Проверете дали телефона ви се подслушва ...? Истина ли е?

  • 28 835
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
А дали, такованка, ако разкажа по телефона с неприлични подробности и детайли Embarassed какви мисли ми се въртят по адрес на главния секретар на МВР, има някакъв шанс да достигне до адресата???

Не знам, но ако искате да пробваме. Да си разменим тук телефоните и да си лафим за политици-педали, политици-пикльовци и подобни. Все ще привикат някоя. После може да стане дисидентка.

# 31
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304
Моят телефон изписва това:

Изисквам информация

Неизвестен резултат

# 32
  • София
  • Мнения: 23 130
Моят телефон изписва това:
Изисквам информация
Неизвестен резултат
Не ти е чиста работата!  Laughing

# 33
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304
ПриСтесних се. Понякога чувам ехо, когато говоря с една позната. За какво да ме подслушват newsm78 Понякога говоря секс мръсотийки на Милото...

# 34
  • Мнения: 0
Всички телефонни разговори се записват и се "прослушват" от комютърни програми, както сигнала от видеокамерите по улиците. И те не целят да опазят обществото от терористи! А да контролират населението от антиправителствени протести.

# 35
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304
Ще разговарям вече с димни сигнали.

# 36
  • София
  • Мнения: 39 117
Това да си гледаш на телефона дали те подслушват по цифрите на ИМЕй е толкова вярно,колкото ония гледанки навремето по ЕГН. Или по точките и дупките по страниците на паспорта.

# 37
  • Мнения: 0
ония гледанки навремето по ЕГН. Или по точките и дупките по страниците на паспорта.

Алгоритъмът на ЕГН е прост, както и алгоритъма на номера на паспорта. Номера на кредитните карти е малко по-сложен, но и той се дешифрира и са крадат пари. Естествено никой не публикува информация за това.

# 38
  • Мнения: 12 473
Аз си знам, че постоянно съм подслушвана..по презумция, заради мъжо..Wink
Така че - важните неща - никога по телефона..Wink

# 39
  • Мнения: 0
Ако акумулатора е в телефона ти, те подслушват и без да разговаряш по телефона. Освен това Android на Гугъл за мобилни устройства, без знанието на потребителите чрез приложенията (Apps) събира личните данни, списъка на контактите, геолокацията, създава профил на движение, за да разбере Гугъл къде отивате и с кого имате стреща.

Но и не само телефоните. Германия отдавна продава на българите водомери с радио отчитане, въпреки че дистанционно отчитане в България не влиза в употреба.

След като над всяка скамейка в столицата има видеокамери, които да записват кой с кого се среща, в супермаркетите има Била-карта, която да записва кой кога и какво пазарува, защо да няма и водомери, които да записват кой кога се подмива.

# 40
  • Мнения: 14 515
А информацията за това кой кога се подмива за какво се използва? Rolling Eyes

# 41
  • out of space
  • Мнения: 8 576
15 са, но ми е все тая. Най-много някой да си помисли, че съм алкохоличка. Телефонът го използвам основно да се разбирам с кого и къде ще пия бира  Grinning

# 42
  • София
  • Мнения: 39 117
А информацията за това кой кога се подмива за какво се използва? Rolling Eyes

Ами за да се види живее ли някой там, кога влиза, кога излиза, колко човека са...
Много информация може да даде.

# 43
  • Мнения: 0
А информацията за това кой кога се подмива за какво се използва? Rolling Eyes

За паразитите е важно да са информирани къде кажата на гостоприемника им е най-тънка, за да я пробият незабелязано и да смучат кръв.

# 44
  • Мнения: 14 515
Ама нали тази информация се подава към ВиК, или аз нещо не разбирам?

Общи условия

Активация на акаунт