Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 79

  • 34 589
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 267
здравейте,на бандата...и честита сряда... Peace    Усмивката-благодаря за розата... Peaceкакто казват хората-цветя и рози...трогната съм... Hug     Госпожата-знаех си, че ще ме разбереш.... Peaceи аз много си го обичам Казанлък... Peaceжалко,че няма да идвате по празника на розата-щеше да ми погостуваш... PeaceАко някой друг обаче е решил да идва...да ми свирне....ще ми е гот да се запознаем... Peace newsm03 Охххх...беее...Шани...Бали бей значи-тез очи маслини... ooooh!

# 706
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
А да, и този го забравих, Бурак!  ooooh! Изобщо си падат по по-чернички  Laughing
А на мен пък Кенан въобще не ми харесва. Има нещо подигравателно в погледа, а и носът му е много противен. Единствено ми харесва, че е висок. Тук някоя от вас преди време много правилно отбеляза, че повечето им артисти са с големи носове, само нашият не е.  (Баба ми казваше: Наше л...о лоше нема".)

Обаче преди малко мернах на тв Мурат Й. И трябва да ви кажа, че много го харесвам (знам, че вие - не). Как играе тоя човек, страхотен, много талантлив. Беше нещо ядосан, а в такива случаи той не крещи, не ръкомаха и не прави свирепи гримаси. Той само гледа, но така че свитки му излизат от очите, направо ще те усмърти с поглед.

А Бурак Йозчивит не е за изхвърляне, но не съм го виждала в роля.
Другите ми любимци са Нежат Ишлер, Джансел Елчин е Енгин А. И Енгин Алтан не е лош.

Аз, признавам си, не съм много по мачовците. Обичам мъже, които гледат умно.

# 707
  • Мнения: 1 012
Аа, забравих Серхан Яваш, направо примират по него  Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 654
Аа, забравих Серхан Яваш, направо примират по него  Rolling Eyes

Да не пропусна таланта на този мой любимец ( не говорим за физика ), но си има талант!

http://www.youtube.com/watch?v=fsgn46PUXpw

# 709
  • Мнения: 1 012
Аа, забравих Серхан Яваш, направо примират по него  Rolling Eyes

Да не пропусна таланта на този мой любимец ( не говорим за физика ), но си има талант!

http://www.youtube.com/watch?v=fsgn46PUXpw


Ма ние за талант не говорим, само за боята, мила!  Laughing

# 710
  • Мнения: 5 267
момичета...стига...,ще ме вкарате в беля...Кенан,Енгин...Мурат....не стига,че "Трайков" ревнува,ами сега и Киво ще почне...СЛАБИЧКИ СА МИ АНГЕЛИТЕ.... Rolling Eyes Peace   Госпожята-забравих за дружката ти,ако поддържате връзка можеш да я питаш за мен-това ми е истинското име,а и съм от хората които познават половината град,а другата половина те го познават.. Peace

# 711
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Аа, забравих Серхан Яваш, направо примират по него  Rolling Eyes
Не ми харесва на мен, много ми прилича на турчин  (знам, че звучи тъпо, но сигурно ме разбирате какво искам да кажа.) И Еркан Петеккая, и Мурат Инълмаш(?), и Толгахан Сайъшман и особено Сарухан Еди-кой си ги възприемам по този начин. Бурак Хакъ е симпатичен, но не може да играе и има нещо детско в устата, което му придава глуповат вид.

# 712
  • Мнения: 5 267
на викито 71еп е с 99% превод...аз се потапям да я изгледам... Peace

# 713
  • Мнения: 1 413
Нема спор- от нашто по-Убаво нема! Heart Eyes
Аз пък сега видях това и много се зарадвах.




Точно тогава пак ще съм в Истанбул и ще въртя градско до припадък!  Crazy
Истанбул по време на шопинг феста си струва да се посети, планирайте го и вие Peace
Бойче, Бали бей е досущ като първата ми любов, не мога да го прескоча!  Embarassed

# 714
  • Мнения: 1 012
Момичета, пускам ЮБИЛЕЙНАТА 80 ТЕМА и изчезвам да търся подаръци. Гледайте да не я изпишете до утре, че пътувам  Laughing

# 715
  • Мнения: 186
Аа, забравих Серхан Яваш, направо примират по него  Rolling Eyes


По него примирам и аз. Страхотен мъж. Също и Халит Ергенч.
Но за Серхан Яваш е малко под въпрос. Не ми хареса в нито едно предаване в реалния живот, стегнат като бастун и с пискливо гласче, всъщност, аз харесвам страшно Харун, но не и Серхан.

Момичета, ако бях младо момиче, а не тийн баба  Simple Smile, страшно ми харесва Дениз от Мечтатели.
Той на 100 % е мой тип. Абсолютен финяга, интелигентен поглед, приятна походка...
Много, много ми харесваше във филма. Каквото гледах, беше заради него.
Харесвам много и Баръш от нашия филм. Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 1 413
Алиска, Hug специално за теб- Ойкю като девойка. Peace

# 717
  • Мнения: 186
Шани, много ти благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 718
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Аа, забравих Серхан Яваш, направо примират по него  Rolling Eyes


По него примирам и аз. Страхотен мъж. Също и Халит Ергенч.
Но за Серхан Яваш е малко под въпрос. Не ми хареса в нито едно предаване в реалния живот, стегнат като бастун и с пискливо гласче, всъщност, аз харесвам страшно Харун, но не и Серхан.

Момичета, ако бях младо момиче, а не тийн баба  Simple Smile, страшно ми харесва Дениз от Мечтатели.
Той на 100 % е мой тип. Абсолютен финяга, интелигентен поглед, приятна походка...
Много, много ми харесваше във филма. Каквото гледах, беше заради него.
Харесвам много и Баръш от нашия филм. Heart Eyes

Алиска, покажи го този Дениз да го видим. И не разбрах по кого примираш, щом Серхан Яваш е под въпрос.

# 719
  • Мнения: 3 371
Майко мила !  #Crazy Направо ми взехте акъла, момичета ! Толкова много артисти познавате и сте гледали ! Аз, освен наш левент, знам само Кенан, Енгин/ покрай Берен/ и Бурак. А и Халит Ергенч от скоро научих кой е ! Embarassed
Честно казано, на мен Киво ми стига, не ща да се заглеждам по други мъже, щото е срамота вече, дет се вика !  Blush

Бойче,  Hug ами и моята приятелка я познава цял Казанлък, че е певица и преподава в у-щето там - Соня Владева се казва. Сестра е на моя много близка, с която вече повече от 24 години, сме приятелки . Та и със Сонче, покрай нея.
Да ти кажа под секрет, че и новата ви кметица, ми е стара дружка !  Wink

Шани,  Heart Eyes ама много те моля, аз за друго съм те порводила в Истанбул. Сега шопинг ! Crossing Arms Може, само ако Киво открива феста, както и миналата година !  Wink

Общи условия

Активация на акаунт