борба с паяците

  • 1 538
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
 Cry здравейте мами!
моля за помощ! от миналата година октомври месец живея в апартамент и щъкат паяци не домашните които всички знаем а онези големите имам фобия от паяци сега като се затопли времето и отварям по цял ден прозорците отново влизат тръпки ме побиват.
имам малко дете и ме е страх някой паяк да нея хапне!
моля ви помогнете ми с какво да пръскам какво да правя и се извинявам ако темата я има но сам ужасена от мисълта че има паяк около мен ! Cry Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: 2 480
BAYGON-зелен?

За хлебарки действа добре, за паяци не зная. Но може да опитате. Пишат, че е за пълзящи. За летящите е синият. И той действа добре.

Но като напръскате, трябва да бягате. Мирише отвратително. Няколко часа по-късно може да се проветри.

# 2
  • Мнения: 4
BAYGON-зелен?

За хлебарки действа добре, за паяци не зная. Но може да опитате. Пишат, че е за пълзящи. За летящите е синият. И той действа добре.

Но като напръскате, трябва да бягате. Мирише отвратително. Няколко часа по-късно може да се проветри.
благодаря ще го взема др седмица и ще пиша Simple Smile  Hug

# 3
  • Мнения: 8 948
Сложете си и мрежа на прозорците. Това също помага против паяци.

# 4
  • Мнения: 154
Здравейте,
Задължително мрежа на прозорците,  ако имате възможност да поставите. Иначе може да напръскате с фронтлайн (капсулата за най-големите породи кучета). Разтваряте капсулата в около 1 литър вода и пръскате навсякъде, по ъгли, около прозорци, където се сетите. Ние го ползвахме против хлебарки преди 7-8 години, но забелязахме, че и паяците изчезнаха (поне тези панелните, не сме се сблъсквали с други). Хубавото е, че този препарат е без мирис, не е вреден за животни и хора. Ние сме с малко дете, профилактично пръскаме напролет и така поддържаме вече доста години без гадинки. Дано успеете да се справите, аз също имам непоносимост към паяци и Ви съчувствам

# 5
  • Мнения: 191
И ние вкъщи пръскаме с фронтлайн. Много съм доволна. С него минавам и терасата.

# 6
  • Мнения: 8 948
Здравейте,
Задължително мрежа на прозорците,  ако имате възможност да поставите. Иначе може да напръскате с фронтлайн (капсулата за най-големите породи кучета). Разтваряте капсулата в около 1 литър вода и пръскате навсякъде, по ъгли, около прозорци, където се сетите. Ние го ползвахме против хлебарки преди 7-8 години, но забелязахме, че и паяците изчезнаха (поне тези панелните, не сме се сблъсквали с други). Хубавото е, че този препарат е без мирис, не е вреден за животни и хора. Ние сме с малко дете, профилактично пръскаме напролет и така поддържаме вече доста години без гадинки. Дано успеете да се справите, аз също имам непоносимост към паяци и Ви съчувствам

Добра идея наистина!!!
По-добре от пръскане с друга химия.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 006
Съвета за фронтлайн е хубав, но не е решение за хора със зайци и чинчили. Може да има и други животинки, за които е опасно отровен, та притежателите на заек и чинчила не бива да пръскат с него.

Общи условия

Активация на акаунт