Проверете дали телефона ви се подслушва ...? Истина ли е?

  • 28 837
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 891
Има много по-сигурен начин да проверите дали не ви подслушват.
Обаждате се на някого и по време на разговора ясно и отчетливо обявявате, че имате намерение на другия ден да убиете... (споменавате името на известен политик по желание, най-добре е да е от управляващата партия и на достатъчно висок държавен пост).
Ако до два часа не са ви прибрали в най-близкото РПУ, значи не ви подслушват.
Пробвайте, ако ви стиска.  Mr. Green

Последна редакция: вт, 30 апр 2013, 12:00 от Как` Сийка

# 16
  • Мнения: 4 841
А дали, такованка, ако разкажа по телефона с неприлични подробности и детайли Embarassed какви мисли ми се въртят по адрес на главния секретар на МВР, има някакъв шанс да достигне до адресата???

# 17
  • Варна
  • Мнения: 18 129
15 цифри. Отдъхнах си, семейната рецепта за козунак е в безопасност.. newsm53

# 18
  • Мнения: 3 371
.... Всеки мъж, който изслуша поне един разговор с някоя моя приятелка, ще се гръмне ритуално.  Mr. Green

и моите разговори са такива Laughing

със 17 съм .

сигурно ме подслушва жена, ама барем чат-пат да се включва с някое- не, да, това не  вярно и т.н, че да върви по-добре диалогът Party

# 19
  • София
  • Мнения: 23 130
сигурно ме подслушва жена, ама барем чат-пат да се включва с някое- не, да, това не  вярно и т.н, че да върви по-добре диалогът Party
Joy
Същото като в бг-мамата.  Grinning
Тук какви шпионки има, Мата Хари ряпа да яде.  Laughing

# 20
  • Мнения: 25 891
А дали, такованка, ако разкажа по телефона с неприлични подробности и детайли Embarassed какви мисли ми се въртят по адрес на главния секретар на МВР, има някакъв шанс да достигне до адресата???

Съмнявам се. Ако подслушвателните уредби бяха настроени да реагират на сексуални закани, обещания и намерения по адрес на политиците и роднините им от женски род до девето коляно, досега да бяха блокирали тотално и невъзвратимо.
Според мен най-сигурно е нещо по-брутално - убийство, бомбена заплаха, политически преврат... Такива неща.
Подозирам, че кълват и на други фрази, напр. милиони и милиарди в конкретни валути, банкови сметки, банкови обири, всякакви митнически далавери и други подобни забогатителни прийоми и техники, но това са само мои лични предположения, без грам доказателства.  Peace

# 21
  • Мнения: 3 371
сигурно ме подслушва жена, ама барем чат-пат да се включва с някое- не, да, това не  вярно и т.н, че да върви по-добре диалогът Party
Joy
Същото като в бг-мамата.  Grinning
Тук какви шпионки има, Мата Хари ряпа да яде.  Laughing

не знам, ама онзи ден споделих по телефона , че много ме привлича новият ни прайм министър  Blush

сега просто тръпна в очакване на порива червен с цвят на зряла камба да ме осени нещо свише.

# 22
  • София
  • Мнения: 8 947
Слушат гадините. Аз затова говоря кодирано. Като питам детето дали е яло и то вади книжката с кодовете? А с мъжа ми като говоря по телефона, редовно си слушам гласа. Той си има оправдание, че е от устройството за говорене в колата му, ама аз не му вярвам. И на него му говоря кодирано, никога не ме разбира. Joy

# 23
  • Мнения: 274
Не ме изненадва толкова тая партенка с цифрите в IMEI-я, колкото че има зрели хора, които са й са се вързали. Ще си го обясня жегите навън! ooooh!

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Подслушвам разговори със специалния си телефон.
IMEI номерът му е по-дълъг 30 символа, но няма да
ви кажа от къде се взема.

# 25
  • София
  • Мнения: 16 218
Подслушвам разговори със специалния си телефон.
IMEI номерът му е по-дълъг 30 символа, но няма да
ви кажа от къде се взема.
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ама признай си, чул ли си нещо хубаво? Че то "къв келепир да подслушваш тогава?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 348
ИМЕИ има абсолютно всеки мобилен телефон,нещо като ЕГН му е Peace
При различните марки моб.телефони,дължината на ИМЕИ-те е различна.

А на това не вярвам!

# 27
  • Мнения: 81
Старая се да говоря супер изискано, интелигентно и на висок стил и така отнемам всякакъв шанс на слушащите ме да ме разберат.

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Много работи съм
чул, но не казвам.

# 29
  • Мнения: 6 417
Добре де, а на мен ми излязоха 17 цифри, че и с тиренце между две от тях.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт