Проверете дали телефона ви се подслушва ...? Истина ли е?

  • 28 843
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 136
Да ви кажа , така се случи , че доста време не бях влизала в този Университет на живота - БГ Мама ! А и преди това , никога не съм споделяла информация за себе си под каквато и да е форма !!! А вчера след лек спор с един потребител , след няма и минутка той ми прасна от кой град съм !
е още по време на чата на ДИРника, когато го играех мъж Grinning и активно ухажвах жените Grinning един полицай офицер , аз разбира се не знаех , че е такъв, изцепи на всеобщ чат, нещо като разпечатка почти, от трите ми имена, последните ми два адреса, дом тел., къде и кога съм завършила, последните ми две местоработи, колко и какви са ми децата Grinning имаше и още но,не помня

Отговорът ти шега ли е ? Аз ви говоря съвсем сериозно !

# 61
  • София
  • Мнения: 221
Да ви кажа , така се случи , че доста време не бях влизала в този Университет на живота - БГ Мама ! А и преди това , никога не съм споделяла информация за себе си под каквато и да е форма !!! А вчера след лек спор с един потребител , след няма и минутка той ми прасна от кой град съм !
е още по време на чата на ДИРника, когато го играех мъж Grinning и активно ухажвах жените Grinning един полицай офицер , аз разбира се не знаех , че е такъв, изцепи на всеобщ чат, нещо като разпечатка почти, от трите ми имена, последните ми два адреса, дом тел., къде и кога съм завършила, последните ми две местоработи, колко и какви са ми децата Grinning имаше и още но,не помня

Отговорът ти шега ли е ? Аз ви говоря съвсем сериозно !
Не съвсем реален случай е ...

# 62
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304
А вчера след лек спор с един потребител , след няма и минутка той ми прасна от кой град съм !

БГ Мамски ли е?

# 63
  • Мнения: 49
Тези работи преди 5 години има няма си бяха възможни (няма идея колко достъпни за полицията де  Laughing )
Само атаките върху web камерите предполагам са ново от изброените, че не бяха толкова разпространени тогава.

Web камера най-лесно се защитава от вируси обаче. С капче Simple Smile

# 64
  • Мнения: 136
Ще разговарям вече с димни сигнали.
Да не си чипирана без да знаеш?

Котьо / Ивана Тръмп ! Голяма свежарка си , както винаги ! Аз , например , впечатлена от твоите постове съм запомнила , че имаш дъщерички / да са ти живи и здрави /, но защото ти си го споделяла това ! А аз никога не съм писала от кой град съм , нито пък насочващ коментар към подобни неща . И той го написа само минутка - две след моята намеса " навъпреки " срещу неговото мнение  Simple Smile .  Темата е политическа - Малка или голяма партия ще изберете - стр 10-11 ! Явно всичко се знае , но щом ще се шегуваме , приемете го и като шега / то нямам и какво да крия , де   Simple Smile .

# 65
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304

 Grinning Първоначално бях Доналд Тръмп - голяма почитателка съм му; после реших, че не върви жена с мъжко име та взех името на дъщеря му. И все си оставям фамилията Тръмп, да ме полазят милионите  Grinning.

п.п. Не чета политическите теми, не са ми интересни, но ще отида да хвърля едно око. Преди това обаче ще потърся рецепта за кюфтета от овесени ядки във "Веселия готвач".


# 66
  • Мнения: 136

 Grinning Първоначално бях Доналд Тръмп - голяма почитателка съм му; после реших, че не върви жена с мъжко име та взех името на дъщеря му. И все си оставям фамилията Тръмп, да ме полазят милионите  Grinning.

Пожелавам ти от цялото си сърце ,  да те полазят милионите !!!  Grinning

# 67
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304
Благодаря за пожеланията   bouquet
Снощи въведох #06# в новия телефон на дъщеря ми - и на неговия дисплей се изписа Търся информация  Няма резултат

# 68
  • Под звездите
  • Мнения: 203
Според мен си е подслушване, защото нямам друго обяснение как един и същ модел самсунг при мен е с 17 цифри ( 2 повече от имея на оригиналната кутия, с която съм го купила), а на двама мои колеги е с 15 цифри. Явно съм им много интересна, нямам си идея защо, нямам какво да крия и ако бяха ме попитали, щях да отговоря на всичките им въпроси. Най много ме ядоса, че и  семейството ми се е сдобило с 17 цифри. Да са живи и здрави, щом искат да си ме слушат, аз пък ще продължа да си говоря.

# 69
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304
... че е от устройството за говорене в колата му,

Снощи детето се обажда, че се прибира и гласът ми ехти из ефира  Grinning Викам: да внимаваме, маме, какво говорим, че телефоните се подслушват, чувам ехото на гласа си. А тя: връща се, защото апатарът ми е на високоговорител.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 271
Снощи въведох #06# в новия телефон на дъщеря ми - и на неговия дисплей се изписа Търся информация  Няма резултат
Правилния код е *#06#

# 71
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304
 ooooh! ooooh! ooooh!

Въведох кода, както ми посочи Лара (благодаря, Лара)  и ми излязоха 15 цифри. Отдъхнах си.  Grinning

# 72
  • Мнения: 4 892
В Русия съм.

# 73
  • Мнения: 17 546
Ей, положението ми вкъщи е напраУ конспиративно. 154uu  След инфото за 15-те цифри на IMEI-а, което тези дни се коментира къде ли не, се оказа, че всички телефони, които са били мои, са с повече от 15 цифри. Някои от тях поетапно са отишли в синовете ми, но никой друг нов телефон, купен за член от семейството, не е с повече от 15 цифри! Joy
Много съм важна, ей! bowuu

# 74
  • Мнения: 1
Моя е sony xperia z...Я,да проверим....ха-ха-ха-ха-ха Joy Joy Joy...седемнадесет цифри...подслушват меее....помощ!!! JoyАло,на слушащите-Мъж съм,Слънце в Скорпион,Луна в Рак,Асцедент в Скорпион EmbarassedПет пари не давам дали ме подслушват или не...нямам какво да крия,и спя с чиста съвест(за разлика от други хора).Приятно,Ви слушане  bouquet

Последна редакция: сб, 04 май 2013, 00:42 от Metalista

Общи условия

Активация на акаунт