На екскурзия в Малта?

  • 133 452
  • 845
  •   1
Отговори
# 840
  • MT
  • Мнения: 538
Аз някъде бях споменала - автобусите не са точни до минутата. Винаги 10 минути преди автобуса трябва да сте на спирката или другия вариант - може да ви пропусне защото е препълнен. А в натоварен сезон, особено ако работещите пътуват сутрин или вечер, си е голям трафик.

# 841
  • Мнения: X
Здравейте,
избрала съм полет, който каца в 20:15ч.
Смятате ли, че е удачно да се използва градския транспорт, за да стигнем до хотела? Понеже мисля, че прочетох из коментарите, че е за предпочитане такси (за вечерните часове), и ако да защо?
Благодаря Ви за отговорите.

# 842
  • София
  • Мнения: 13 175
Здравейте,
избрала съм полет, който каца в 20:15ч.
Смятате ли, че е удачно да се използва градския транспорт, за да стигнем до хотела? Понеже мисля, че прочетох из коментарите, че е за предпочитане такси (за вечерните часове), и ако да защо?
Благодаря Ви за отговорите.


Няма причина да не използвате градски транспорт. Ние трябваше да се качим на такси, защото полетът закъсня с 3 часа и вече нямаше градски транспорт.

# 843
# 844
  • Мнения: X
Здравейте,
избрала съм полет, който каца в 20:15ч.
Смятате ли, че е удачно да се използва градския транспорт, за да стигнем до хотела? Понеже мисля, че прочетох из коментарите, че е за предпочитане такси (за вечерните часове), и ако да защо?
Благодаря Ви за отговорите.


Няма причина да не използвате градски транспорт. Ние трябваше да се качим на такси, защото полетът закъсня с 3 часа и вече нямаше градски транспорт.

Благодаря за отговора.
А някой отсядал ли е в The St. George’s Park Hotel, тъй като има много полярни мнения за този хотел, въпреки че цената оправдава до някъде условията.

# 845

Общи условия

Активация на акаунт