Отговори
# 75
  • Мнения: 169
за Варна някакво инфо?

Няма , мила !

# 76
  • София
  • Мнения: 1 115
Пощенска Дружба някои има ли превод?

# 77
  • Canada
  • Мнения: 649
Във Варна - няма още.
Момичета, от социалните ми казаха, че през август отново трябва да подавам документи понеже каката ни ще е първи клас. И освен това, че трябвало два комплекта документи да подам, понеже имало и еднократна помощ за първокласници. То въпросът ми е дали наистина трябва пълни два комплекта документи (с имунизации, банкови сметки и т.н.) и съответно към тях, бележка от училището ли трябва? (защото съответно вече няма да сме на градина)

# 78
  • Мнения: 11
 В София още се бавят!   #2gunfire  За големите "помощи". Тук, където както казваше една позната 1000 лв ти отиват само по пътя...

# 79
  • pomorie
  • Мнения: 850
вярно ли има еднократна помощ за първокласници, кога се подават документи за нея и каква е сумата, има ли други изисквания, аз трябва да подавам документи за детските през май, после през септември отново ли, и за 50-то лв за дете до 2г, моят бебок на 30-ти този месец става на годинка, ще имаме ли право на еднократната помощ, има ли някой запознат

# 80
  • Мнения: 11 606
Във Варна - няма още.
Момичета, от социалните ми казаха, че през август отново трябва да подавам документи понеже каката ни ще е първи клас. И освен това, че трябвало два комплекта документи да подам, понеже имало и еднократна помощ за първокласници. То въпросът ми е дали наистина трябва пълни два комплекта документи (с имунизации, банкови сметки и т.н.) и съответно към тях, бележка от училището ли трябва? (защото съответно вече няма да сме на градина)

Да, за всяко плащане - съответните документи...Хубавото е, че с 1 куршум - 2 заека.....Да, бележка от училището, че сте записани в него за 1 клас и след 15.09. - още една бележка - че вече реално ходите. То тази бележка трябва да всички ученици, независимо от класа, подава се до края на октомври. Задължителна е!!!!


вярно ли има еднократна помощ за първокласници, кога се подават документи за нея и каква е сумата, има ли други изисквания, аз трябва да подавам документи за детските през май, после през септември отново ли, и за 50-то лв за дете до 2г, моят бебок на 30-ти този месец става на годинка, ще имаме ли право на еднократната помощ, има ли някой запознат

Подават се до края на септември - това за еднократната за 1 клас.....

# 81
  • у нас
  • Мнения: 8 082
Бургас - има (инвестбанк)

# 82
  • Мнения: 28
община Марица пощенска има

# 83
  • Мнения: 159
Варна ДСК има

# 84
  • Мнения: 0
Някой за София,Люлин дали ще даде инфо?

# 85
  • София
  • Мнения: 10 323
Някой за София,Люлин дали ще даде инфо?
Понеже сега преди малко по друг повод ходих в Социалните  в Люлин, обясняваха на една майка, че детски ще има утре.

# 86
  • Мнения: 12
Русе Инвестбанк има превод ,но без тия 50 лв ,за които се говореше

# 87
  • Мнения: 155
Русе Инвестбанк има превод ,но без тия 50 лв ,за които се говореше
за 50лв аз разбрах че на 30ти заедно с интеграционните ще ги дават , значи сега са детски и чл.8 така ли

# 88
  • Мнения: 0
http://www.mlsp.government.bg/bg/news/news.asp?newsid=2992&catid=1     ето това обещаха от министерството         Общинска банка Варна все още няма нищо

# 89
  • Мнения: 11
а такаа..и за какво ги бавеха толкова парите на децата?!  Tired да видим дали ние ще получим ли или не..сигурно няма

Общи условия

Активация на акаунт