Отговори
# 735
  • Мнения: 295
Имаше една тема за планиране на майчинството или нещо такова,питай там най-добре.
Но аз знам че тези 6 месеца са точно затова в полза на работодателя и той може да се освободи когато си реши и то от днес за утре.

 newsm10

# 736
  • Мнения: X
панди аз съм в това положение и с документ и без не те пази,то и моя шеф незнае че ше си имаме бебок само колежката която е мн.на ти с нещата и мн.си се тачим с нея.Та ако е имало начин щеше да знам.Изпитателния ми срок е до 12.07 и ако ме извика да си поговорим ще му кажа за бебчо,а той да си реши дали ме иска или ще обучават някой нов.

Радинка, точно в този случай, ако искаш да си запазиш работното място поне докато ти свърши майчинството, можеш да излезеш в болнични.

А иначе не мисля, че някой ще назначи на работа бременна жена.

# 737
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Нали и аз съм в същото положение. Теста го направих в първия работен ден /и на 50-ти ден от цикъла/. Не съм казала още, а вече съм в 6-ти месец. И както споменах, изпитателният срок приключва точно когато трябва да изляза в 45 дневния болничен /по-точно няколко дни след това/. Смятам след празниците, като мине следващия преглед, да поднеса новината, пък както искат да я приемат. Бебчето е най-важно все пак. Ако трябва ще се самоосигурявам 2 месеца.
Панди, мен ако питаш - започвай работа и виж как се чувстваш. Желая ти да нямаш никакви неразположения и всичко да е нормално. В никакъв случай не правиш нещо неправилно, тъй като заплата се получава за труда, който полагаш.

# 738
  • Мнения: 1 898
Хахаха момичетаааа посмях се с вас от сърце  Hug Май май на никой не му е лесно с този кекс хихи. И при нас аз съм по активната само докато го погледна милото и ми вика ... "Офф пак ли айде да пропуснем днес " но.. няма мърдане Simple Smile Аз също се предавам на моменти но като цяло съм по настъпателна Simple Smile Снощи даже много рано ми се доспа но му бях поръчала като си ляга да ме събуди  Blush все пак доки вчера ми каза че трябва да сме активни тези дни Simple Smile и той нали си ми е послушен първо лекооо опипа почвата да види как ще реагирам  Heart Eyes
Ето вижте с какви хубави емоции изписахме последните странички на темата дано да има повече такива и в новата  Hug Hug

# 739
  • Мнения: 159
Оо вярно, че е станала 50страници  Laughing
Айде всички в новата тема   animal037

# 740
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
може ли линк за новата тема  Blush

# 741
  • Мнения: X
Май няма нова тема, някой трябва да пусне.

# 742
# 743
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=716810.0    ето мила, аз си я намерих

# 744
  • Мнения: 1 569
Благодаря, че сте сложили линкче.  Hug

КРАЙ НА ТАЗИ ТЕМА!!!

Общи условия

Активация на акаунт