Летни занимални Варна - 2013

  • 14 357
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 317
И аз да побутна темата,че ние сега завъшваме 4-група и ще избираме.
да да и при нас така. Как вървят цените горе-долу да ми кажете и има ли полудневен вариант?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 915
включвам се с наблюдения на страничен наблюдател, а не на ползвател на една занималня в Чайка в 189 блок. Известно време работата ми беше в района, ужасих се. Възпитателките крещят по децата като истерички, оставят ги да играят по стълбите на блока без да са ангажирани в конкретна игра и те като деца си беснеят нагоре-надолу, направо изтръпвах дали няма да се претрепят. Често ги оставяха да играят на полянката, на два метра от  пътното платно, където колите прелитат. Виждала съм и изскачащи на пътя деца  Shocked За мен това е недопустимо при условие,че само минават подлеза и са в морската. Срещала съм ги и в морската понякога, но никога не съм уцелвала момент да видя децата да са организирани в нещо, в някаква игра от възпитателите. Винаги "волна" програма, писъци, крясъци, подивели деца.

# 32
  • Мнения: 1 167
И аз търся занималня , но за първи клас  някакви препоръки?

# 33
  • Варна
  • Мнения: 398
MaрTa, за коя  занималня имаш в предвид за "Игралница-занималница" ли?

Ние миналото лято бяхме за 2 седмици там, но сега искам да сменя с друга.

Ще се радвам ако някой  сподели  неговия опит с лични впечатления.

Във Векторче също сме ходили, но на малкия там нещо не му хареса.

# 34
  • Мнения: 4 606
Аз мисля това лято да пробвам  моят юнак в "приятели", понеже вече ми е удобно като място.  Другия ми вариант е летен лагер Варненче, но търся дете с което да го запиша, че никой от познатите ми няма да ходи.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 398
А ще кажеш ли подробности за този летен лагер?На каква възраст е детето ти?

# 36
  • Мнения: 4 606
На  8 Simple Smile давайте идеи за оплатняване на времето. За сега моите са да ходи на плуване и в началото на юни на градски лагер родни балкани.
http://varnenche.net/, salina за това става дума, не сме ходили досега, но миналата година родители споделяха, че са доволни

# 37
  • Варна
  • Мнения: 398
Аз мисля да го запиша в този детски клуб http://www.zdraveckids.com/ Уж преходите били по-леки от тези на Родните балкани, а моя не е много по голямото вървене и преходи.

Също чувам хубави отзиви за Градските номади към Влъхвите и там тъкмо сега гледах смените и свободните места в сайта им.Та ще видим и за там една седмица да го запиша.

 yasmina, моя син също е на 8 години, мисля с теб миналото лято бяхме ги водили на една и съща занималня, но не се засякохме маи.Или се бъркам newsm78 Спомням си нещо, че и твоя син като моя се казваше Мартин:)))но наистина не съм сигурна:)))
Сега и аз ще погледна това Варненче:) ...иначе аз търся и някаква занималня, която да е заплащане ден за ден, а не на седмица и евентуално и там да го оставям за разнообразие, ако му хареса...

# 38
  • Мнения: 317
Момичета, споделете моля впечатления за Игралница-Занималница? Смятам да запиша каката (на 6.5 год) там. Чух и за още една в Чайка - Любознайко или нещо такова, но не намирам сайт.

# 39
  • varna
  • Мнения: 466
Миналото лято дъщеря ми - на 8год. ходи една седмица на Варненче, беше доволна.Единия ден времето се беше случило дъждовно и ги забавляваха в Спортна зала, като цяло и беше интересно. също така 2 години подред ходи на Родни балкани, но тази година категорично ми отказа. Търся нещо и с английски.

# 40
  • Мнения: 293
Миналото лято моето дете ходи на ''Варненче'' няколко пъти,хареса му много.Момчето,което води лагера е много отговорно.Ходят около Варна с автобус по различни местности,понякога и в морската градина.Ако е по-лошо времето са в Спортна зала.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 398
Това е сайта на Любознайко: http://www.luboznaiko.com/about.html

# 42
  • Мнения: 293
''Любознайко'' искат цялата сума предварително да се плати още на 1 -во число в месеца,това е различното от другите занимални ,където примерно се плаща на ден и можеш да редуваш със зелено училище,лагер или други занимания.

# 43
  • Мнения: 189
Аз мисля това лято да пробвам  моят юнак в "приятели", понеже вече ми е удобно като място.  Другия ми вариант е летен лагер Варненче, но търся дете с което да го запиша, че никой от познатите ми няма да ходи.

и ние записахме дъщеря ми в занималня ПРИЯТЕЛИ

# 44
  • Мнения: 62
Моят син ходи цяла учебна година в Занималня Букварче и мога да дам отзиви за там . Имат многозанимания  с  приложни изкуства и разнообразни -https://www.facebook.com/Bukvarche?fref=ts
Препоръчвам я горещо !!!

Общи условия

Активация на акаунт