В 19 епизод Шахика ще даде сведения на полицията за случая с банката и ще натопи съпруга си.Полицията вече се задейства и са непрекъснато със фирмата на Халдун и претърсват всички документи.Тъй като така или иначе скоро всички ще научат истина Халдун разказа всичко на Емре,освен разбира се,че те са поръчали убийството на Адил.Емре първоначално се шокира,но впоследствие в тв интервюто когато репортерката го попита за проверките със фирмата,каза че всичко е наред и скоро той ще я оглави.
След това държание на Емре,Ямур каза на Хакан"Емре показа,че и той е един Арсой,вече няма да съжалявам и него."
Мюшерреф,старата жена е леля на Хакан.Тя е запознала Хакан с Адил Челик.Била е секретарка на Халдун и е разбрала измамата.Обаче за да не я убият и нея,премълчала.Хакан извадил лъжливо свидетелство за нейната смърт за да я оставят Арсой на мира.Ямур не знае нищо за това,тя прочита в дневника на баща си името Мюшерреф и решава да я потърси.Ходи в болницата,намира документите за смъртта и,обажда се на лекаря подписал документа,той и казва,че има грешка.Ямур намира адреса на жената и когато отиде там вижда Хакан.Сега е решена да намери убиеца на баща си и да го убие.Джемре намери една снимка в шкафа на Шахика,направена в деня на смъртта на Адил, на която се вижда и убиеца му.Показа снимката на Ямур просто ей така,но Ямур веднага разбра кой е мъжът и го снима.Показа снимката на Мюшерреф и тя потвърди,че е виждала този мъж при Халдун,в дните около смъртта на Адил.Шахика и Халдун също се страхуват от този убиец.
След като Емре решава да остане в Турция,а не заминава за Америка Шахика е страшно ядосана на Ямур и я заплашва.Уволнява Аслъ от работа,но Халдун и предлава нова.
Съжалявам,че е малко разбъркано,но написах каквото се сетих
