Проверете дали телефона ви се подслушва ...? Истина ли е?

  • 28 839
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304
Проверихме телефона на другото дете - изписа две редици една под друга от по 15 цифри  Shocked

# 76
  • Мнения: 17 546
Проверихме телефона на другото дете - изписа две редици една под друга от по 15 цифри  Shocked
Ау, този се подслушва директно от ЦРУ или КГБ! Joy

# 77
  • Мнения: 0
Проверихме телефона на другото дете - изписа две редици една под друга от по 15 цифри  Shocked
Ау, този се подслушва директно от ЦРУ или КГБ! Joy
ЦРУ не се занимава с подслушване, а с организиране на Цветни Революции.

# 78
  • Мнения: 17 546
Както кажеш, все ми е тая, всъщност!

# 79
  • Мнения: X
Проверихме телефона на другото дете - изписа две редици една под друга от по 15 цифри  Shocked
Ау, този се подслушва директно от ЦРУ или КГБ! Joy

Ако имаше още една редичка, можеше да добавим и МОСАД. Laughing

# 80
  • Мнения: 125
   Телефонът на синът ми се подслушва,действително се чува ехо,но не винаги,а понякога.Предполагам,че  се включва при споменаването на определени думи,но така и не разбрах кои.

# 81
  • Мнения: 3 371
15 са, но ми е все тая. Най-много някой да си помисли, че съм алкохоличка. Телефонът го използвам основно да се разбирам с кого и къде ще пия бира  Grinning

от моите разговори, най-много да решат, че съм сексохоличка   LaughingMr. Green

# 82
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304
Ако имаше още една редичка, можеше да добавим и МОСАД. Laughing

Сакън!  Grinning

# 83
  • Мнения: 6 214
Проверихме телефона на другото дете - изписа две редици една под друга от по 15 цифри  Shocked
Laughing Laughing Laughing И моят е с два ИМЕя по 15 цифри...  newsm78 Ми да си слушат...
По тоя начин горе долу излизат 30-40% оперативно интересните.  Laughing Laughing Laughing

# 84
  • Мнения: 6 214
  Телефонът на синът ми се подслушва,действително се чува ехо,но не винаги,а понякога.Предполагам,че  се включва при споменаването на определени думи,но така и не разбрах кои.
Брех, дай някакво доказателство де. Ти ли го подслушваш?

# 85
  • софия
  • Мнения: 25 958
Местоработата ми предполага подслушване, но кодът е 15 цифри. Язък! Разочаровах се. А си мислех, че съм много важна Crossing Arms Но има надежда - понякога чувам ехо Whistling

# 86
  • София
  • Мнения: 16 208
Проверихме телефона на другото дете - изписа две редици една под друга от по 15 цифри  Shocked
Телефона на детето е с 2 сим карти.

# 87
  • Мнения: 57
Излизат ми 21 цифри на единия hahaha hahaha hahaha hahaha...от утре вече няма да си говоря сама......ще си имам слушатели.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy..... hahaha

# 88
  • Мнения: 6 214
Излизат ми 21 цифри на единия hahaha hahaha hahaha hahaha...от утре вече няма да си говоря сама......ще си имам слушатели.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy..... hahaha
май водиш класацията...  Joy Joy

# 89
  • Мнения: 22 534
Пълни глупости....
Ама добре, че хората вярват и се забавляват...)

Общи условия

Активация на акаунт