Отговори
# 195
  • Мнения: 1 929
Много ти благодаря Лилянa за бързия отговор,дано получа  Hug Ипоследно,съответно от кой до кой месец ми трябва доход  bouquet

# 196
  • Мнения: 30
Лиляна, благодаря ти все пак за отговора. Чудя се, че те май докато ми отговорят, ако решат да си спазят административния срок, ще преведат парите  Laughing Чудя се дали щом са излезли списъците, ще ми дадат информация дали фигурирам в тях.

# 197
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 122
la_chiquita_linda
И ние сме родени на 26 април и ми казаха, че щом към 12 април не съм в майчинство за гледане на дете от 1-2 г. няма да взема 50 лв!!! Еми късмет, какво да се прави  Sad

# 198
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...съответно от кой до кой месец ми трябва доход  bouquet
12 месеца назад значи май 2012 до април 2013 г.

# 199
  • Мнения: 517
а за помощта на първокласник кога се подават документите и къде?

# 200
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
а за помощта на първокласник кога се подават документите и къде?
Аз ги подавах август на същото място - социалните. Мисля че срокът беше до септември.

# 201
  • Мнения: 30
Само да Ви кажа, ходих до социалните - има ме в списъка и с детските накрая на месеца и аз ще взема 50 лв . Simple Smile

# 202
  • Мнения: 11
 А някой да знае кога ще започне великото изплащане този месец (за предходния)? Понеже петнайсти мина..  Whistling
Да знам, че това не е НОИ, които изплащат точно на тази дата, но все пак...значи, че и в България е възможно да има някаква регламентираност.

# 203
  • Стара Загора
  • Мнения: 839
" Великото изплащане " започва от 20-то число на месеца. Как някои не го разбраха досега!

# 204
  • Мнения: 1 183
Не винаги изплащат след 20 число.

# 205
  • Стара Загора
  • Мнения: 839
Не винаги изплащат след 20 число.
Това са изключения, когато 20-ти се пада в събота или неделя, понякога изплащането започва от 18-ти, 19-ти. Но на мен от социалните са ми казвали, че изплащат от 20-ти и преди тази дата не ги чакам ( ако дойдат по-рано, добре дошли ).

# 206
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
" Великото изплащане " започва от 20-то число на месеца. Как някои не го разбраха досега!
Ай стига с това размахване на пръст.Да ти изкарам ли разпечатка, за да видиш, че  дават и по-рано.

# 207
  • Стара Загора
  • Мнения: 839
" Великото изплащане " започва от 20-то число на месеца. Как някои не го разбраха досега!
Ай стига с това размахване на пръст.Да ти изкарам ли разпечатка, за да видиш, че  дават и по-рано.
Изкарай я и ще видиш, че изплащането преди 20-ти е по-скоро изключение, а не правило. И не ми диктувай как да пиша ( м/у  другото никъде не съм размахала пръст, къде ти се привидя ).

# 208
  • София
  • Мнения: 9 903
Не че нещо, но и при мен редовно парите идват преди 20-ти в последната година.
Но това ежемесечно гадаене не го владея- чакам си чинно, проверявам си и толкоз. Ще дойдат, няма къде да идат.

# 209
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Цитат
Как някои не го разбраха досега!
А това какво е?Въобще не ми се занимава с теб.Все има такива като теб дето да се правят на интересни.Айде втора Лиляна няма нужда тук.от такива като вас човек да не каже 2 думи.
Приятен ден!

Общи условия

Активация на акаунт