Отговори
# 720
  • Мнения: 295
Панди, който ме иска да ме взема- дали на ТД (ще е великолепо) дали не (пак някакви парички от някъде). Ти не се отказвай- не се знае, знае ли се- може договорът да ти стане пстоянен след 1-3м изпитателен срок, а тази част на бременността може да запазиш спокойно в тайна! Та някои дами разбират късно я, нали !!!

# 721
  • Мнения: 159
♥Пандичка♥ то има и вариант ти да си премълчиш, че си бременна и след примерно 3 месеца като ти проличи да кажеш,за да може да си извадиш болничен и да знаеш, че през тва време ти идват парички отнякаде  Thinking Поне аз ако бях така щях да направя,ако разбира се бременността е безпроблемна.
 

# 722
  • Мнения: 1 056
♥Пандичка♥ закона те защитава ако си ги информирала с документ от лекар, че си бременна, в твоя случай е чист късмет иии леко разминаване, така че за съжаление не те защитава закона. А за нашите момчета, ние си ги обичаме такива каквито са, вече не обръщам аз лично толкова внимание ии това хич не го и отразяваме. Нещо естествено е, по някога се случва, по някога се случва с малко помощ  Wink, както ни е кеф и тн. Гледаме да не хабим материала, но при нас така или иначе няма да стане по естествен път, което като че ли облекчи малко целия този "досаден процес" - не го мислим поне от тази гледна точка, приехме, че ще има външна намеса и оставихме кекса да се случва по-естествено ии някак си нещата станаха по-спокойни и хубави, а другото Божа работа  Grinning

# 723
  • Мнения: 425

Идвам да ви сложа по едно каже,че  сутринта никой май не се сети Thinking
Гледам каква тема сте подхванали,нормално е по някое време и на двамата партньори да не им е до кекс.Трудничко си е в точните дни да се прави всеки ден,помня как моето мило един път се направи на заспал за да пропуснем hahaha,обаче аз като го видях "ааааа без да ми спиш" Joy Joy Joy

# 724
  • Мнения: 295
Идвам да ви сложа по едно каже,че  сутринта никой май не се сети Thinking
Гледам каква тема сте подхванали,нормално е по някое време и на двамата партньори да не им е до кекс.Трудничко си е в точните дни да се прави всеки ден,помня как моето мило един път се направи на заспал за да пропуснем hahaha,обаче аз като го видях "ааааа без да ми спиш" Joy Joy Joy
smile3508 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao

# 725
  • Мнения: 159

обаче аз като го видях "ааааа без да ми спиш" Joy Joy Joy

ахахах  Joy smile3521 smile3501

мерси за кафенцето,ще стана и аз да си направя едно, че очите ми се затварят от толкова четене в тоя форум  Laughing

# 726
  • София
  • Мнения: 8 718
При нас аз се правя на заспала  Joy  Той е по-настоятелния за правене на бебе и ме тормози непрекъснато.
Миналия месец една вечер само като ме погледна и аз направих една многострадална физиономия и той "Кое тв боли днес? Глава, зъб, око, крак..."  Laughing

# 727
  • Мнения: 1 569
Toridim, White Dove, момичета разбирам, но много ме е страх някой да не каже "ооо тази е знаела, че е бременна и въпреки това започна при нас" или пук "еее как може, тамън започнала и вече бременна". Знам, че не сме длъжни да даваме обяснения за личните си планове и не трябва да се "срамуваме" от това, че сме забременели в "неподходящ" момент. Но някак си мисля, че не е много коректно да знам и да започна без да им кажа. Притеснявам за името си и най-вече какво впечатление ще оставя у работодателя, дали няма да си ритна столчето за в бъдеще например? Няма ли да бъде оценено, ако още в началото съм откровена, тоест коректна и им кажа, пък те да решат дали ме искат и така евентуално да си оставя една отворена вратичка за като се върна от майчинство???  newsm78

Ще се радвам който иска да даде мнение!  :hug:

Росена, хихи, много забавно.  hahaha И аз така му викам на моя сладур.  Joy

Виждам кафе и се чудя дали да си направя. Момичета, днес сутринта за първи път кафето имаше по-различен вкус и дори не си го допих.  Blush

# 728
  • Мнения: 1 056
При нас аз се правя на заспала  Joy  Той е по-настоятелния за правене на бебе и ме тормози непрекъснато.
Миналия месец една вечер само като ме погледна и аз направих една многострадална физиономия и той "Кое тв боли днес? Глава, зъб, око, крак..."  Laughing

хахаха ще ме уморите бе момичета хахаха... понеже аз съм забранила вечер да ме закача, не мога като съм скапана...та ние най-обичаме или по нощите, като се събуди някой или рано сутрин. Аз като се наспя и се оцъкля в 5-6, обачеее ако не съм се донаспала само изръмжавам, което означава да не си и помисля да се доближава до мен, защото не съм ли се наспала, няма такъв ДЗВЕР като мен, ям хора с парцалите и съм в състояние да го наритам. Той за това се промъква лееекооо ии опипва почвата, но се случва понякога така да изръмжа, чеее бяга в другия  край на спалнята  Laughing

# 729
  • Мнения: 159
Панди и ти си права,малко е кофти да си премълчиш, но незнам защо имам предчуствието, че кажеш ли те нямат никакъв смисъл да те взимат ..  Rolling Eyes
От друга гледна точка пък, ти така или иначе ще си на изпитателен срок до 6мес. така че и да си премълчиш сега - когато се разбере пак не мисля, че ще ти продължат договора..въпроса е дали ти се работи 6 месеца или не  Simple Smile

# 730
  • Мнения: 1 569
Добре де, а наистина ли когато си на труд. д-р и на 6м изпитателен срок законът не те пази, ако представиш докумен за бременност???  newsm78 Къде мога да го проверя това??

# 731
  • Мнения: 159
Имаше една тема за планиране на майчинството или нещо такова,питай там най-добре.
Но аз знам че тези 6 месеца са точно затова в полза на работодателя и той може да се освободи когато си реши и то от днес за утре.

# 732
  • Мнения: 1 056
Ако си на изпитателен срок и си представила документ, закона те пази до момента на изтичане на изпитателния срок, но не задължава работодателя да те назначи на постоянен трудов договор - това е кофти уловката в нашето законодателство. Виж ако си назначена на постоянен-безсрочен трудов договор и ги уведомиш (дори и без документ, но е по-добре да се представи бележка от лекар), тогава нямат право да те пипат и то до навършване на детето на 3 годишна възраст, до тогава си защитена от закона, но винаги има хиляди вратички, чрез които гадните работодадели намират начин да принудят много жени сами да се махнат. Закона не те защитава срещу лошо отношение, разбираш ме  Hug. Но ако тепърва ще започваш работа, ще си при всички случаи на изпитателен срок, ако той е месец и след това подписвате постоянен трудов договор ОК може и да се прикрие, нооо ако е 3 или 6 месеца, няма как. Но и аз мисля, че при всички положения е най-добре да споделиш още в началото, пък каквото ще да става  Hug

# 733
  • Мнения: 965
панди аз съм в това положение и с документ и без не те пази,то и моя шеф незнае че ше си имаме бебок само колежката която е мн.на ти с нещата и мн.си се тачим с нея.Та ако е имало начин щеше да знам.Изпитателния ми срок е до 12.07 и ако ме извика да си поговорим ще му кажа за бебчо,а той да си реши дали ме иска или ще обучават някой нов.За секса аз като се бях побъркала,че искам бебе по едно време мажо бягаше от мен,буквално си му смъквах гащите на земята  Joy  Joy  Joy и сега съм като побъркана от тия хормони,ама той не ме докосва че го е страх за бебечо

# 734
  • Мнения: X
Ако си с изпитателен срок, единственият вариант да не те освободят, е да излезеш в непрекъснат болничен.

Общи условия

Активация на акаунт