Отговори
# 615
  • Перник
  • Мнения: 18
Четох,четох и не намерих отговор...та увеличиха ли детските и ако е да колко са и за безработните майки колко са социалните помощи?  newsm78

# 616
  • гр.София
  • Мнения: 2 824
Дружба, Пощенска б-ка има детски!

# 617
  • Мнения: 9 243
София- Витоша - Уникредит - превод в 16:13:40 часа.

# 618
  • Мнения: 356
някоя мама от бургас с електронно банкиране на инвест банк може ли да погледне има ли превод.днес в 15:30 нямаше.
Към момента също няма отразен превод.

# 619
  • Мнения: 0
някаква информация за Пловдив?

# 620
  • Мнения: 1 346
didoko_mace , детските нямат увеличение,все още са 35 лв. Увелечение има само на майчинството от 240 лв. става 310 лв. Увелечение има и на помощта за първокласник от 150 лв. вече е 250 лв.

# 621
  • Мнения: 73
ДСК-София , има  Peace

# 622
  • Мнения: 3 193
някоя мама от бургас с електронно банкиране на инвест банк може ли да погледне има ли превод.днес в 15:30 нямаше.
Към момента също няма отразен превод.
Явно в Бургас днес няма да има детски. Confused

# 623
  • Мнения: 568
A Варна  Rolling Eyes

# 624
# 625
  • София
  • Мнения: 156
Инфо за Люлин, Пощенска ?

# 626
  • Мнения: 51 486
Слатина нямаме още, нали Креми?

# 627
  • Мнения: 0
в Пловдив също няма

# 628
  • Мнения: 11
Инфо за Люлин, Пощенска ?
И аз нямам още. Сигурно утре. Нищо важното са почнали пак по-рано да ги превеждат (в сравнение с времето на ГЕРБ), въпреки протестите.

# 629
  • София
  • Мнения: 156
Инфо за Люлин, Пощенска ?
И аз нямам още. Сигурно утре. Нищо важното са почнали пак по-рано да ги превеждат (в сравнение с времето на ГЕРБ), въпреки протестите.
.       Благодаря Палмичка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт