Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 81~

  • 35 444
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10




Снимки,които не съм виждала...от 2ри сезон са и пак без Хазалчето... newsm78 #Crazy Много ми е мътна тая работа  Thinking Та тя се снима на всякъде,но не и в АФК...защо ли...какво крие... newsm12

# 706
  • Мнения: 943
Приказвам за Ча... Mr. Green
Той да вземе да дойде да си види родината , какво се прави на приятно разсеян , да види колко сме арни българките , като иска да си променя живота тука е идеалното място.Долу под нас се продава апартамент , може да заповяда и да ми стане съсед Mr. Green

# 707
  • Мнения: 27 735
Хиени,миени да не пипат Ча,той е на Ирка и моа .  Mr. Green

Вий пък много сте нахални!  Mr. Green
За Ча се мислят идеални??!  rotfImbo
Я, се бързо освестете,
вий не ставате, простете!! Mr. Green
Ади гит чабук при ваш Халил,
дет въй много впИчатлил,
да ви боцка, инжектира,  Mr. Green
и мераците по Ча да ви гипсира......
Whistling

# 708
  • Мнения: 6
Приказвам за Ча... Mr. Green
Той да вземе да дойде да си види родината , какво се прави на приятно разсеян , да види колко сме арни българките , като иска да си променя живота тука е идеалното място.Долу под нас се продава апартамент , може да заповяда и да ми стане съсед Mr. Green



Ее ама той може и да е идвал преди да стане популярен кой го знае  Mr. Green Mr. Green

# 709
  • Мнения: 11 820
Приказвам за Ча... Mr. Green
Той да вземе да дойде да си види родината , какво се прави на приятно разсеян , да види колко сме арни българките , като иска да си променя живота тука е идеалното място.Долу под нас се продава апартамент , може да заповяда и да ми стане съсед Mr. Green
ма де са буташ ти тука да и ставал съсед ма боже не е наред  Mr. Green Вярче,голяма грешка,че се разписа на договора тая е голяма лисица върти и сучи все да присламчи мъжете ни  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 0
Наде  bouquetпрекрасно е Heart Eyes

С тия стихчета и дрязги падам от смях Joyмашала Hug

# 711
# 712
  • Мнения: 0
Да е жива и здрава Лили Иванова newsm59

# 713
# 714
  • София
  • Мнения: 1 426
Понеже много държа, като обещая нещо да го изпълня, та по повод днешното ми настроение и запитването на Пепито отвчера, реших сега да Ви публикувам стихотворението, което написах под въздействие на Емировата мъка в АФКПЕ.
Болката му ме пронизваше, достигаше до всяка фибра на тялото ми и усещах желанието му за близост с Фериха на онзи свят.
Обещавам Ви, че някой ден, ще публикувам всичките си стихотворения, които написах по време на гледане на сериала по турската.

Обичал ли си  някога жена,
че целият изтръпваш и боли те?!
Ти плакал ли си някога така,
без глас и сълзи в очите?!

Ти знаеш ли какво е да си жив,
но с душа мъртва, онемяла?!
Ти знаеш ли какво е да гориш,
в парещите пламъци на Ада?!

Ти знаеш ли какво е самота,
сам самичък в тъмната стая?!
И липсва ти любимата жена,
с усмивка нежна……блага.

Знаеш, та нали това си ти,
огледало, черно, онемяло,
падна…..счупи се само,
като душата моя, осиротяло!

Наде,стихотворението е страхотно,благодаря ти Hug
Скрит текст:
Аз съм в София,ако имате нужда от нещо,насреща съм,ще помогна,дори и  с нещо незначително,дано съпругът ти вече да се е прибрал Hug
Ох,ще падна с вас,голям смях,не можете да ги поделите тия мъже,догори-моговори hahaha
Ирка,какво става с тази твоята агентка дето даваше информация,мацката от Франция,нещо напоследък май нищо ново,а?

Последна редакция: ср, 24 апр 2013, 18:35 от linko

# 715
# 716
  • Мнения: 1
Скрит текст:
Понеже много държа, като обещая нещо да го изпълня, та по повод днешното ми настроение и запитването на Пепито отвчера, реших сега да Ви публикувам стихотворението, което написах под въздействие на Емировата мъка в АФКПЕ.
Болката му ме пронизваше, достигаше до всяка фибра на тялото ми и усещах желанието му за близост с Фериха на онзи свят.
Обещавам Ви, че някой ден, ще публикувам всичките си стихотворения, които написах по време на гледане на сериала по турската.
Обичал ли си  някога жена,
че целият изтръпваш и боли те?!
Ти плакал ли си някога така,
без глас и сълзи в очите?!

Ти знаеш ли какво е да си жив,
но с душа мъртва, онемяла?!
Ти знаеш ли какво е да гориш,
в парещите пламъци на Ада?!

Ти знаеш ли какво е самота,
сам самичък в тъмната стая?!
И липсва ти любимата жена,
с усмивка нежна……блага.

Знаеш, та нали това си ти,
огледало, черно, онемяло,
падна…..счупи се само,
като душата моя, осиротяло!

Наде прекрасно е!Ти си невороятен талант.

smile3501 smile3501 smile3501Страхотно е ноправо си представих нащте хора и очите ми се напълниха лСтрахотно е .

# 717
# 718
# 719

Общи условия

Активация на акаунт