Нея Ираклица, Нея Перамос, Палио, Гърция

  • 105 977
  • 210
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 790
Това с приемането на домашни любимци е хубаво да провериш сама и  да го имаш потвърдено по мейл. 

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 936
Здравейте, мами! Извинете ме, ако досаждам с пускането на нова тема, но съм се насочила към района на Кавала. Намерих отзиви за Dimitra apartments и Villa Meditarrene в Нея Ираклица от миналата година, но ще съм благодарна, ако някой сподели мнение и за други места за настаняване, както и ако пази координати, защото в нета трудно се намират. С Dimitra apartments водя  кореспонденция по имейл, но са ни нужни по-малки помещения, а те предлагат апартаменти за 4-ма възрастни. 

Нашия хотел беше залепен за Медитерана.Мога да ти пратя стотина снимки на вилата и околноста.Прати ми мейл на лични.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 936
peterky2002 Моля те хвърли един поглед на Олимпиада /след Ставрос/ по пътя към Уранопули, нищо кокретно - просто общо впечатление за мястото, че ми се върти една идея в главата Wink
Приятен път на всички заминаващи за почивните дни Grinning




Специално се отбихме до Олимпиада и направих 30тина снимки.Прати ми е-мейл на л.с.

# 18
  • Мнения: 9 162
http://mapcarta.com/28868622
 Това е най - доброто място в Северна Гърция
Паралия Офринио 270км. от София

# 19
  • София
  • Мнения: 660
Pinco дай жокер? С какво те впечатли това място, аз съм се насочила към Лимнос, дори пуснах отделна тема, но все още няма споделили впечатления. Единственото, което не ми се нрави е че ще трябва да дадем 200 евро за ферибот, отиване  и връщане, така че ако твоето място е наистина добро, бих размислила Wink))

# 20
  • Мнения: 11 063
Най-доброто качество на Офринио е отстоянието от София - това е най-близката точка на (който и да е) морски бряг до нас.
Иначе не е кой знае колко особено - спокойно място с доста българи и голям, средна хубост плаж.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 936
Pinco дай жокер? С какво те впечатли това място, аз съм се насочила към Лимнос, дори пуснах отделна тема, но все още няма споделили впечатления. Единственото, което не ми се нрави е че ще трябва да дадем 200 евро за ферибот, отиване  и връщане, така че ако твоето място е наистина добро, бих размислила Wink))




Ако целта е само плаж , то местата м-у КАВАЛА и Паралия ОРФИНОИ са достатъчно добри ,пясъчни ,плитко и пясъчно дъно и цялата почивка става доста по нискобюджетна като се намалят транспортни разходи,фери и др.А и цените на хотели и квартири са доста ниски.Една гъркиня учила в Бг. -Мария БЕРБЕРАКИ /0889586971/ помага за наемане на вили,апартаменти....................

# 22
  • Мнения: 344
peterky, страхотна си! Много мерси!   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 216
peterky, страхотна си! Много мерси!   bouquet

peterky е мъж Mr. Green, да знаеш. Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 660
Aз последно се спирам на Лимнос,хотелчето което си избрах приема с кучета, а и ми се иска нещо по изолирано и не толкова популярно местенце, за да си почина  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 0
Благодаря ви на всички за полезната информация!Очарована съм,само като ги прегледах.Непременно ще се възползвам!Страхотни сте!

# 26
  • Мнения: 262
В момента пиша от Неа Ираклица
Тук http://cityguides.kavalanet.gr/hotelVournelis.html
сме .Апартамента граничи с плажа , спалнята е нормално голяма с 2 легла .В дневната има кухня,столова  2/3 легла,плазма,нет за 60 евро/ден.Студиата са по 45.На 750 м. има ЛИДЛ.На л.с. ако  искате снимки,ценови брошури,визитки  пратете е-мейл.Simple Smile
По нататък мога да пиша още,питайте какво точно ви интересува .Simple Smile
peterky точно този хотел съм си харесала за края на май  Simple Smile Моля те сподели, как е най-добре да направя резервация? Ние сме с 2 деца, какви са възможностите за настаняване? Изобщо какви са ти впечатленията от хотела. Благодаря ти предварително Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 2 846
Кажете моля ви нещо за Неа Перамос? Мъжът ми предлага да ходим на там, обаче на мен не ми се почива в къщи за гости, апартаменти и т.н. Не ми трябват оборудвани кухни, някак си съм по-хотелски настроена. За децата има ли нещо интересно, вече дребния не вълнува толкова от люлка и пързалка сякаш? Не съм от типа туристи които ще мажат в стаята филии с продукти от Лидл, хапването по заведенията скъпо ли е? Общо взето каквото и да споделите, ще ми е интересно за прочета. Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 936
peterky, страхотна си! Много мерси!   bouquet




Благодаря Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Аз съм Петър!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 936
горещо  препоръчваме в  Неа Ираклица  хотел Vournelis ,
www.kavalanet.gr/vournelis.php
От плажа ни делеше верандата на апартамента и 4 палми Simple Smile Специално двата долни апартамента  са прекрасни  Simple SmileАпартамента граничи с плажа , спалнята е нормално голяма с 2 легла .В дневната има кухня,столова  ,още 2 или 3 легла,плазма,нет ,  за  60 евро/ден.Студиата са по 45.Отделно предлагат закуска за 5 евро/човек. ПЪЛНА ТИШИНА , само на няколко минути от КАВАЛА.На 700 м. има ЛИДЛ , на 900 МАЗУТИС , а центъра на   Неа Ираклица на 1200 , със заведенията и други магазини.

Валя и Петър

Общи условия

Активация на акаунт