На НОЕМВРИйското дете... вече всички чухме сърчице! Тема №4

  • 19 836
  • 751
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 073
 Само да вметна, че когато не си пишете никнеймовете под снимките, няма много смисъл  Wink

# 676
  • Мнения: 8
Е,дайте да ги видим тези коремчета и да споделим и нашите!

# 677
  • Мнения: 153
еми и аз това викам ама кой да те отрази  no

# 678
  • Мнения: 7
Здравеите Мами,чета и се чудя какви са тези пари за изследвяния.За какво си плащате здравни осигуровки.Миналата седмица четох статия колко струва едно раждане-не можах да повярвам. Та в БГ маи никога няма да се оправи положението.Не искам да обидя никого.За протокола сам на 33г от Русе,но живея в Чехия.Тук нищо не плащаш,всичко поема здравната каса,а и таткото може да присаства на раждането.

# 679
  • Мнения: 27
Да , бе с това плащане е пълна пародия. А , ако не си здравно осигурен- смятай какво ще бъде. Само, че пък това има и добра страна. Не е като тук - примерно: Когато те извикат- тогава и лекаря не си го избираш, а който ти се падне... Това пък при мен колко е дразнщо.  Влудява ме. Предпочитам да си платя и да съм спокойна и прегледана от доктори, а не като тук- в четвърти месец - 1ва консултация. Аз ако не бях ги излъгала , че ме боли корема да ме прегледат по спешност- нямаше още да знам , дали има нормална бременност. Да не споменавам, за витамини( фолиева киселина) , диета, безкофеиново кафе и т.н. Кой да ти ги каже , ако не лекаря? 
Смятай на 1 ва консултация ще ида в 13- 14 седмица. И това , че личната ми каза , че било рискова бременност и ми стискала била палци..  hahaha Ми 1000 пъти ми е по- добре да си платя прегледа, но да съм спестила притесненията. Все ще намериш пари за това...

# 680
  • Мнения: 277
Здравейте мами  Hug
Гледам се е заформила приказка за коремите Simple Smile
Ами аз да се радвам освен, че не съм качила първа снимки, че щяхте да ме изхвърлите...
Моя корем така като гледам е или колкото на Светулка или една идея по голям  Thinking
Още не съм се снимала, но довечера ще го направя задължително. Не защитавам никой, но ми се струва грозно така да я нападате Светулка, вярно че се познаваме само виртуално, но сме тук да се подкрепяме, а не да се нападаме една друга с недоверие  Crossing Arms
Аз от днес пък официално влизам в 3-тия месец и съм много щастлива Simple Smile
Поздрави и хубав ден   bouquet

# 681
  • Мнения: 153
сега вече и аз мога да коментирам 1-во за коремчето на светулка не виждам нищо фалшиво още повече да е снимано преди 10 год. или нещо такова беше  :naughty:2-ро не мога да повярвам че точно тук може да нападате така някого някой беше писал даже че дори да е неиното коремче вече и е антипатична както светулка е пояснила много зависи от газове киселини оригвания и т.н моя корем например сутрин почти го няма а като си хапна и хоп издул се като балон не защитавам никой изказвам мнение но с тези нападки  Naughty  дорис нямаш сланинки много си си добре даже на всички са ви сладурски коремчетата  bouquet

# 682
  • Мнения: 107
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=5551  това четохте ли го  Simple Smile  
колкото до коремчетата, и 20 кг да кача, само бебето да е добре и да се роди здраво, пък аз ще намеря начин да ги смъкна. До тогава няма да се лишавам   но и няма да прекалявам

# 683
  • Мнения: 153
много хубава статийка и вярна а за хапването то и аз не се лишавам но сравнение с първия и втория месец апетита ми е на половина преди каквото видех и чуех ми се хапваше  даже и на магазина бях спряла да ходя а сега няма такова нещо  Thinking  и аз качих две снимчици да не земете да ме помислите за мъж ако пък не вярвате че съм аз имам и фейсбук и няма да е трудно и там да ме намерите  Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 24 апр 2013, 14:32 от papi1990

# 684
  • Мнения: 27
Мен ми е много зле и нещо не виждам скоро светлина да се оправя, а даже и по- зле става.
Като в болница се чувствам- само лежа и ме унася, стряскам се поглеждам някое предаване , опитвам се да стана и ми причернява - пак лягам и се унасям. Иска ми се майка ми или някоя приятелка да беше тук.  Tired
А на капак и  Sick постоянно гадене. Дано да имам сили да изкарам пътуването , че даже и багажа немога да стана да стегна. За детето ми немога да се грижа пълноценно.  newsm45
На някой отмина ли му лошото? Да ми даде малко кураж?
Има ли някакъв чай, нещо фреш?

# 685
  • Мнения: 91
Аз през деня съм ок, но след 5-6 следобяд пак ми изчезват силите. Свикнала съм на по-динамичен ритъм и това лежане и бездействие много ме изнервят. Все още ми се гади, по-рядко обаче. имам главоболие от  време на време и задъхване. с миналата бременност бях по същия начин. В началото на 4-ти месец всичко ми просветна Grinning
Оправят ме литри айрян, сода с лимон, малко тоник, зелени ябълки, кисел фреш.

# 686
  • Мнения: 10
Здравейте.Може ли и на мен парола за албумчето?

# 687
  • Мнения: 277
Маги, аз като бях онзи ден на преглед си казах, че като ми стане лошо ме държи по цял ден и даже имам случаи да не мога да спя от гаденето. Док ми предписа да си взема "Емил" хапчета за смучене, за прилошаването и гаденето, аз днес си ги купих, не съм ги ползвала още, но ако искаш питай дали е подходящо да си ги вземеш. Пише че са хранителна добавка.

# 688
  • Мнения: 29
Здравейте!

На 19.04. бях на преглед и д-ра каза, че за момента всичко е наред и бебето си отговаря на 11 г.с. Записа ме на 28.04. на ФМ. За БХС нищо не ми каза. Ще правя това, което той прецени, че трябва да се направи като изследвания. Във връзка с дискусията за коремчетата и моето вече личи, тъй като съм 52 кг и висока 154 см.
За протокола: на 27 години съм /август ще навърша 28/ от Пазарджишко село.

# 689
  • Мнения: 9
Papii ne stavai intrigantka.tova si e moe mnenie za svetulka.po skoro za korema.za6toto ne gi poznavam momi4ero komentitam foto.ako nqkoi trqbva da e obisen e tq.teb ne te zasqga.az kazah 4w ako sam v gre6ka 6te sw izvinq.ne sam malka i moga da si precenqm kakvo da kaja i kak da go kaja.plus tova ne sam ot yezi s prroritwt da aw haresvam na vsi4ki.sorri za latiniza no tel i barzam.nqma6e kak da ne otfovorq makar i za barzo....ako e istinsko fototo ponne sam poznala 4e e obraboteno s programa.a .a na svetulka 6te i se izvinq....ako e vajno za intrigantkiye.....sefte sam s korem qm mnogo i moq mi e gigantcki i sam ka4ila 2 kila....taka 4e za men tozi korwm otnovo e nelegalen....e mi da ne be6e obrabotvana snimkata o da be6e popraKala svetulkata ..taka nqma6e da izpi6im tolkova poatove Simple Smile no vse pak o4akvame nobata tema na vampito..aide iz4ezvam...

Общи условия

Активация на акаунт