Мебели Виденов 2

  • 170 026
  • 797
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2
Някой купувал ли е масичката за лап топ?
http://videnov.bg/sites/default/files/Masa_za_Laptop_Moli_0.jpg

Трябва ми нещо подобно, а при тази ме устроива цената. Ако сте виждали и другаде ще съм благодарна.

# 286
  • Испания
  • Мнения: 206
Искам да направя поръчка от сайта на диван за хола,но много се колебая между Ксения и Неви.Изчетох всички отзиви и за двата,но не мога да реша  newsm78 Няма да се ползва основно за спане,а по скоро за излежаване пред тв и гости.Така че държа да е удобен за ежедневието.Много ви моля да ми помогнете в избора Praynig

# 287
  • Мнения: 6
Аз имам Ксения и е перфектен. Ако искаш мога на ново да кача снимки. Не е мръднал, а постоянно има седящи на него Grinning също и спящи.

# 288
# 289
  • Испания
  • Мнения: 206
Супер,много ти благодаря,а това с ходещите матраци  Laughing дето четох,или е въпрос на монтаж  newsm78 Сами дали ще се справим. А удобен ли е неразпънат за почивка пред тв.

Вече поръчах Ксенията току що  Grinning Дано са коректни и я доставят в срок.После ще се похваля  Hug

Последна редакция: нд, 13 окт 2013, 16:28 от pepina1965

# 290
  • Варна
  • Мнения: 452
anita pepina
големи ли са ви стаите за които поръчвате диван Ксения
мнооооого ми харесва от известно време го гледам за хола
но ме притеснява това да не доиде голям ,че стаята ми е 15-16 кв.
Анита , прала ли си му калъфите ?
след това пак ли стоят така изпънати ?
съвсем наскоро една приятелка си купи за хола подобен от друга мебелна фирма
1600 лв !!! Shocked

# 291
  • Испания
  • Мнения: 206
Валети,ами около 18,19 квадрата е само дневната,но е с кухненски бокс и визуално е доста голямо  помещението,обща дължина около 8/9 метра.А ширината на стената е 3,60 и си мисля че ще пасне добре.Поръчах най тъмния цвят,че го очаква ежедневна експлоатация.

# 292
  • Мнения: 6
Моят хол общо е 23кв, но е разделен на 2 равни части /едната хол, другата спалня/ идеално пасва не заема цялото място и едновременно поема стоящи  Grinning. Не съм прала калъфите. Чудя се аз ли го пазя или трудно се цапа. Веднъж окапах с нещо и веднага забърсах с мокра кърпа и се изчисти. До дивана на около 50см има и секция /13кв идеално се наместиха/. Светъл е и се експлоатира по цял ден, не е мръднал. Иначе като размери точно на стените 3,6 на 4м

# 293
  • Варна
  • Мнения: 452
Благодаря ви
холчето ми е 15-16 кв и е съвсем отделна стая
в момента имам ъглов диван там но е по малък а е за смяна
и си мисля че ако сложа по голям ще ми запълни стаята , но може би ще е докато
свикне окото , ако беше общо с дневна определено създава впечатление за много пространство
но ние решихме да са си така отделни хол и кухня
много ми е хубаво когато ми доиде приятелка на гости да сме си отделно да си пием кафето
,но това е друга тема Simple Smile

# 294
  • Мнения: 4 152
валети аз си взех диван елинор, той е по-малък с табуретка, мисля че имаше още два малки-хектор и още един , размерите им бяха 225/140 нещо такова
нашият хол е 18 квадрата и е добре този диван, остава място, не обичам да запълвам стаята с мебели

# 295
  • Варна
  • Мнения: 452
Спрях се на Ксения основно заради лесната подръжка
няма според мен по голямо удобство от това да можеш да го съблечеш и да го изпереш
в момента като доиде време да си почистя дивана направо ми се плаче , то едни препарати
едно попиване с кърпи и краиния резултат е само освежен диван
или пък фирма да викам да ми го пере и ......
но ще умуваме още малко , аз също съм ЗА колкото се може по -малко мебели в стаята
майка ми като ми доиде на гости ми казва че къщата ми била празна  Mr. Green

# 296
  • Мнения: 5
Ксенията и на мен много ми допада. Особено бежовия с лилавото Heart Eyes Единственото, което би ме притеснило е това, че аз не съм фен на ниските облегалки за гръб. Малко ми се струват неудобни, въпреки възглавниците. Анита може да каже дали е така, тъй като го има Simple Smile Това, че се свалят калъфките наистина си е предимство, което спестява време и пари Simple Smile

Слагам снимки на нашите мебели с условието да не се смеете на жълтия цвят на стаята Grinning (аз бях много против него  ooooh! )

Скрит текст:




Предвид малката стая, бяхме доста ограничени откъм възможности за обзавеждане...  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 17 окт 2013, 14:04 от Цъфти_Мъфти

# 297
  • Мнения: 91
Единственото, което би ме притеснило е това, че аз не съм фен на ниските облегалки за гръб. Малко ми се струват неудобни, въпреки възглавниците.
Ние също имаме Ксения и мога да кажа, че е изключително удобен. Възглавниците са достатъчно дебели и големи за да може да се облегнеш спокойно на тях. От февруари месец го използваме интензивно /разбирайте ежедневно + спане на него/ и не е мръднал! Единственото нещо, което ме притеснява, е че тези дни съм намислила да изпера калъфите и малко ме е страх да не се свият след прането.

Допълам се: какъв е цвета на стените в спалнята?

# 298
  • Мнения: 5
BellaS, не може ли на по-ниска температура да ги изпереш?

Скрит текст:
За моята стая ли питаш от снимките? Жълта е. Някакво банено жълто се води, което трябваше да бъде по-светло. Ама е на... А горе тавана е чак оранжев. И понеже е по-малка стаята и е с нисък таван, защото реално е таванска стая (отгоре е директно покрива) и става още по наситено. Ужас Grinning Догодина ще го сменяме, тъй като ще слагаме и дограма и климатик. И тогава аз ще съм тази, която ще надделее в избора на цвят. Никаква свободия за приятеля вече  Mr. Green

# 299
  • Мнения: 91
Да, Цъфти_Мъфти, за цвета на твоята спалня питах, на мен ми харесва. А относно градусите- ще ги пусна на 30 да се изперат, но пак малко ме е страх, понеже от приятелка, която има подобен диван, бях чула, че калъфите й се свили, тъй като ги изчакала да изсъхнат изцяло, и се наложило отново да ги пере и да ги облича доста влажни за да могат да се разтегнат малко. А на мен не ми се иска да ги слагам влажни, за да не вземат да се размиришат нещо  ooooh!   

Общи условия

Активация на акаунт