Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 040
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 32
от Чернишевски, Пловдив ми се обадиха да отида да си взема уведомлението за втория курс, номер ми е 3534, казаха да нося копие на дипломата от завършения курс и попитаха има ли смяна на обстоятелствата относно работата ми - аз от трудов договор минах на самоосигиряващ се, но казаха че не е проблем, че не съм ги уведомила....

друго питах дали мога да сменя езика, че за гръцки трудно ще намеря доставчик, казаха, че не може, защото се е свиквала комисия за този език... стори ми се странно, защото съм чела тук, че се сменят курсове, но явно във всяко БТ си знаят тяхното....

отивам да си търся доставчик Simple Smile
Успех на всички

# 601
  • Мнения: 504
От София, Възраждане ми скъсаха нервите за година. Ходих няколко пъти, звънях и отговорът е един : Чакайте обаждане.
Колко хора взеха с по - големи от моя 72хх номер... Направо не знам, освен да отида отново.

# 602
  • София
  • Мнения: 888
На мен днес ми се обадиха от  бюрото по труда Младост и веднага отидох да си взема уведомлението. Избрала съм си доставчик, но не ми харесва това голямо разкарване - първо да ходя до доставчика да попълва отрязъка от уведомлението, после да го занеса до бюрото по труда, оттам с ваучера пак до доставчика. Кому е необходимо подобно разкараване?newsm78

# 603
  • Мнения: 19
Здравейте,
имате ли представа за ДБТ Изток, ако съм с номер 15*** дали имам някакъв шанс?

# 604
  • Мнения: 30
От София, Възраждане ми скъсаха нервите за година. Ходих няколко пъти, звънях и отговорът е един : Чакайте обаждане.
Колко хора взеха с по - големи от моя 72хх номер... Направо не знам, освен да отида отново.
В БТ Люлин е същата работа. И аз се чудя какво да правя  Crossing Arms

# 605
  • Варна
  • Мнения: 261
Някой сблъсквал ли се е с със следният проблем: Когато подавах заявлението бях с един адрес, след това си смених и местожителството и работата. Сега съм одобрена, но къде мога да питам, това проблем ли е и дали мога да си взема уведомлението? От бюрото по труда, където подавах, умуват вече втори ден, дали мога да се възползвам от курса. А аз не мога да намеря телефон, на който директно в София да питам.

# 606
  • Мнения: 2
Здравейте,
Има ли някой инфо до кой номер са стигнали ДБТ -Изток.

# 607
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Здравейте Simple Smile Има ли отделна тема за доставчиците в Пловдив?

# 608
  • Мнения: 820
Здравейте, и нас ни огря Simple Smile

Може ли някой , който е учил или сега учи в курсове 123 да сподели мнение? Може и на лични!

Аз получих обаждане преди да удължат срока и първо ще карам ключовата, после професионалната.

Предварително благодаря.

# 609
  • Мнения: 19
Здравейте,
Има ли някой инфо до кой номер са стигнали ДБТ -Изток.

И аз това питам.
Май е по-добре да звънна и там да поразпитам, после мога да споделя.

# 610
  • Мнения: 7 700

малко след 14000

# 611
  • Мнения: 53
От София, Възраждане ми скъсаха нервите за година. Ходих няколко пъти, звънях и отговорът е един : Чакайте обаждане.
Колко хора взеха с по - големи от моя 72хх номер... Направо не знам, освен да отида отново.
Изида, и мен ме нервираха от Възраждане, два пъти ходих миналата седмица.Последното, което ми казаха е, че преди са давали ваучери на всеки който е отишъл там (с или без обаждане) и сега попълват бройката  иии да се надяваме, че скоро ще стигнат и до нас.Аз също съм 7 хил номер.Ако ти звъннат, пиши тук да се похвалиш  Simple Smile

# 612
  • Мнения: 49
Здравейте и аз се интересувам от мнение за курсовете123 или ЦПО "Хармония". Имам ваучер за професионална квалификация по Застрахователно и осигурително дело.

# 613
  • Мнения: 54 059
Здравейте Simple Smile Има ли отделна тема за доставчиците в Пловдив?

Няма.
Какво те интересува?

# 614
  • Мнения: 139
Здравейте!Аз карах английски при Курсове 123 и останах доволна.Останах с впечатление че ако,ти се учи,ще  учиш.

Общи условия

Активация на акаунт