Вънка жега е голяма, ЯНУАРЧЕ мира няма!

  • 26 356
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 16
Дейзи, честито! То още малко и щеше да ни изненадаш с новината за раждането, което ти желая да е леко, бързо и безпроблемно.

Ейприл, честит рожден ден!

Люба, леко и гладко да върви новия джип!

Нощни, успех с фирмата.

Петър ми се разболя, а днес и дребната дава признаци. На всичко отгореосновната ни баба помагач влезе в болница с болен кръст. Изобщо едни празници се очертават...

# 61
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Димара, Димара, това с бабата много лошо! Какво ще я правят в болницата, дано бързо я пуснат за домашно лечение  Crazy

Нощни, това с фирмата сигурна ли си, че е повод за радост. Аз го приемам като нови разходи.

От яслата ни помолиха да вземем децата днес по-рано , пфф понякога им се дразня, защото ако си до 17ч на работа как ще излезнеш в 16ч?

# 62
  • Мнения: 1 687
люба, те повечето хора днес ще работят също до по-рано...

мацки, мерси за комплиментите за дара.
аз днес овършах мола. като взема заплата и няма контрол става страшно. сега се чудя кои покупки да спестя от показване на мм Laughing Laughing Laughing

# 63
  • Мнения: 471
Зайке,ако случайно отскочите до Силистра свирни да се видим/ако имате време де /

# 64
  • София
  • Мнения: 598
Включвам се специално да честитя на Дейзи и амнезия!
Леко бременеене, момичета!

С какво водите децата на детска градина в жегите? За там сигурно трябва лятна пижамка, а какви пантофки? Thinking Тъкмо купих едни по-отворени за пролетта, но лятото дойде с пълна сила и не знам дали няма да й е топло с тях.

# 65
  • София
  • Мнения: 418
Ейприл, честит рожден ден! Да си жива и здрава и много щастлива!   bouquet
Нощни, честита фирма! Hug
Люба, хайде и тук да ти честитя! Колата е супеееер! Peace
А това с по-ранното взимане на децата е много странно. Обичайно в държавната администрация ги пускат по-рано преди празник, ама в частните фирми не е честа практика. Освен това и аз съм в държавен служител, ама нъцки ни пуснаха! Naughty
Аз пък взех Вики в 6 ч. и бяхме цяла сурия родители, но никой нищо лошо не каза!
Мелона, аз го обличам все още с долнище+тънка блъзка с дълъг ръкав. Пантофи купих в неделя от аутлета на КК, леко отворени са!

# 66
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз по тениска пускам Лия. Оставям суитчър в гардеробчето.
Днес я взех с надран бицепс. Баща й полудя. Каза , че някакво дете я е одрало, а тя плакала.

Какче, пак мерси.

# 67
  • Мнения: 183
Здравейте и от нас - в това хубаво време не ни се прибира. Бавно , но напредваме с памперса- за сега слагам само нощния. Два пъти се напишка на следобедния сън - прецакахме матрака , но не смогнах да взема протектор , а се заинатих , че ще го махнем. Иначе е започнал да стиска и като го подканя се изпишква.

Днес вечерта даже разнася гърнето и вика мамоооо - а е загащен. И аз му викам остави гърнето не е за игра - а вътре - пишо , но половината. Другата половина - в гащите , но го похвалих - беше се събул а след това загащил. Стана ми едно мило - пораства и той. Два пъти имаше и ако в гащите - добре че са дарадонки , та се изчистихме бързо и лесно.  Crazy

Емили ще свикнат - ние сме по двора от 10 часа - че ни е слънчице и ми е по лесно. Успех и на вас  Hug . Аз на кафе не съм си позволявала и с двамата да ходя и съм си спестила доста нерви да ви кажа. Иначе не знам как щях да реагирам и винаги съм се чудела на майките по кафетата как се справят.

Нас не ни класираха за ясла  Sad - дано имаме повече късмет в следващото класиране.

Тути  Hug - бързо възстановяване.

Какче - да се оправяте бързо  Hug

Мрм поздравления за яслата - дано са все така късметлий в живота за напред.

Жоржи чудесна новина- само хубави емоции да ви спохождат в новия дом.

Аз и ти, Бубе благодаря за темата  Hug

Да са живи и здрави всички цветя на патерици.  Hug

Дейзи  hug кураж на финалната права -  аз не бях разбрала че чакаш бебче Crazy - бързо и леко раждане ти пожелавам с резултат здраво и сладко бебче.

Бонболина поздравления за памперса.

Буби да си прекарате чудесно.

Нощни браво на вас - само с такива новини да се хвалите и за напред.

Мама зайка - бързо оздравяване на всички и никакви вируси повече.  Hug

ей , изчетох ви - така е като не влизам с дни - извинете ме за романа.

Хубава вечер и здраве на всички.  Hug

# 68
  • Мнения: 1 687
фея, и на не ни приеха на това класиране, дори ни отнеха и точка, та мм ще се разправя с тях. не че и с нея щяха да ни приемат, ама въпросът бил принципен Laughing

# 69
  • Мнения: 192
Здравейте Hug

С 8,2 т успяхме да преборим системата и наесен с песен Laughing Живот и здраве ще си имам две ученички Wink Даже днес като записвах малката в яслата и директорката ми вика - "Айде на 15/09 ви чакаме" ,пък аз - "Ама как на 15-ти, аз имам и ученичка и трябва да я заведа до училището" Embarassed Та отложихме с един ден ясленчето Whistling

Пожелавам успех на всички дечица в темичката ни ако не на второ класиране,то догодина да са вече на деЦка Hug Peace Елч,Феяfingerscrossed

С махането на памперса сме доникъде,тепърва ще започвам с опитите Embarassed

Люба
- честито ти возило! Със здраве да си го караш!

Нощни
- поздравления за фирмата Hug И успех!

На всички болнички - бързо оздравяване! Praynig Hug

Хубави почивни дни,момичета Hug

# 70
# 71
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Добро утро и от мен   Hug

Днес получихме резултатите на Таня от частната лаборатория и те са добри  newsm44 Това е записано
Скрит текст:
Хистологично изследване :
    Материалът е представен от стена на доброкачествена кистозна формация, тапицирана с еднореден приплеснат епител. В стената й се попада на дребноогнищни стари кръвоизливи.

                                                       д-р Вл. Данев
малко по късно ще се обадя на доктора,който е оперира,но на пръв прочит ми звучи като хематом(още на самата операция,когато доктора разрязал топчето изтекла тъмна кръв от него,та ме попита дали не е падала или се е удряла някъде) Ей камък ми падна,много съм щастлива  Grinning

Момичета съжалявам,че не честитих на време именити дни и рождения ден на Ейприл,но хич не ми се влизаше,една апатия ме бе налегнала,та ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ МНОГО ЗДРАВЕ И УСМИВКИ!
Дейзи чудесна новина  Hug
Любе честитата ти нова кола,безаварийно и много чудесни места да отидеш с нея  Hug

Всички болнички да оздравяват бързо Hug

Честито на класиралите се за ясла,а на останалите стискам палци за второто класиране.
Като стана въпрос за яслите да ви питам,вашите госпожи имат ли претенции как са облечени децата,при нас искат децата да с анцузи или клинчета.На Нелката съм накупила  доста панталони тип дънки които имитират копчета на ластика,но те твърдят,че на децата не им било удобно с тях,а за момичетата е забранено с рокли и поли

# 72
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Тути, за облеклото - не дават с чорапогащници, защото трудно ги обличали- съответно и пола няма как да сложа. Дънки не дават, защото са с копче. Искат нещо на ластик, за да става бързо - гадост.

Туту, джипката я взехме от Пазарджик. Тази седмица ходихме три пъти до там, но не съм ти писала, защото знаех, че си имаш грижи. И съм възмутена- те ромите са повече от българите и са много нагли. Като ходихме при Нотариуса имаше тълпи и ММ с една торба с доста пари и го гледат и оглеждат. Той се изнерви и си вдигна блузата да му се види пистолета, та се разкараха. Егати наглите.

# 73
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Буби честит рожден ден мила,желая ти много здраве и усмивки !

# 74
  • Мнения: 748
Тути, сууууупер новина  Hug Ние си знаехме, че е така, но важното е ти да се успокоиш.

Буби и Ейприл (на патерица), Честит Рожден Ден! Много здраве, късмет, любов, пари и верни приятели   bouquet

Адис, бъдещата кака нищо не пита. Според мен и нищо не схваща. Интересното ще дойде след това, сигурна съм, че ще се пръсне от ревност.

Момичета, още веднъж ви благодаря. Много сте мили!  Hug А аз не съм си мълчала нарочно. Но първите 4 месеца, та даже и до средата на петия ми беше много лошо. Не можех да спомена "бременност", без да започне да ми се гади. Та умишлено си мълчах и не четях нищо такова. А после пък така свикнах, че то вече не беше никаква новина. И така...

Аз купих такива пантофки на Беко. Стори ми се, че няма да запарват. Но май така и няма да ги пробваме. Нашата ясла я затвориха за ремонт и се чува, че нямало скоро да свърши
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 01 май 2013, 10:02 от Дейзи-

Общи условия

Активация на акаунт