеланията за хубав ден! При нас един вятър духа ще ми прекърши цветята. И като съм взела да разказвам за мен да ви кажа --отивам вчера да си разтривам шиповете ,и гледам промоция на антицелулитен макум масаж и има свободен час и аз хоп на масаж и питам боли ли --девойката ами не Аз ще посинея ли ?  Девойката не само леко почервеняване --резултат аз съм пухкава и целулитна --е и боли и имам синини отвътре на краката. Но трай бабо за хубост и баба си взе час и за сряда ,че то ако са по-малко от 4-5 нямало резултат . И накрая дайте идея да сваля 4-5кг.
 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт