Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 395
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 840
  • sf
  • Мнения: 10 175
Ако датата, на която трябва да се удължи уведомлението се пада в събота- в петък ли се ходи или може и в понеделник?

# 841
  • Мнения: 2 558
Някой да знае кой доставчик ще предлага дистанционно обучение по някоя от следните КК - Реклама и PR, Управление на проекти, Подготовка, изработване и управление на проекти,  Управление на човешките ресурси, Обществени и граждански компетентности? Звъннах на няколко, но не предлагат такива курсове  Crossing Arms

# 842
  • Мнения: 88
Здравейте, някой дали знае какво се случва когато за избраната специалност по програмата Аз мога не могат да се съберат достатъчно хора, за група? Може ли да се смени с друга специалност и каквъ е реда?

# 843
  • Варна
  • Мнения: 669
И аз получих уведомление, а бях подала заявление септември 2012 !  Crazy
Чудя се кой от доставчиците за испански език дистанционно е най-подходящ  newsm78
В БТ ми казаха, че за някои от курсовете е необходимо за финалния изпит да се ходи на място, а не онлайн, знаете ли за кои доставчици става дума?
И още нещо - дали ще мога през мобилен интернет /флашка/ да влизам в уроците?
Хич не ми е ясно точно каква е системата...

# 844
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Аз се записах на испански в кабината, но почвам септември и още нямам лични наблюдения. Иначе много хора ми ги препоръчаха.

# 845
  • sf
  • Мнения: 10 175
Някой карал ли е курс маникюр-педикюр?

# 846
  • Варна
  • Мнения: 669
Аз се записах на испански в кабината, но почвам септември и още нямам лични наблюдения. Иначе много хора ми ги препоръчаха.
Преди малко гледах презентационни клипчета от кабината в ютуб. Момичето, което водеше презентацията на испанския език или беше много уморено, или много отегчено. Надявам се да не е само тя от учителите там... На сайта им пише, че имат 7-8 различни учители и ще се сменят по време на обучението.
Но още не мога да реша... Гледам и сайта на Изоблок - и те ми се струват доста на ниво.

Утре вече ще звъня и ще питам кой-как работи.

# 847
  • София/Правец
  • Мнения: 130
И аз получих уведомление, а бях подала заявление септември 2012 !  Crazy
Чудя се кой от доставчиците за испански език дистанционно е най-подходящ  newsm78
В БТ ми казаха, че за някои от курсовете е необходимо за финалния изпит да се ходи на място, а не онлайн, знаете ли за кои доставчици става дума?
И още нещо - дали ще мога през мобилен интернет /флашка/ да влизам в уроците?
Хич не ми е ясно точно каква е системата...

Аз уча немски и имам по 10 урока за минаване по 40 мин. всеки всяка седмица. На морето бях с флашка и на 3-я или 4-я урок се приключи в хубавия интернет... От там нататък не можах да отворя нито едно клипче. Така че определено няма как да успявам с материала ако съм в флашка. Но не знам при другите доставчици какви са материалите.
Аз съм към Изоблок.

# 848
  • Мнения: 4 864
Ако датата, на която трябва да се удължи уведомлението се пада в събота- в петък ли се ходи или може и в понеделник?

аз ще отида понеделник. Трябва да отидеш след датата, а не преди това. Мен така ме върнаха предният път.

# 849
  • Мнения: 9 884
аз не съм сигурна , че си права. защото след датата - след срока, то вече не е валидно заявлението. затова не би следвало да може да се удължава . как ще удължаваш нещо , което хипотетично , не е вече валидно ? може хич да не съм права обаче аз бих се презастраховала , или поне се обади по телефона за всеки случай . пиши после за резултата успех

# 850
  • Мнения: 54 489
Моето ми го удължаваха от Доставчика, аз не съм се занимавала.

# 851
  • sf
  • Мнения: 10 175
Моето ми го удължаваха от Доставчика, аз не съм се занимавала.
Как така от доставчика? Нали се удължава,точно защото не е намерен доставчик за въпросния курс?
Аз иначе се ориентирах към доставчик за курса по маникюр, но най-вероятно чак октомври ще има курс, което ме устройва.

# 852
  • Мнения: 54 489
Аз си избрах доставчик, но нямаше достатъчно хора за група.
Затова доставчикът ми удължаваше уведомлението. Peace

# 853
  • Мнения: 4 864
Аз предният път отидох на 29ти, а уведомлението ми беше на 30ти и ме върнаха да съм отишла след 1ви. Затова го написах.

# 854
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
на мен ми обясниха 1 ден ПОНЕ преди срока да ходя, аз закъснях няколко дни и едвам ми го удължиха.

Търся хора, които искат да започнат френски в Пловдив, ако има такива с издадени ваучери, нека ми пишат на лично съобщение, да се групираме и да започнем по-бързо курс!

Общи условия

Активация на акаунт