Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим сделките, тема 34

  • 51 013
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Имам излишен ваучер за детска торта  14 парчета с безплатна доставка, свещичка, кутия и надпис. Без да искам съм платила един ваучер в повече и от 25 лв. го давам за 20.
http://vo.grupo.bg/all-oferta-detska-torta-1h14-podaryci-nadpis- … o-8381?aff_id=119

За който го купи съветвам да проверява и напомня за часа И за името на ПОЛУЧАТЕЛЯ на доставката. И да настоява за кутия, че иначе си идва БЕЗ. Този път поне са го упоменали в обяснението. А преди си пишеха С КУТИЯ във ваучера и после торта без кутия пристига. Laughing 

Миналата година взимах 3 торти от тях, никоя не е била без кутия. Чаках едната пред яслата, на минутата я доставиха, не в час пик. Ситуацията с кутията е все едно да искам пликче за 2 банана, които ще изям пред магазина, или пък ще ги нося в къщи за другия ден. Всеки си преценява.
Еее, ама как ще сравняваш 3 банана с торта..извинявай...За мен това е недопустимо. Тортите им са хубави, да, обаче и аз ги чаках 1 час да доставят тортата в градината. Много ми докривя тогава. Сега на 1-ви юни ни компенсираха, за което ги похвалих. Тортата беше много хубава- марбея казаха, че е+ "лично отношение"- така каза мацката, на въпроса ми каква е тортата, за да знам, при следваща поръчка евентуално. Та и тази компенсация пристигна без кутия, което прави неприятно впечатление. Обаче това с 3-те банана ме разби... Joy
Микрифибърни кърпи взех 3 броя, не от тези в далавера. Обаче не съм доволна. Купих ги, за да изсушават по- бързо косата, е...като я махна след 15мин. косата си е също толкова мокра, както и преди кърпата. С хавлиената кърпа не е така, но пък тя ми тежи на главата, а тези са лекички. Това е моето впечатление.

# 676
  • Мнения: 3 611
Doro ,аз съм много доволна от Фънки и близичко до съдебната палата.

Благодаря ти, но струва 38 лв плюс 10 лв за дарсонвал стават 50 лв, скъпичко ми идва. Embarassed

# 677
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Doro ,аз съм много доволна от Фънки и близичко до съдебната палата.

Благодаря ти, но струва 38 лв плюс 10 лв за дарсонвал стават 50 лв, скъпичко ми идва. Embarassed

Много често пускат ваучери, на мен на второто ходене ми дадоха талонче с постоянно намаление, така почистването ми излиза 25 лв. с всичко, това за дарсонвала не мисля, че е вярно, в цената е включен дарсонвал! Но за по сигурно се обадете и питайте, много са любезни.

# 678
  • Варна
  • Мнения: 323
Здравейте,

Чудя се на този хотел...http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=12240&refid=23574&webid=67
Има много закупени ваучери, цената е супер... Попрегледах темата, но не видях да е коментиран.

 newsm78

# 679
  • Мнения: 31 420
Страхотен е хотела за мен. Спа центъра също, но храната не е добра. Също така е далечко от центъра на Банско.

# 680
  • София
  • Мнения: 139
Бяхме в този хотел миналото лята- август. Храната беше добра, местата в ресторанта бяха малко и се чакаше,  обслужването от персонала  ок. Малък им е двора..ама много малък, има 3 маси навън и толкова. Басейна е вътрешен и на нас ни беше студен и не се цопнахме.  шезлонгите малко и наблъскани на дворчето...ако трябва да сложа оценки...може би 7/10

# 681
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Търся ваучери за няколко дни във Велинград, през август.
Не съм ходила от дете в този град и моля за препоръки!  Peace

# 682
  • Мнения: 13 245
http://grabo.bg/zvezdi-zdrave-vav-velingrad-3-noshtuvki-sas-zaku … protzeduri-0dttu6
Този е много добър, с чудесна храна, но до 31.07. След някой друг ден може да пуснат и за август.

# 683
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Благодаря, дано пуснат!   bouquet

# 684
  • Мнения: 3
Това е за Варна-в грешна тема е.

Последна редакция: пт, 21 юни 2013, 11:51 от sun1234

# 685
  • София
  • Мнения: 423
Имам излишен ваучер за детска торта  14 парчета с безплатна доставка, свещичка, кутия и надпис. Без да искам съм платила един ваучер в повече и от 25 лв. го давам за 20.
http://vo.grupo.bg/all-oferta-detska-torta-1h14-podaryci-nadpis- … o-8381?aff_id=119

За който го купи съветвам да проверява и напомня за часа И за името на ПОЛУЧАТЕЛЯ на доставката. И да настоява за кутия, че иначе си идва БЕЗ. Този път поне са го упоменали в обяснението. А преди си пишеха С КУТИЯ във ваучера и после торта без кутия пристига. Laughing 

Миналата година взимах 3 торти от тях, никоя не е била без кутия. Чаках едната пред яслата, на минутата я доставиха, не в час пик. Ситуацията с кутията е все едно да искам пликче за 2 банана, които ще изям пред магазина, или пък ще ги нося в къщи за другия ден. Всеки си преценява.
Еее, ама как ще сравняваш 3 банана с торта..извинявай...За мен това е недопустимо. Тортите им са хубави, да, обаче и аз ги чаках 1 час да доставят тортата в градината. Много ми докривя тогава. Сега на 1-ви юни ни компенсираха, за което ги похвалих. Тортата беше много хубава- марбея казаха, че е+ "лично отношение"- така каза мацката, на въпроса ми каква е тортата, за да знам, при следваща поръчка евентуално. Та и тази компенсация пристигна без кутия, което прави неприятно впечатление. Обаче това с 3-те банана ме разби... Joy

Какво толкова има да те разбива? Всяка нормална домакиня има кутия за торта, или поднос и капак, аз лично имам комплект поднос с прозрачен капак и шпатула за сервиране. Как да си оставя тортата да ми съхне в хладилника, много ясно, че ще я преместя? Това значи, че почти веднага след доставката ще се чудя как да сгъна голямата кутия и как да я хвърля в и без това препълнения боклук при празник. Похвално е дори.
А за другото няма какво да коментирам, 2 деца имаш, не мислиш ли за тях или теб екология не те интересува...

# 686
  • София
  • Мнения: 13 293
Миме-то, екологията не е толкова важна, защото кутията е хартиена и се рециклира. За тази цел има сини кофи. И пластмасова да е - за нея има жълти кофи. А кутията е важна, защото предпазва тортата, предназначена за твоите и моите деца да не се цапа и праши при транспортирането.  Wink Всяка стока, особено храна, трябва да е със съответната опаковка, която да предпазва от замърсяване. Колкото до бананите, не ги ядеш с кората, нали? А тортата няма как да я обелиш от крема. След като са я повозили открита през цяла София, и да я сложиш в поднос с капак е все тая.

# 687
  • София
  • Мнения: 1 193
Doro ,аз съм много доволна от Фънки и близичко до съдебната палата.

Благодаря ти, но струва 38 лв плюс 10 лв за дарсонвал стават 50 лв, скъпичко ми идва. Embarassed
Редовно пускат ваучери в грабо  Peace .

# 688
  • София
  • Мнения: 977
Аз не съм от нормалните домакини Simple Smile Нямам кутия за торта, нито комплект с шпатула Simple Smile)) И не искам да имам. Досега не ми е изсъхвала тортата в хладилника, нито ми е бил препълнен боклука вследсвие на липсата на поднос с капак. Искам си тортата в кутия, независимо колко деца имам!

# 689
  • Мнения: 499
Аз днес бях на маникюр по тази оферта: http://ozo.bg/offer_10810 в салон Си Стайл в Двете кули. Останах изключително недоволна. Чаках повече от 30 минути при условие че имах час, оправдава се с колежките си които неправилно записали часовете и т.н.. Русото момиче, което ми прави маникюра едва държеше пилата, аз бях ходила при другото момиче с черната коса и си мислех че тя е зле, но се оказа, че тази е многооооооо по-зле от предходната. Бях си избрала 2 цвята - оказа се че лакът е на свършване и нямало да може да ме лакира (чудя се защо го предлага тогава), избрах си други два - но реши че няма да стои добре (въпреки че не съм и искала мнението, все пак това са моите нокти), в крайна сметка реших да е едноцветно както тя искаше, защото явно друго не може да направи и за да не ми нацапа смешно ноктите, макар че не виждам кое е сложното на френски маникюр с други цветове, различни от бяло, и на безименните пръсти да има декорации. Искам за уточня че през цялото време настоявах за декорации на безименните пръсти. В крайна сметка ме лакира само с 1 цвят, без декорации защото не разбрала че съм искала, на едната ми ръка шилака е без блясък, дори не е изсъхнал-което е странно за този вид лак. Но като се има предвид, че не знаеше как да си пусне лампата - нищо чудно че така се получи.
Никога повече няма да отида в този салон, добре че поне беше с ваучер на по-ниска стойност ( вероятно и затова са напускали ваучери-защото никой не ходи) моля някой да ми препоръча салон, в който ще ми направят хубав маникюр и педикюр.
Victoria Style- Младост 1. Мисля,че все още имат активна оферта. На място в салона също от време на време съм виждала промоции.

Общи условия

Активация на акаунт