На НОЕМВРИйското дете... вече всички чухме сърчице! Тема №4

  • 19 802
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 203
magikrasteva "Лошото" и при мен не минава Sick както е казала  sol y arena само с литри айрян и кисели неща ми се поразминава и то е за малко ooooh!
Не зная как ще я караме така Thinking направо съм се отчаяла,а като знам със сина ми как си бях все едно нищо ми нямаше,то морета,то пътувания,дискотеки,ресторанти...а сега само лежа и аз немога да си обърна внимание на детето от тея ми неразположения #Cussing out
Тука само Ви чета нямам дори и желания да напиша нещо..немога да се позная това е Blush

# 691
  • Мнения: 153
първо не съм интригантка второ в моя пост да виждаш някаде твоя никнейм говорех общо за всички които коментираха така арогатно снимката а като повдигаш въпроса аз ще те посаветвам да не ставаш НАГЛА и не си ти човека който ще ми казва какво ме засяга и какво не моля те не ми отговаряй повече няма смисал   ignore2

# 692
  • Мнения: 931
Оффф хора айде да не правим проблеми от дребни работи , и на мен ми се видя голямо коремчето  ама казах и че при слабичките е възможно , ще се вида след 2 седм и моето как ще е .

На мен ми стана много гадно , че ей сега ми се обадиха че татко пак не е добре и го пращат в Пловдив на изследвания и ми се скофти малко , че доколкото разбирам , не е много добре , ама се моля да се оправя бързо. Иска ми се да го закарам до Пловдив, ама няма да издържа психически май и  сега се чувствам гузна че не мога да помогна ooooh! А няма кой да го закара друг. Дайте съвет какво да правя че вече изтрещях.
От горе на всичко одеве видях змия , мина малко пред мен и се уплаших малко ама не се пипнах никъде , обадих се на ММ и каза че ще ме води да ми леят куршум.
Оффф егати и деня  Cry

# 693
  • Мнения: 27
Pepita милата ми тя! Днес на всички ни е ден май- май...  Embarassed

Последна редакция: ср, 24 апр 2013, 15:28 от magikrasteva

# 694
  • Мнения: 153
пепита аз не се карам с никого като всички и аз изказах мнение нали за това е този форум да споделяме ама не някой реши че съм интригантка може би е и женски хормон както и да е по темата толкова от мен .....а за татко ти много съжалявам дано всичко се оправи не мисля че мога да ти дам съвет ти по добре знаеш как се чустваш и ако мислиш че не можеш да издържиш психически по добре не ходи но според мен си силно момиче стегни се не мисли за лоши работи и бъди до баща си но най добре си прецени добре дано всичко мине без проблем и се оправи бързо Praynig Praynig

# 695
  • Мнения: 931
Момичета  Hug
По проблема с татко
Скрит текст:
Не е чак толкова спешно състоянието , по скоро е планувано изследване което се прави в по - големите градове , не е за днес пътуването по принцип , а при първа възможност. В едната клиника могат още на 29.04.да го приемат , а в другата чак на 08.05.
За шофирането си шофирам, наскоро карах мама до Пловдив пак , ама като знам че на човека му е не добре нали се сещате че е по натоварено , и трябва да ида да го взема от Кърджали да го закарам до Плд и да се върна. И на другия ден пак да ида да го взема и да си го закарам до Кж и аз после в Х-во , че трябва да остане 1 нощ там. Абе стана дълго и объркано ама имах нужда да споделя.
Неговото състояние е хронично и сега искат да му направят изследване за сънна апнея , но си има и придружаващи др заболявания , лесно се изморява и изобщо не е лесно , ММ не може да се освободи , че работи при частник и знаете как е , брат ми не поддържа контакти с баща си от 1999г. само аз съм му насреща и винаги съм му помагала с каквото мога , ама сега ми е малко трудно , по - скоро от това че ще се натоваря емоционално , но ще се справя някак.
стана дълго но ме извинете [/i][/color]

# 696
  • Мнения: 153
не се притесняваи сама казваш че не е нещо страшно повечето дето трябва да патуваш но ако не си лежанка като мен и може да си ходиш напред назад .....но ако можете да го отложите когато мъжът ти ще е по-свободен ще е най добре

# 697
  • Мнения: 14
Да се отбележа сложих си снимчица в албума ни Simple Smile В действителност мисля че ми е малко по голям корема ама напоследък не съм много подута Simple Smile)))

# 698
  • Мнения: 5 468
Привет, мъжаги  Joy Joy
Ей, няма да се карате - напълно излишно е. Всеки си е с мнението. Деси така е решила и го е написала - хубаво е да си откровен, какво мислиш. Аз също мисля, че корема, който е на снимката е огромен за 3 месец и малко ми е необичайно разголената снимка нагоре, ама нейсе. Може би съм по-консервативна. Нямам нищо против Светулка или която и да е. Нека всеки се характеризира, както си иска. В нета, знаете, че може всичко. А ако Светулка излезе някой чичка  hahaha hahaha - ще го преживеем и още как. Че кво ще ни направи? Карайте си кефа! Имаме си достатъчно проблеми...

Аз също окачих 3 снимки в снимка.бг с червената си, любима рокля от МОЛА-а, да знаете  Peace  bowuu  Joy И така.

Айде изписвайте ги тези страници, че да пускам новата тема с великденските яйца.

# 699
  • Мнения: 10
И аз си качих снимка.Моя корем изглежда огромен на фона на вашите.Но на мен явно такава ми е структурата.При първата бременност пак бях от рано с голям корем,но сега е съвсем от рано.Иначе съм качила 2 кг,в момента съм 56 кг.
Снимах с телефона и качеството е кофти като че ли цялостно излезнах малко по едра сега като гледам.Ще накарам мъжо да ме снима  Simple Smile

Последна редакция: ср, 24 апр 2013, 16:08 от Кали

# 700
  • Мнения: 153
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=412388668859350&set= … ype=1&theater с очите си да го видя не мога да повярвам възможно ли е подобно нещо много сладко  smile3521

# 701
  • Мнения: 931
Момичета мн са ви хубави  тумбаците , и аз искам то моя по принцип си е такъв , затова не го смятам за корем , ама и вие сте по 2-3 седм. преди мене така че явно е нормално да са толкова големи. Heart Eyes Оправих си настроението сега като ви видях какви сте убавици  Hug
Едит: ама Вампи много ти е готина червената рокля от МОЛА  Mr. Green

# 702
  • Мнения: 14
Момичета, страхотни коремчета имате. Кали, много ми хареса твоето коремче  Hug Hug Hug. Аз изобщо не харесвам снимките, които качих и мисля да ги махна, ако позволите Embarassed. Май по-добре да сложа и аз снимки с дрехи Rolling Eyes.

# 703
  • Мнения: 10
doris83 мерси Blush.Много са си хубави снимките ти,всички бременни коремчета са прекрасни.
Трябва да издиря от предишната бременност да ме видите какъв огромен корем имах,а родих бебе 3,100кг,49 см.Широчко им е на моите бебета Laughing Laughing Laughing

# 704
  • London
  • Мнения: 73
Само да кажа за протокола че аз не съм обидена на никой, хайде да не се караме....  Peace ще изровя и необработената снимка ако искате да я видите.
И за успокоение мога да ви обещая на всички че ще се включа във Facebook след около две седмици, има много хора на които не съм казала, а и моя Facebook  е по скоро професионален профил, така че съвсем.

Маги, на мен в един момент много ми помагаше джинджифиловата бира (ginger ale), само че си купувам една австралийска, която е с истински джинджифил, а не само аромати. Също и сухи бисквитки, солети и другите неща които са ти казали. Аз от вчера май се чувствам по добре с гаденето, така че има светлина в дъното на тунела, вярвай! Ти си само седмица след мен. Сигурна съм знаеш че и тук можеш да си плащаш за прегледи но цените са баснословни  Shocked

Пепи, съжалявам за баща ти, надявам се да се намери решение, не се стресирай   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт