Жената Рак – 8

  • 56 997
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 176
Рак и близнаци сме. В началото повече се карахме (за глупости), сега рядко. Женени сме все пак.  Laughing

# 46
  • Мнения: 47 996
И ние рак и стрелец... има няма 12-13 годинки сме навъртяли вече  Thinking
Ревнива съм, но не съм обсебваща, даже напротив- оставила съм всички да правят каквото си искат  hahaha
Иначе не обичам да си празнувам РД и не обичам внимание и подаръци  Embarassed Предпочитам със семейството да сме и толкова...а  милият ми стрелец ме застрелва с неговите подаръци...ама няма да пиша да го излагам

# 47
  • Мнения: 86
Ние сме рак и стрелец и много се разбираме.
Но все пак сме само от година заедно, то бива и да се караме вече  Crazy Има време. Laughing
Иначе предните ми дълги връзки са били все с близнаци, та ми е ясна там картинката  ooooh!
Обсебваща съм, но в друг смисъл - много ревнива  Crazy
Грижовна не бих казала, че съм, поне не в тоя смисъл да му кажа какви чорапи да обуе  Mr. Green
По-скоро се преливах и губех във връзките си, изпълнявах всякакви желания, само и само те да се чувстват добре. Не че прокопсах от това  Laughing Опитвам се да изкореня това, защото никак не е полезно  Confused
Да и аз в името на връзката правя така, че на другия да му е най- добре с мен и накрая може да се оливам и живея по неговия начин, а не по моя и накрая се прецакват нещата щото не се чувствам щастлива. За щастие сега и двамата се търпим и навремето се като искам да късаме той ме връща с мили думи и така, връзката ни е много.... колоритна с емоции всякакви, но пък сега не мога да си представя живота без него

# 48
  • Мнения: 86
И ние рак и стрелец... има няма 12-13 годинки сме навъртяли вече  Thinking
Ревнива съм, но не съм обсебваща, даже напротив- оставила съм всички да правят каквото си искат  hahaha
Иначе не обичам да си празнувам РД и не обичам внимание и подаръци  Embarassed Предпочитам със семейството да сме и толкова...а  милият ми стрелец ме застрелва с неговите подаръци...ама няма да пиша да го излагам
еее сега ми разпали любопитството:)

# 49
  • Мнения: 3 736
АЗ също съм Раче и съм родена на 24.06. Ние сме най-добрите жени според мен:)
Хм,такива ли сме  newsm78?А,вярвате ли,че сме най-добрите майки?

Ако съдя по моята майка, която беше Рак - да. Ако съдя по себе си - изобщо не.  Confused

# 50
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
АЗ също съм Раче и съм родена на 24.06. Ние сме най-добрите жени според мен:)
Хм,такива ли сме  newsm78?А,вярвате ли,че сме най-добрите майки?

Ако съдя по моята майка, която беше Рак - да. Ако съдя по себе си - изобщо не.  Confused
Така си мислиш.Най-вероятно и ти си точно толква добра майка.Човек е трудно да оцени сам себе си.

# 51
  • Мнения: 3 736
Абе... не. По принцип е вярно, но обективно погледнато съм по-кофти, липсва ми търпение и самообладание. Може би с времето ще ги развия, надявам се.

# 52
  • Мнения: 2 211
Ние сме рак и овен. Имаме кризи от време на време, но като цяло се радваме на щастливо и безоблачно ежедневие. Аз съм прекалено взискателно и много дразня, той, нетипично за овен, е много търпелив.

Аз не обичам да празнувам рождени дни. От дете съм такава, въпреки че майка ми все ми организираше шумни купони, за мен всичко бе по-скоро стрес. Обикновено празнувам на барбекю на вилата с близки приятели или двамата с мъжо на ресторант. Най-омразно ми е да ми пишат на стената във ФБ, крия си датата да не се вижда. Има шепа хора, които помнят и ми се обаждат и знам, че за тях съм много специална.

# 53
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Най-омразно ми е да ми пишат на стената във ФБ, крия си датата да не се вижда. Има шепа хора, които помнят и ми се обаждат и знам, че за тях съм много специална.
Хаха,и аз  Joy Не искам да ми честитят хора,които не ми знаят датата и не са ми толкова близки.
Аз тази година имам юбилей и много ми се искаше да направим някакво семейно-романтично пътуване в чужбина,но няма да стане,защото храня малката с изцедена кърма и не си се представям да бръмча с помпата в самолета или да притичвам през 2-3 часа обратно в хотела да се цедя  Laughing

# 54
  • Мнения: 4 500
Хахах, и аз нямам дата нито във ФБ, нито в скайп. Звънят ми шепа хора, хора които ги обичам, а вероятно и те мен  Crazy
У нас също сме рак и овен. Мъжа ми е много по-добър от мен, винаги първи се извинява /дори да не е виновен милият/, все той прави първата крачка вече 15 години. Като се разсърдя мълча с дни  Crossing Arms което ме прави ужасна.
Като майка съм добра според мен - обичам детето си и му го показвам. Понякога прекалявам обаче, звъня често чак до дразнене, чат-пат обсебвам  Mr. Green чисто майчински ей-така "сакън нещо да не стане"

# 55
  • Мнения: 6 993
Аз много си обичам рождения ден. И да ми пишат по стената във фб обичам  Joy Blush
Каква майка съм, не знам още. Даже още не се чувствам съвсем майка  Blush

# 56
  • Мнения: 3 736
Аз много си обичам рождения ден. И да ми пишат по стената във фб обичам  Joy Blush

И аз. Радвам се на всяка капка внимание.  Mr. Green

Ще се почувстваш, не след дълго. При мен първоначално беше свирепо, ама наистина свирепо желание да защитавам това дребно нещенце от всичко. Не вярвах, че съм способна на толкова силно чувство.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 283
Ние сме Рак и Теле, което е рожденник утре и много ме ядосва, защото само мрънка как не му се празнува и т.н. Предпочитл да си седи вкъщи, както всяка вечер. И подаръци не иска..  ooooh!
Аз пък обичам да си празнувам РД и подаръци и да съм принцеса цял ден. Хаха

Преди и аз бях много обсебваща, но с годините поулягат тези емоции - сигурно ще се възродят с появата на деца. И моята майка беше твърде грижовна, опасявам се да не съм и аз така, защото е задушаващо след една определена възраст.

Даже още не се чувствам съвсем майка  Blush

Силно се надявам, че е процес, защото не вярвам да ме осени изведнъж - толкова ми е далечно още Mr. Green

# 58
  • Мнения: 7 076
Искам да питам женените, които се разбират с половинките си страшно много.. коя зодия са. Моят е близнаци, но много се караме, но пък и се обичаме и си прощаваме, но е много труден:)


Рак с Рак...Няма такава идилия Blush Heart Eyes Даже няма нужда да си говорим..направо си четем мислите  Whistling

+1 глас от мен  Simple Smile и набори сме даже, с 12 дена разлика/аз съм по-голямата  Mr. Green/. Нямам никакви оплаквания, да чукна на дърво!
П.П. Надявам се, че и той  Laughing

# 59
  • София
  • Мнения: 1 735
Ние Стрелец и Рак-идилията ни е вече 19години. Heart Eyes
И аз не си пиша р.ден във фб.Предпочитам само приятелите да ми се обаждат.Те са ми достатъчни.
Понеже имам едно дете мисля,че съм малко обсебваща и ревнива като майка.Може би ако са две дечица,няма да е такова положението.

Последна редакция: ср, 15 май 2013, 13:11 от Inkа

Общи условия

Активация на акаунт