Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим сделките, тема 34

  • 51 007
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 612
Моля, дайте отзиви за RF лифтинг.

# 691
  • София
  • Мнения: 139
Маникюр и педикюр в района на Люлин. На сватба съм и искам да се направя  Simple Smile

# 692
  • Мнения: 14
За новородено момиченце решихме да вземем за подарък едно такова зайче и се чудим какво още да добавим към подаръка...моля за идеи.   bouquet

# 693
  • София
  • Мнения: 1 942
Ако още не си платила ваучера, помисли колко ще бъде полезен подаръкът.
Послучай първия ден на лятото, който е днес, искам да те подсетя, че шапката и ръкавичките май не са много  удачни в жегите, колкото и да са тънички.

# 694
  • Мнения: 3 816
Нищо не е платила рекламира си сайта  Mr. Green.
Мисля да взема един ваучер за св Спас във Велинград някакви отзиви от ходили с ваучер?

# 695
  • Мнения: 3
Аз днес бях на маникюр по тази оферта: http://ozo.bg/offer_10810 в салон Си Стайл в Двете кули. Останах изключително недоволна. Чаках повече от 30 минути при условие че имах час, оправдава се с колежките си които неправилно записали часовете и т.н.. Русото момиче, което ми прави маникюра едва държеше пилата, аз бях ходила при другото момиче с черната коса и си мислех че тя е зле, но се оказа, че тази е многооооооо по-зле от предходната. Бях си избрала 2 цвята - оказа се че лакът е на свършване и нямало да може да ме лакира (чудя се защо го предлага тогава), избрах си други два - но реши че няма да стои добре (въпреки че не съм и искала мнението, все пак това са моите нокти), в крайна сметка реших да е едноцветно както тя искаше, защото явно друго не може да направи и за да не ми нацапа смешно ноктите, макар че не виждам кое е сложното на френски маникюр с други цветове, различни от бяло, и на безименните пръсти да има декорации. Искам за уточня че през цялото време настоявах за декорации на безименните пръсти. В крайна сметка ме лакира само с 1 цвят, без декорации защото не разбрала че съм искала, на едната ми ръка шилака е без блясък, дори не е изсъхнал-което е странно за този вид лак. Но като се има предвид, че не знаеше как да си пусне лампата - нищо чудно че така се получи.
Никога повече няма да отида в този салон, добре че поне беше с ваучер на по-ниска стойност ( вероятно и затова са напускали ваучери-защото никой не ходи) моля някой да ми препоръча салон, в който ще ми направят хубав маникюр и педикюр.
Victoria Style- Младост 1. Мисля,че все още имат активна оферта. На място в салона също от време на време съм виждала промоции.

Това е за темата за ваучери във Варна-преместих си отговора.

# 696
  • Мнения: 225

Мисля да взема един ваучер за св Спас във Велинград някакви отзиви от ходили с ваучер?

Оф, тръгнах да пиша с мисълта за Спа хотел Селект, прощавайте - та затова си изтрих писанието  Embarassed

# 697
  • Мнения: 3 816
Платихме вече,а и ми се струва,че закуска и вечеря за 100 лв и безплатно за детето е прилична оферта.

# 698
  • sofia
  • Мнения: 2 269
Хубави ли са крилцата в Лагуна? Гледам има оферта...

# 699
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Някой да се е възползвал от тази оферта?
http://grabo.bg/sofia/bez-tzelulit-0fn3tb

# 700
  • София
  • Мнения: 16 229
Хубави ли са крилцата в Лагуна? Гледам има оферта...
Не знам за крилцата. Но ходих с приятелки с ваучери за млечно телешко с гъби - облизахме си пръстите. Предполагам, че като цяло кухнята е добра и крилцата ще са вкусни.
Имахме леко пререкание със сервитьорката - нямало как да ни даде чинии, не ги били измили.
Та да сме си бодели с вилиците от общите съдове. Ама като и викнахме всички в хор и набързо измиха чиниите.

# 701
  • sofia
  • Мнения: 2 269
Хубави ли са крилцата в Лагуна? Гледам има оферта...
Не знам за крилцата. Но ходих с приятелки с ваучери за млечно телешко с гъби - облизахме си пръстите. Предполагам, че като цяло кухнята е добра и крилцата ще са вкусни.
Имахме леко пререкание със сервитьорката - нямало как да ни даде чинии, не ги били измили.
Та да сме си бодели с вилиците от общите съдове. Ама като и викнахме всички в хор и набързо измиха чиниите.
Мерси за мнението! Peace Сигурно ще ги опитам!

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Опитвала съм и крилцата, и телешкото сукалче. Всичко е много хубаво!  Peace
И палачинковата торта - също!  Peace

# 703
  • София
  • Мнения: 8 182
Не мога да си намеря ваучер за фризьор Crossing Arms. И Арлет не са пускали скоро

# 704
  • Мнения: 3 064
И аз чакам Арлет  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт