Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 247
  • 1 451
  •   2
Отговори
# 315
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
няма да се записвам по тези програми за 2-ри път като ми казваха колеги ,че е губене на време не вярвах докато не видях от май месец до вчера бях на английски това което знаех преди курса знам и след него на нищо ново не ни научиха освен да си освоят парите

Последна редакция: вт, 05 ное 2013, 17:53 от Kaloyan Veselinov

# 316
  • Мнения: 2
Tanderine, надявам се входящият ти номер да е сред одобрените и да си си взела уведомлението.
По отношение на системата не ми се иска да съм тотален песимист и се самозалъгвам с това, че всеки от нас трябва да я променя, като отстоява правата си. Ще се радвам искрено ако пишеш, че си успяла:-))))
SeM68 миналия четвъртък бях в ДБТ Младост - още от вратата започват да увъртат, как нямало пари, не били стигнали до този номер, няма изложени нови списъци или някаква информация, въобще не питах дали съм одобрена - това е тяхна работа-да уведомяват; всъщност винаги отстоявам правата си, макар и в повечето случаи-без резултат - системата е твърде гнила, а трябва да си щадя нервите, така, че си казах майната му - не съм за два безплатни курса, ако получа по пощата уведомление или по телефона обаждане-добре и аз ще се радвам... Simple Smile

# 317
  • Мнения: 857
Аз все си мисля, че няма как с фуния да ти изсипят знанията, трябва и ти да положиш усилия, за да научиш нещо повече.

# 318
  • Мнения: 54 413
Така е , но много зависи и от преподавателя .
Иначе си права . Peace

няма да се записвам по тези програми за 2-ри път като ми казваха колеги ,че е губене на време не вярвах докато не видях от май месец до вчера бях на английски това което знаех преди курса знам и след него на нищо ново не ни научиха освен да си освоят парите

От кое ниво започна ?

# 319
  • Мнения: 432
За професионалното обучение от 960 часа има време до август, ако Ви предложат смесена схема: на място и дистанционно обучение Peace

# 320
  • София
  • Мнения: 8 645
Здравейте, надявам се да не досаждам.Няколко пъти ходих да питам в бюрото по труда кога започва подаване на документи.Казаха ми, че може и да не е до края на годината, да проверявам и в сайта.Но в сайта или още нищо не пише, или аз не мога да се ориентирам. Почнах да се трвожа, да не би да съм го изпуснала, а те да не ми казват, че е минало.
Кога ще има ново подаване на документи? Или случайно да е минало.

# 321
  • София
  • Мнения: 42
Благодаря за отговора. А каква е процедурата? Първо трябва да отида във фирмата да си изискам уведомлението, после в БТ, за да ми издадат ново, така ли?
Искате си уведомлението от тази фирма където е сега...избирате си нов доставчик и отивате при него да ви попълни нова долна част, която носите в БТ.

За професионалното обучение от 960 часа има време до август, ако Ви предложат смесена схема: на място и дистанционно обучение Peace
newsm78
е почти невъзможно да се вземат всички учебни часове до края на август - при заложени 960 учебни часа за професия трябва да ходиш на курс по 5 часа ВСЕКИ работен ден до края на август, за да ги покриеш  #Crazy........, а и не е ясно дали въобще ще намериш ДО, който да ти предложи подобна програма и натоварване.
Ако е въпроса да се изхарчат едни пари винаги има време. Ако искате да научите нещо не препоръчвам това.

# 322
  • Мнения: 493
Erienne, на 02.11.2012 г. приключи подаването на документи по "Аз мога повече".
През 2013 г. не е имало подаване на документи. Хората още Уведомленията от вълната през 2012 г. не могат да си вземат. Никой не знае кога и дали ще има ново подаване на документи по програмата.

Естествено, че човек ако иска да научи нещо трябва да се полагат много усилия. Искам да ви кажа, че аз езикът го карам изцяло присъствено. 3 нива ще ми отнемат година. Сега ми е натоварено и много материал, а ако беше за по-кратък период, разни дистанционни обучения пък - абсурд  Peace

# 323
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
За професионалното обучение от 960 часа има време до август, ако Ви предложат смесена схема: на място и дистанционно обучение Peace

Има, я - по 5 часа на ден. Колко му е след 8-часов работен ден човек да поучи още пет? Семейство, личен живот и сън ще се сместят някак...

Разбира се, ако човек много иска и му се налага, 13-часов работен ден може да се преживее. Въпросът е - трябва ли? При положение, че в програмата по принцип е заложено професионалното обучение да се вземе за [средно] 18 месеца, а сега се налага да се "смести" в едва осем? А колко ще е качествено с това "сместване" пък съвсем няма да коментирам... изобщо - че се усвояват едни пари, усвояват се. Но за съжаление, не се усвояват по предвидения начин, нито реално се постигат всички цели на програмата.

# 324
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
Така е , но много зависи и от преподавателя .
Иначе си права . Peace

няма да се записвам по тези програми за 2-ри път като ми казваха колеги ,че е губене на време не вярвах докато не видях от май месец до вчера бях на английски това което знаех преди курса знам и след него на нищо ново не ни научиха освен да си освоят парите

От кое ниво започна ?
а1 но се оказа ,че курсистите знаеме повече английски от колко самата даскалица която беше зазубрила 20 изречения и така 6 месеца

# 325
  • Мнения: 58
Така е , но много зависи и от преподавателя .
Иначе си права . Peace

няма да се записвам по тези програми за 2-ри път като ми казваха колеги ,че е губене на време не вярвах докато не видях от май месец до вчера бях на английски това което знаех преди курса знам и след него на нищо ново не ни научиха освен да си освоят парите

От кое ниво започна ?
а1 но се оказа ,че курсистите знаеме повече английски от колко самата даскалица която беше зазубрила 20 изречения и така 6 месеца
Ако английският ви е бил на нивото на българския, сигурно доста зор е видяла...

# 326
  • Мнения: 54 413
Така е , но много зависи и от преподавателя .
Иначе си права . Peace

няма да се записвам по тези програми за 2-ри път като ми казваха колеги ,че е губене на време не вярвах докато не видях от май месец до вчера бях на английски това което знаех преди курса знам и след него на нищо ново не ни научиха освен да си освоят парите

От кое ниво започна ?
а1 но се оказа ,че курсистите знаеме повече английски от колко самата даскалица която беше зазубрила 20 изречения и така 6 месеца
Ако английският ви е бил на нивото на българския, сигурно доста зор е видяла...

+1  Peace

Като чуя някой да казва за преподавател даскал / даскалица и ми се отщява да говоря повече с него .
Много показателно ми е за отношението му към образованието . Naughty
На такива все даскалиците им са виновни . ooooh!

# 327
  • Варна
  • Мнения: 169
Здравейте,

Незная дали пиша на правилното място,а нямам време да чета цялата тема и се извинявам ако
не е тук мястото.Одобрена съм по програмата "Аз мога повече" за курс по английски език ,начално ниво.Моля да ми препоръчате добра школа ,става въпрос за гр.Варна.
Благодаря предварително!

# 328
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
Здравейте,

Незная дали пиша на правилното място,а нямам време да чета цялата тема и се извинявам ако
не е тук мястото.Одобрена съм по програмата "Аз мога повече" за курс по английски език ,начално ниво.Моля да ми препоръчате добра школа ,става въпрос за гр.Варна.
Благодаря предварително!

Дистанционно или присъствено? За дистанционно с две ръце съм за Кабината, всички преподаватели са добри. Успех!

# 329
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Взех, че успях. След точно 1 седмица от подаването на жалбата в БТ Възраждане, днес ми се обадиха много любезно утре да отида да си взме уведомлението. Joy Joy Joy  Видиш ли имало отказали се, имало нови отпуснати бройки и кво ли не, и съм официално влизала в новата квота  Thinking КАто не щат Мира, на им секира  hahaha

Големи благодарности на SeM68, тъй като без нея нямаше да се хвана да пиша жалби!   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт