Отговори
# 690
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Пандииии, много се радвам за теб  Hug
Кокона, Тоито, успех момичета  Hug
Фло, има надежда, много ти е хубава графиката, а относно О - Денис като че ли е по-навътре в нещата, но когато и да е била, имате си сърчица наоколо и шанс има  Praynig
За фолиевата - пиех Неофолок, а след теста Прегнакеър. По-назад имаше въпрос за вечерната иглика - аз я пих чак докато се усетих, че имам закъснение  Peace
На всички останали също  Hug и скоро желания резултат  Praynig

# 691
  • Мнения: 1 569
Ок, има нова темичка, но нека доизпишем тази.  Hug Аз излизам. Ще търся нещо бебешко, с което да поднеса довечера новината вкъщи, че нямам време да правя от сладки.  Joy  Мислех да чакам с казването, но майка ми си идва от чужбинско и искам да я зарадвам.  Heart Eyesпосле ще пиша. Целувки на всички!

Дива, Тани, благодаря виии Hug

# 692
  • Мнения: 425
♥Пандичка♥ видях  новата тема,много добре си се справила и е супер.Сега ти разгледах графиката и виждам как на отрицателни тестове за овулация има само сърцица и по това което  показва теста за бременност смятам,че ти е била към 20 някъде О-то,че дори и Т няма във ФФ.Е това вече не е ли Божа работа.Браво Hug

...

Последна редакция: чт, 25 апр 2013, 14:28 от rosenna

# 693
  • UK
  • Мнения: 5 999
Пандичка, момичета Hug
А пък при нас, лятото дойдееееееееее Crazy

# 694
  • Мнения: 517
Пандичка честито мила     bouquet

# 695
  • Мнения: 295
Пандичка , тихичко честито!!!   bouquet
Много, много се развълнувах, сякаш аз съм видяла двете чертички:)

П.П. Аз да ви споделя нещичко ... ние с тези сърчица-отначало супер(3-4)  Embarassed, ама обикновено не сме толкова чести в това отношение ... и мислим малко почивка, че на мъжо му дойде нанагорно  moresmile

Последна редакция: чт, 25 апр 2013, 13:42 от toridim

# 696
  • Мнения: 159
toridim гледам, че още не ти е минала овулацията ,а вие точно сега ще почивате..купи му шоколад на твоя човек и да се стяга  Grinning
На мен вчера теста за ову ми беше положителен ,а днес е отрицателен.Това значи, че днес е овулацията нали?14 ден ми е от цикъла ,мисля че е много навреме  Simple Smile

# 697
  • Мнения: 1 898
Охх най после да поседна и да ви дочета  Laughing Голямо чистене му дръпнах днес ooooh!
WhiteDove до колкото аз съм запозната след положителен тест , О настъпва от 12 до 48 часа Simple Smile Надявам се да съм ти била полезна  Hug

# 698
  • Мнения: 1 056
Дааа това го препоръчват на много места, да не се прекалява с кекса първите дин след цикъла, чее да не се изтощях партньорите или жената да не е се "протрие" (сори за грубия език, не помня точно как го наричаха научно  Embarassed) иии ние сме си патили от това, но аз си знам точните дни ии гледам преди да започнем маратона 3-4 дни да си починем така да се каже  Embarassed

# 699
  • Мнения: 295
Хахаха, точно! Ама пусто нали ни е първи месец опити , та на макс:) Ще му нарежа днес една зеленка салатка с малко магданозец на мъжо , та и аз може да си БОДНА Joy Joy Joy

п.п. А уж не боляло много глава от кекса  hahaha

# 700
  • Мнения: 1 898
Даа това за кекса и аз съм съгласна и на мен ми се е случвало веднага след М да се развихрим няколко дни  Blush и после когато е баш момента моичкия вече се е предал  Laughing Затова се старая първите дни през 1-2 дни ако ни се иска разбира се  Embarassed и когато си е баш момента да сме най активни Simple Smile
Като се замисля да ви кажа ... ако човек има желание и всеки ден пак става  Laughing Това е рецептата на моята сестра която има 2 деца  Peace Според нея трябва всеки ден да се прави кекс  Laughing

# 701
  • Мнения: 95
Пандичкаaa, браво, много ни зарадва!! Hug
Вече си мисли само хубави неща, защото притесненията произвеждат стресови хормони, които преминават през плацентата, така че не тревочи човечето  preggo, а си мисли само хубави неща. За всички в ранна бременност - Може да си вземете блистер Но-Шпа, ако усетите болка, както ми се случи на мен в петък. Но е важно да не ги ядем като бонбонки. Говорим за сериозна болка, която не отшумява за 30-40 сек. и не е като при цикъл. (поне при мен) Д-р Гиньо-Кологов  Laughing ми каза да използвам Но-Шпа (при нужда), а за температура - Парацетамол.
От мен пожелания за здраве Flowers Four Leaf Clover и приятно preggo
На бременните  Flowers Four Leaf Clover, на работещите по въпроса fingerscrossed

# 702
  • Мнения: 1 569
♥Пандичка♥ видях  новата тема,много добре си се справила и е супер.Сега ти разгледах графиката и виждам как на отрицателни тестове за овулация има само сърцица и по това което  показва теста за бременност смятам,че ти е била към 20 някъде О-то,че дори и Т няма във ФФ.Е това вече не е ли Божа работа.Браво Hug

...

Аз по-скоро мисля, че О е била на 15-16ти, защото най-наситеният ми тест за О беше този на 15-ти, а и ако приема, че цикълът ми е станал 31-32 дни, 16ти е съвсем логично за нстъпване на О. Помня и че точно тогава тогава някъде имах и ЦС. Ние с мъжо така бяхме "разпределили" кекса, че да има и преди и по време и след очакваната от МЕН дата, за по-сигурно.  Joy

Писенце, WhiteDove, много балгодаря за положителните мисли. Прави сте, разбира се. Просто бременност като цяло идва в много напрегнат за мен момент, нали ме съкратиха+ме искат отще от 1-ви май на ново място и сега направо съм се хванала за главата какво да правя, какво и как да им кажа и т.н. НООО честно казано си казвам "не ме интересува", защото най-важното и нещото, което исках с цялото си сърце, се случи и само това има значение!  Hug

Toridim, snow lady, Dikssi, Lenivik, Galka  Hug

# 703
  • София
  • Мнения: 8 701
При нас, моят приятел има някоо особености и ще е трудно да прекалим с кекса.  Не, че няма да може всеки ден, но няма да може да опече кекса...ако ме разбирате  Joy  На него чу е нужно минимум два дни, понякога три, за да може да го опече.Поне с мен де, ако сам си готви може и 5 пъти на ден  Joy 
Та го правим 2-3 пъти седмично, защото ако му дам зор няма да може въобще. Поне що се отнася до бебеправенето.Ако не бебеправехме можех да му се радвам всекидневно  Laughing 
 
Пандичка, все ще оправите другитв проблеми.Сега това бебче ти е дадено, за да те радва на фона на останалите бъкии.

# 704
  • Мнения: 295
Аз днес имам всички симптоми за скорощна О (може би утре)- подуто коремче и лека болка (съвсем леко усещане за дискомфорт), темп. ми падна, ЦС се усили ... таа както казах тази вечер ще сме на салатка Joy

Общи условия

Активация на акаунт