Летни занимални Варна - 2013

  • 14 354
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 317
Моят син ходи цяла учебна година в Занималня Букварче и мога да дам отзиви за там . Имат многозанимания  с  приложни изкуства и разнообразни -https://www.facebook.com/Bukvarche?fref=ts
Препоръчвам я горещо !!!
А това е занималня подходяща вече за ученици ли? За деца от предучилищна бихте ли я препоръчали?
Аз се спирам засега на Игралница за 2 седмици, надявам се да й хареса на малката.

# 46
  • Мнения: 62
За деца в предучилищна възраст става разбира се, сина ми е там от лятото преди първи клас Simple Smile))

# 47
  • Мнения: 102
Миналото лято дъщеря ми ходи около 1 месец в "АБВ" до руското и беше доволна. Хранят се в стола на руското, ходят в морската и учат по 1-2 часа. Хубавото е и, че бяха 5-6 деца.
Все още не съм решила дали и това лято да я запиша там.
Искам да разбера нещо повече за "Звънче". Някой може ли да сподели впечатления?

# 48
  • Мнения: 4 605
Между АБВ  и  Звънче веднага избирам АБВ.  Това бяха най- близките до дома ми занимални, затова сме били и в двете.   Звънче на никой не бих препоръчала....

# 49
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Какво не ви допада в Звънче? Ние ще се наложи малко да сме там. Не бих избрала АБВ.

# 50
  • Мнения: 353
Запис да следя   bouquet

# 51
  • Мнения: 403
ходих вчера в Игралница -Занималница; вярно е , че децата са по стълбите, а вътре са едно върху друго; имаше и още 20деца, които просто стояха отпред-  в зеленината до подлеза, с едни зелени шапки и чакаха/ с един младеж най-много 20-годишен #Crazy/, идваха и още от близкото заведение;
явно вътре се прескачат и за да не се задушат, отварят вратата; не бих си натъпкала детето вътре, ако ще да е на най-добрата цена;
минах и през Портокал, но пишеше, че са на Фанагория и не звъннах на телефоните- ще отида днес , ако спре да вали, а също и на Любознайко, макар че ми е далеч Спортното

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 418
ходих вчера в Игралница -Занималница; вярно е , че децата са по стълбите, а вътре са едно върху друго; имаше и още 20деца, които просто стояха отпред-  в зеленината до подлеза, с едни зелени шапки и чакаха/ с един младеж най-много 20-годишен #Crazy/, идваха и още от близкото заведение;
явно вътре се прескачат и за да не се задушат, отварят вратата; не бих си натъпкала детето вътре, ако ще да е на най-добрата цена;
В Игралница-Занималница има деца, които са на "Лятна занималница" в занималнята и деца, които са в двуседмичните програми "Приключенски дни" - на който му е интересно може да види програмата в сайта им.
Преди три години имаше ваучери от Игралница за пролетната ваканция и взех за детето (тогава 1 клас) - много му хареса, както и аз бях очарована от Илка (много позитивен човек). В трети клас не ни приеха в училищната занималня и го записах в Игралницата и не съжалявам. Е не всичко е идеално, но детето се чувства добре там, учи се добре, след разговор с Илка при някакъв проблем, проблема се отстранява. Тази учебна година бяха разделени на групи по 8 деца с преподавател. Вярно е, че момчетата ритат топка в градинката между блока и булеварда, когато вали играят в подлеза, понякога им се карат.......Много деца събрани на едно място, доста момчета, при това буйни...... Базата идва може би малка вече.... или желаещите са прекалено много.... , но на есен пак там ще е на занималня  Mr. Green Харесва ми това, че използват интересни методи за стимулиране на ученето, занимават се с допълнителни проекти - различно е, не е сухо учене, но пък сравнявам само с държавната занималня.
За второ лято сина ми ходи на "Амфибия", пак са смени от по две седмици, но са спортно насочени - плуване, футбол, каяк, тенис, бейзбол, картинг, стрелба....Миналото лято ходи и на Варненче, но нямаха точно тогава транспорт и всеки ден бяха в Морската градина (ориентиране) - всеки ден се връщаше с Грамота за добро педставяне, а Първенеца беше с Медал (накрая и той получи  Crazy)

# 53
  • GB->BG
  • Мнения: 55
Привет! Може ли някой да ми препоръча занималня за 5-годишно  дете в централна градска част , и по-точно Гръцка махала . След 2 седмици започвам работа , а тате няма време да гледа детето и се налага спешно да търсим някакъв вариант. ще съм благодарна на всички , споделили някаква информация ....

# 54
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
За такава възраст не знам дали ще намерите, но питайте занималните около Климент. Нямате ли градина?

# 55
  • Мнения: 18
 Здравейте, не е писано отдавна в темата.Имате ли някакви нови мнения за занималните, а може би и нови такива да са открили? Мен лично ме интересува нещо в района около училище Славейков и за лятото и за през учебната година.

# 56
  • Мнения: 2
Разгледайте сайта на  "Варненче".Игри и спорт сред природата през лятната ваканция.Цената е 50лв от понеделник до петък (8:00ч-17:00ч).В 50-те лева са включени транспорта,застраховка и всички входове и атракции които посещават(Пиратско корабче,делфинариум,шоу от фокусника Арсен,сафари и други). www.varnenche.net

# 57
  • Варна
  • Мнения: 691
Здравейте,
Ние сме записани към Варненче и засега сме доволни. През другото време сме или на градина/последна година/ или при баба. Баба...............обаче е заета сега в петък и ми трябва занималня за 1 ден.
Спрях се на "Радост и усмивки" в Младост /те са ми най-близо, а сме от Владиславово/.
Чета добри отзиви и мисля да я заведа там.
Някой има ли впечатления т.к. лятото ще ми се наложи да я оставям така, че и баба е човек  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт