Помогнете ми!!! -страхувам се за детето си

  • 4 070
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 334
Авторката може да напише каквото иска, нали тя е пуснала темата. Не видях някой от отговорилите да чака темата като топъл хляб да иска учителски глави на дръвника.

Мен пък никой не ме спира да се изказвам метафорично.

# 16
  • Мнения: 2 898
Много неща не се връзват в темата. Да оставим нервните клетки. Не мога да приема, че това са думи на лекар. По-скоро майката или не разбира, или преувеличава. На малкото места, където има камери, те са в единици стаи и са от ония, без звук. Как точно авторката е разбрала  какво се говори?
"И ето че на тях ясно се вижда  как класната крещи и повишава тон!"

На едно дете могат да му се карат за много неща. Това, че виждаш, не означава, че чуваш!
Но, нека приемем, че все пак е вярно разказаното. Детето е в 6 клас. Колко часа седмично може да има с класната си, че тя да му оказва чак толкова силно негативно влияние?

...Проблема е там че всеки ден се прибира разплакана и много тъжна,защото класната и крещи и повишава доста силен тон.Например днес учителката и се скарала,защото разгръщала страниците на учебника много шумно Shocked при положение че госпожата е казала да отворят учебника на някоя си страница  ......

Между другото, ако едно дете иска да направи напук, уверявам ви, така може да разгръща страница по страница, че да те извади от всякакво равновесие.

# 17
  • Мнения: 14 830
Цитат
Заведох я на лекар и ми казаха че в главата и са се унищожили доста нервни клетки след като е плакала всек ден и когато порасне има възможност започне да полудява! Shocked

Това е най голямата глупост.Ако от плач умират нервни клетки доста хора ще са луди
Нервните /мозъчните/ клетки умират само ако спре да се храни мозъка с кислород- при много тежки инсулти и при клинична смърт  продължила повече от 3-4 минути
 При плач няма как да стане.Не ми е ясно как може лекар да каже подобно нещо

# 18
  • Мнения: 442
Едва ли лекар го е казал, цялата тема е шега. Само не разбирам защо точно с такива теми си правят шеги хората.
Или не се е постарала достатъчно с темата, или е искала да види колко риби ще се хванат.

# 19
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 707
"И ето че на тях ясно се вижда  как класната крещи и повишава тон!"


И как можеш да видиш нещо, което по принцип се чува - звук?

# 20
  • Мнения: 41 040
А ако темата е пусната от хлапето? Такава глупост възрастен не може да напише, докато хлапетата таман са на възраст да вярват в разни митове, като този с умирането на нервни клетки от плач.

# 21
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 707
Едва ли лекар го е казал, цялата тема е шега. Само не разбирам защо точно с такива теми си правят шеги хората.
Или не се е постарала достатъчно с темата, или е искала да види колко риби ще се хванат.

От нямане какво да правиш доста глупости може да ти роди главата.
Авторката има две деца и едва ли и е скучен животът, ама знае ли се как е ?

# 22
  • Мнения: 14 830
По темата - според мен е по вероятно детето да плаче заради нещо друго .В тази възраст стават много чувствителни и  реват за щяло и нещяло, а понякога и ей така без причина им е крив светът


# 23
  • Мнения: 442
Сама тема е така зададена, че е нереално възрастен човек да я е писал сериозно.
А, че има реално такива случаи - има.

# 24
  • Мнения: 25 660
Заведох я на лекар и ми казаха че в главата и са се унищожили доста нервни клетки след като е плакала всек ден и когато порасне има възможност започне да полудява! Shocked
И всичко това само заради една учителка!!!
Дъщеря ми започна терапия и лекарите казаха че след един месец ще е като нова!
А след терапията я преместя в друго училище.Вие как бихте постъпили на мое място?

Съветвам ви да смените лекаря. Намерете специалист, който да ви обясни как смяната на пола на детето в тази толкова чувствителна и крехка възраст унищожава много повече нервни и мозъчни клетки, отколкото крясъците на изнервена учителка или каквото там още беше. Peace

Не се хабете, момичета. Гнусен рекламен спамър е това.  Sick
А какви пързалки имаше едно време, ехееее...  Whistling

Скрит текст:
Очаквам включване, че разминаванията в постовете на "авторката" се дължи на факта, че от този профил пише половината село. Няма лошо, само че този филм вече сме го гледали...

# 25
  • Мнения: 24 467
"Не се хабете, момичета. Гнусен рекламен спамър е това."

А че какво рекламира?

Пък аз си мислех, че е обикновена пързалка, макар и по- елементарничка. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 164
Не знам дали е пързалка, но и предишната й тема с гримирането има нещо не както трябва Simple Smile
Ами това е, важно е да се пускат теми за какво ли не Wink

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....Вие как бихте постъпили на мое място?
На твое място първо не бих лъгала толкова плоско, защото тук не четат съученичките ти от 6 клас, а големи хора, които знаят, че не всеки може да гледа записите на камерите, които нямат звук, а и още, че не е е толкова лесно да се установи умирането на нервни клетки.

Сега се връщам да прочета и останалите коментари.


Хахаха," забележка за лошо поведение". Ще падна.....

# 28
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 707
Не знам дали е пързалка, но и предишната й тема с гримирането има нещо не както трябва Simple Smile
Ами това е, важно е да се пускат теми за какво ли не Wink

Имаше и друго сладурско, от рода на " ...ще се разходим из зоопарка, вие къде се разхождате...?"
Аз като се разхождам, примерно на Вихрен, и те ли ще хукнат?

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В предходните мнения потребителят говори за син в пети клас. После е е бременна с близнаци, за които още в началото на бременността е разбрала от лекаря, че ще са момиче и момче. Сега има дъщеря в 6 клас, която преди няколко месеца е нямала.
Изобщо много измислен образ. Ако е дете - простено е, все пак има време и ще се научи, че на такива лъжи рядко ще се хване някой, но ако е възрастен има нужда от специализирана помощ и лечение.

Общи условия

Активация на акаунт