Печката с дърва....ПОМОГНЕТЕ !

  • 3 015
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте. Тази година имаме голям проблем вкъщи с тази печка, а нищо не сме сменяли. Помислих си , че ако споделя тук, някой може да има нашия проблем и да е намерил решение. Просто от тръбите тече едно кафяво като вода, и по стената се стича , странна работа е и много неприятна, защото цяла зима сме с кофи в които да тече. Чистихме тези дни 2 пъти комина, проверяваха ламарините, но всичко си било наред, а то вече тече и като не е запалена печката. Моля ако някой знае решение, споделете ! Благодаря   Hug

# 1
  • Мнения: X
Имате ли шапка на коминът?

Другият вариант е евентуално конденз + пушек,
като фугите на коминското тяло да са "сдали багажът".
Коминското тяло от колко съседи се ползва?
/ евентуално някой подвключил се неправилно към него/

"Тече черно по кюнците"
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=41336
"от комина тече черна вода и мирише много гадно"
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=2288

# 2
  • Мнения: 229
здравей ние имахме същия проблем не стига че тече а и мирише много гадно но така и не можахме да разберем всичко си беше наред баща ми се съмнява че може да е от самите въглища защото когато не слага въглища а само дърва спира да тече

Общи условия

Активация на акаунт