Скоро Цветница ще е при нас, вадим + тестове по 2 на всеки кръгъл час - 133

  • 27 428
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 131

да не си на концерта на Бионсе, че ръкомахаш така hahaha hahaha hahaha



Ама още ли е позволен спам-ът?  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 613
Хайде и аз тук Simple Smile
Зузи, огромно благодаря за темата Simple Smile
Записвам се да ви следя - не пиша, защото няма какво!!!
Целувки и гушки за всички, а за нуждаещите се от палчета - имате и моите силно стиснати!!!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Страхотна темичка, както винаги   bouquet
Йееееееееееейййй, пак мога да пиша при вас  Mr. Green
Ако знаете само как ми липсвахте ...  Hug
И по този случай :
 babydust7 babydust7 babydust7

После пак  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 022
Идаааааа с прахосмукачката  newsm79 newsm79 newsm79
Гледам Ант наръсила и още никой не е обрал вълшебния прах....
И Арвен също... Чувствам се двойно напудрена  4470
Зузи, мнго готина новата тема!  Hug Толкова слънчева и топла! И тази бремелинка с оранжево........ чудничко!   bouquet
Да ни е на късмет и да почнем да претворяваме заглавието в дела....
 Hug

Последна редакция: пн, 22 апр 2013, 15:29 от Princessa SS

# 19
  • Мнения: 1 073
Eeeй Арвенчето е тук бе  Hug
Браво, преодоля трудностите и вече можеш да публикуваш. Сега да се отчиташ ежедневно, че и по няколко пъти   Wink

Зузано, от къде ти ги ражда главата...

да не си на концерта на Бионсе, че ръкомахаш така hahaha hahaha hahaha
Joy

# 20
  • Мнения: 159
Ето ме и мен тук  Laughing
Zuzi много красива и весела новата темичка,благодаря  Hug
Аз си взех резултатите ,хубави са - имам имунитет към варицела и рубеола и токсоплазмозата е отрицателна.
А за скоростите ,аз не мога да си представя да карам автоматик,на мен най-големия кеф ми е да си ръчкам скоростите и ако ги няма какво ще правя...сигурно е до навик,определено в големите градове с много задръствания автоматика е много по-добре.Аз гледам в пиковите часове да избягвам големите кръстовища със задръствания, че ми е много изнервящо и целия ден ми се разваля  #Cussing out
Чудя се за ову тестовете - само 5 броя са тези Oview ,дали ще стигнат ..трябва възможно най-близко до овулацията да започна да ги правя,за да не ги изхабя  newsm78

# 21
  • Мнения: 7 118
Гълъбче, като за първи месец тестване вероятно няма да ти стигнат 5 бр. Аз първият месец изразходвах 6-7, после вече по 3 Mr. Green

# 22
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
zuzi_79 мерси за темата Simple Smile много е хубава  Hug

# 23
  • Мнения: 931
Ейй не мога д ви догоня бе.
Зузанке , страотна е новата темичка   bouquet , да я напълните с много  EFP.
Принцеска по скоро е рум сервизът от вътре за ягодки.
Санда ами кръвното незнам как е зарязах го , кафето пак си го пропих, не искам да се вкарвам във филми , добре съм и със всеки изминал ден съм все по - добре  Mr. GreenДано е така и за напред. Твойта неканената запътила ли се е , или има шансове да не я чакаме тоя месец.

# 24
  • Мнения: 1 152
Пепи радвам се че си добре  Hug
Неканената се е запътила, но със всеки месец се увеличават странностите покрай нея ...
Одеве ми зацапа и сега няма нищо, до сега така не е правила, а днес няма и болки които да ми напомнят за нея ....  Thinking

Арвен ти се завърна  Hug как си ?

Зузе браво на теб само с 3 се оправяш, на мен с  МЦ ще ми трябват 100  hahaha
Шегичка мисля че вече взе да се скъсява   Flutter

# 25
  • Мнения: 6 395
Не ми казвайте, че не я знаете  smile3532 smile3532 newsm62 rotfImao rotfImbo

Скрит текст:
http://www.clip4e.com/play_penio_letq_s_kolata_smqh.htm

Моме, като се върна ще намеря статийката, че се оправям да заминавам на курс, пък не си спомням точно какво беше....... newsm78 newsm78 . Межди другото мъжът ми е една от най-рядко срещаните кръвни групи О-. Даже на няколко места четох, че тя е най чистата и стара кръвна гръпа/дори я водят извъземен тип/ тъй като няма налични абсолтно никакви антигени /та за това са универсалните дарители/, а пък аз съм абсолтната му противоположност А1+  Laughing Laughing. Смята се , че хора с 0 -, не са произлезли от маймуните, тъй като тяхната кръв задължително съдържа антигени.....ха де от де се е взел мъжа ми  hahaha hahaha

Ето за кръвните групи само статийка, коя каква е и какво е , като се върна ще намеря и другата

http://www.puls.bg/health/inquisitive/news_4116.html

# 26
  • София
  • Мнения: 8 131
Прахче, това не го бях чувала. Хаха. Значи и аз съм от тия маймунестите. 0 (-) съм. Ама АВ(-) е по-рядка.

И на мен ще ми е интересно да прочета за смяната на резуса. Моята майка до преди 10 години се водеше по картонче В(+). При едно кръводаряване обаче я изкараха В(-). И тя спори, разправя се. Пратиха я в кръвния център, ами В (-). Решиха, че едно време са я объркали. Обаче сега се замислям, че ако и тя е била (+), нямаше как аз да съм (-), защото и татко е (+). Правилно ли разсъждавам?  newsm78

Едит: Всъщност видях, че може. При баща А(+) и майка В(+), детето може да е всички кръвни групи. Така, че остава варианта грешка или смяна на резуса.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D1%8A%D0%B2%D0%BD%D0%B … D1%83%D0%BF%D0%B0

Последна редакция: пн, 22 апр 2013, 17:11 от veseto87

# 27
  • Мнения: 11 036
Нямате стигане, хвърлих поглед по диагонала Simple Smile Зу, заглавието е чудничко Hug

Прахче, крадвам ти рецептата. Ще пропусна ягодите, но пък ще наблегна на останалите 2 съставки.  Sunglasses

Мъжът ми и баща ми са 0- . Извънземни ли са, какви са Grinning

Гълъбице, само ние с теб ли обичаме да сменяме скорости тук Wink С автоматика ми се губи удоволствието от шофирането... държа си на ръчката и това е.

Довечера ще ви чета по-обстойно.

# 28
  • Мнения: 1 152
Момичета излязоха ми резултатите, добре че сама си реших да изследвам ТСХ оказа се високо, още един препъни камък  Cry
За другите незнам как са, ако някой се интересува или може да коментира, ето ги :

Скрит текст:
Пролактин 487,52          10-526
Прогестерон 49,76         8,0-87,0
Е2 103,45                        22-174
ТСХ 4.98                          0,30-4,10
ФТ4 12,03                        10,96-25,80

В понеделник съм при док да ги коментираме!

П.п. На всичкото отгоре и цъфнах, щях да и се радвам на лелята ако беше дошла след  наколко дни, но сега  Sad

Последна редакция: пн, 22 апр 2013, 19:01 от S@NDR@

# 29
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
тва на кой ден от цикъла е?!

Общи условия

Активация на акаунт