На НОЕМВРИйското дете... вече всички чухме сърчице! Тема №4

  • 19 798
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8
И аз опитах да се снимам ама изглеждаше ужасно,ще пробвам както миналия път,имам много хубави.И моят корем е огромен но не мисля че е от бебето,не съм качила килограми а просто имам разтегната коремна стена,подплатена солидно с тлъстинки и затова.
Пепита,дано се оправите,разбирам те ,и аз се оправям сама с двете деца,мъжа ми е много зает и не го ангажирам,няма в София на кой да разчитам и лошо не лошо,стискам зъби.Дано баща ти е добре,и ако наистина не е спешно,по-добре да изчакате, ако има кой да го закара.
Прави сте ,зарязвам апарата,днес не ме боли глава и даже си пийнах безкофеиново кафенце,пак ми е към 120/80 ,но чак довечера ще правя контролно измерване,иначе се психясвам и го вдигам! Tired

# 706
  • Мнения: 5 468

Едит: ама Вампи много ти е готина червената рокля от МОЛА  Mr. Green

newsm47 Благодаря  Mr. Green

Хора, стига с това обръщение "коремчета", бе? Ми това съвсем ще изперкаме до края. Какви коремчета? Ми не съм съгласна Crossing Arms

# 707
  • Мнения: 27
Пак съм аз , но искам да  ви съобщя за прегледа ми днеска ми се обадиха, че утре ще дойде у нас  Peace Joy hahaha Joy hahaha Joy Joy
Е такъв преглед не са ми правили. И ако ми донесат някакъв подвижен скан( ехограф) и си обещавам да припадна вече...ама много ми е смешна тая работа... как ще дойде у нас да ме преглежда , бе Боже на каво ли ще съм свидетел утре.... Joy

# 708
  • Мнения: 14
Хахах, как така у вас ще ти правят прегледа?  Joy Чакаме да разказваш утре как е минало, интересно ще е.

# 709
  • Мнения: 27
хахах, ако ме видите как се смея, ох сълзи ми излезнаха..... 
Поне ми дойде сила някаква, тя тази така ми оправи настроението,  смях ще има. Кръв щяла да ми взима и незнам си какво, че нямало време и нали съм заминавала.. Ще ви пиша после как ми е минал "сериозния" преглед. А дали ще домъкне ехораф?  newsm78  Представям си го някакъв малък, компактен, като чантичка с гримове  Joy Joy Joy, ох ще се напикая от смях....

сСветулка знам за частните прегледи, ама нали знаеш за какви суми говорим? И най-малко след няколко дни е при мен. Иначе съм питала, но е неприемливо според мен  #Crazy
Нямам търпение за новата тема- пишете, вижте аз как се старая  bowuu
Нямам търпение да ви покажа шкембенцето си довечера ММ ще ме снима..  bouquet

# 710
  • Мнения: 5 468
Ааа... нещо май няма да се изпишат 2 страници до 1 час, така че лягам да дремна малко, че съм станала в 6 ч.

# 711
  • Мнения: 191
Леле кви сладки шкембенца имате  Hands Clap ама на Кали наистина си и личи коремчето  Grinning аз още не съм се снимала ама довечера или утре може и да ме щракнат.Ходих до аптеката днес и си взех крем на мама дона..25лв. 200мл. и още един лосион си взех на dexeryl  за останалата част от тялото щото не мисля да си мажа и краката с крем за 25лв.   Grinning
Аз да се оплача как щях да си строша носа преди малко..понеже вкъщи прозорците са френски и тръгнах да простирам..и как се обърнах кво се засилих..лел като си праснах муцуната направо звездички ми се видяха..и досега стоях с лед,че веднага се поду и посиня  Banghead абе блейка..сега все едно ме е бушинирал някой  box  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 14
Да задам аз един глупав въпрос, че нещо не разбирам. По калкулатора на бг мама, утре е последният ми ден от третия месец и от вдругиден влизам в четвъртия. Но на първа страница в темата ни има една табличка, по която сме в трети месец до 13 седмица включително. Как е правилно да се сметне? Надявам се, че не попитах много объркващо и ме разбрахте.   bouquet

# 713
  • Мнения: 191
Да задам аз един глупав въпрос, че нещо не разбирам. По калкулатора на бг мама, утре е последният ми ден от третия месец и от вдругиден влизам в четвъртия. Но на първа страница в темата ни има една табличка, по която сме в трети месец до 13 седмица включително. Как е правилно да се сметне? Надявам се, че не попитах много объркващо и ме разбрахте.   bouquet
От няколко дни и аз се каня да питам същото щото има някакво разминаване и се чудя 4-я месец от 13 или 14 седмица започва  newsm78 забелязах,че всеки триместър е с различен брой седмици..нещо не мога да се ориентирам с моята лентичка и таблицата

# 714
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Simple Smile
Чета тука как си обсъждате коремчетата, та ми стана интересно и аз да ви ги видя, може ли и за мен достъп до албумчето? Благодаря предварително. Иначе и аз си мисля че имам доста голямо коремче за момента, ама знам ли може и да е нормално. И аз бих качила снимка, но сега нямам  с какво да се снимам. По нататък и аз ще кача. Simple Smile

# 715
  • Мнения: 153
ето тук е обяснено подробно като повдигнахте темата и аз се замислих http://www.moetodete.bg/vuprosi-i-otgovori-573/koya-gestacionna- … ta-otgovarya.html

# 716
  • Мнения: 209
Дорис , когато изкараш и 12г.с и влезнеш в 13 , тогава влизаш в 4 месец.Така мисля аз Peace Да се редактирам.Чак сега погледнах и наистина пише вкл. 13. Странно...
Пепита, първо дано баща ти се възстанови доколкото е възможно повече Hug За чуденето мисля,че те разбирам.Хем искаш да помогнеш и да си от полза,хем искаш да пощадиш себе си и това ,че си бременна, психиката си и ако щеш и физиката.И ти е едно такова гузно,че искаш да помислиш за себе си..
magikrasteva , интересен преглед ще е. bowuu Да пишеш после.
Относно коремите голям проблем стана , голямо чудо.Ами и на мен ми направи впечатление, но чак такива грубости и реплики.Момичета, ще ви помоля недейте така.Супер ужасно е да се дърпате и да пълним страниците с  #Cussing out . Давайте на лични, спорете си, но не утежнявайте всички.Досега не сме имали такива изречения и обръщения и ми е много неприятно!!!!  newsm11 И други неща ми правят впечатление и дори  ме дразнят на моменти, но няма да товаря с груби постове и да всявам смут.Нека спазваме границата все пак!Това си е нашата хубава ,свежа и позитивна и добра темичка, не я разваляйте повече!
.

# 717
  • София
  • Мнения: 480
Дорис , когато изкараш и 12г.с и влезнеш в 13 , тогава влизаш в 4 месец.Така мисля аз Peace Да се редактирам.Чак сега погледнах и наистина пише вкл. 13. Странно...
Т.к. 4седмици не са точно 1месец, в края на всяко тримесечие се изравняват с допълнителна седмица. Както 3ти календарен месец е 5 седмици, така и 6ти и 9ти месец.

# 718
  • Мнения: 14
rainbowgirl, и аз така си мислех, но доколкото чета в интернет от 14та г.с. започва четвъртия месец.  Hug Мислех да се хваля, че влизам в четвъртия, но ще изчакам още седмица Laughing.
magikrasteva, ето виж какво е качила една мама в групичката ни във фейсбук Laughing. По-малък и от куфарче за гримове:

# 719
  • USA
  • Мнения: 1 323
Направих албумче в групата във ФБ може и там да качвате снимки.АЗ имам горчив опит със снимка БГ и ще пропусна

Общи условия

Активация на акаунт