Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 79

  • 34 591
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 012

Гледам, редиците са уредели значително. Laughing

И не само редиците. Цяла София е "оредяла", направо е изпразнена от хора и коли. Обичам я такава и  я мразя през делниците.

Хмм, а пък аз към София съм се запътила  Laughing

# 691
  • Мнения: 654
Добро утро и честит празник!



Той тук Киво не е любимец номер едно. Най-много припадат по Енгинчо, Кенанчо и подобни.

Роминка, Кенан и Енгин са техен тип арабска / ориенталска хубост. Киво е с със славянска/европейска осанка, навярно има значение като мерило за красота.

Едната ми дъщеря показала на познат турчин Киво и се възхитила от хубостта му, а той отсякъл, че не бил турчин, защото баща му бил чужденец и показал снимка на Бурак Йосчивит - това бил красив мъж!

# 692
  • Мнения: 654

Гледам, редиците са уредели значително. Laughing

И не само редиците. Цяла София е "оредяла", направо е изпразнена от хора и коли. Обичам я такава и  я мразя през делниците.

Хмм, а пък аз към София съм се запътила  Laughing

За столицата абсолютно ви разбирам, през делниците, когато обикновено я посещавам, е ужасна понякога. Аз съм се кротнала спокойно в Стара Загора, зелено и спокойно, в очакване на периода на липите!
Не можете да си представите как за около 15-20 дни целият град ухае!

# 693
  • Мнения: 1 012
А да, и този го забравих, Бурак!  ooooh! Изобщо си падат по по-чернички  Laughing

# 694
  • Мнения: 1 413

В десятката от раз,  Peace

Едната ми дъщеря показала на познат турчин Киво и се възхитила от хубостта му, а той отсякъл, че не бил турчин, защото баща му бил чужденец и показал снимка на Бурак Йосчивит - това бил красив мъж!

А и Бали бей не е за пренебрегване...само дето е като мериносова овца! Joy

# 695
  • Варна
  • Мнения: 685
Mоми4ета, блазе ви ,4е градовете ви ще са по спокойни от към хора Peace Тук запо4ва ужаса Twisted Evil, оби4ам Варна септември Heart Eyes
Аз за днес се уредих страхотно, детето отиде на бабиндом за няколко дни, а мъжа ми е  4ужбина на турне(трябва и аз да замина, но съм казала, 4е докато не свърши филма не заминавам никъде Heart Eyes)
Дано да има кой да превежда дове4ера Hug

# 696
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Eхеее, сега и аз излизах по центъра...спокойствие...тишина...арниня... Heart Eyes
Само у хипермаркетите е...мале, мале... ooooh!

Роминке,  Heart Eyes ако искаш кат идваш към Софето...обади се да се видиме. Аз на 6-ти съм тук. Заминавам в петък. Peace

# 697
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144

Гледам, редиците са уредели значително. Laughing

И не само редиците. Цяла София е "оредяла", направо е изпразнена от хора и коли. Обичам я такава и  я мразя през делниците.

Хмм, а пък аз към София съм се запътила  Laughing

Ами анджак, сега е моментът!  Пътуваш си спокойно, не те псуват (и ти не псуваш) по кръстовищата, голям кеф е. Пък и за какво са ти тълпи от непознати хора?

# 698
  • Мнения: 3 371
Еййй, слободни жЕни, дето вика майка ми ! Laughing Завиждам ви за разходките по спокойните улици на София.И аз много обичам, когато софиянци си заминат по родните места ! Peace
За съжаление, няма да мога да се поразходя на спокойстви. Досега бях на репетиция, довечера от 18.00. пак . Crazy А  в паузата ще гледам да яхна оръдието на труда из къщи !  #Crazy
Приятен обяд !   bouquet
Ех, Роминке,  Heart Eyes баш сега ще намериш да се прибираш, значи !  Crossing Arms

# 699
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Eхеее, сега и аз излизах по центъра...спокойствие...тишина...арниня... Heart Eyes
Само у хипермаркетите е...мале, мале... ooooh!

Роминке,  Heart Eyes ако искаш кат идваш към Софето...обади се да се видиме. Аз на 6-ти съм тук. Заминавам в петък. Peace


Зизу, като ходи по маркетите, видя ли някъде бели яйца?

# 700
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Eхеее, сега и аз излизах по центъра...спокойствие...тишина...арниня... Heart Eyes
Само у хипермаркетите е...мале, мале... ooooh!

Роминке,  Heart Eyes ако искаш кат идваш към Софето...обади се да се видиме. Аз на 6-ти съм тук. Заминавам в петък. Peace


Зизу, като ходи по маркетите, видя ли някъде бели яйца?
Има мешани у Кауфланд... Peace

# 701
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Eхеее, сега и аз излизах по центъра...спокойствие...тишина...арниня... Heart Eyes
Само у хипермаркетите е...мале, мале... ooooh!

Роминке,  Heart Eyes ако искаш кат идваш към Софето...обади се да се видиме. Аз на 6-ти съм тук. Заминавам в петък. Peace


Зизу, като ходи по маркетите, видя ли някъде бели яйца?
Има мешани у Кауфланд... Peace

Тенкю, мац!

# 702
  • Мнения: 1 012
Мама казва, че във Фантастико има цели кори с бели яйца.

Ми, Госпожата, ти като забегна към Франчушко  Mr. Green Зизка, ако останем, ще ти метна на лични. Проблемът е, че мойта щерка няма ваканция, та не знам. То и без това със специално разрешение ще липсва петък. За понеделник ще видим.

# 703
  • Мнения: 1 838
А при нас се разхвърчаха пуховете вече покрай реката!Голям зор е с тях!!
Запътила се бях и аз у Софето-около зала Арена Армеец,ама ми секнаха мераците!!!
Няма да е скоро!!!

# 704
  • Мнения: 214
Влизам само да отчета присъствие!  wavey 

Бегам сега за билети за рейса да си гарантирам местата, че в петък ще е напрежение със сигурност, и довечера сме тугедър!   Hug
Никой не казва, че ще превежда ... разчитам на Хелън.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт