БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 109

  • 73 654
  • 721
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 354
Здравейте и от мен. Аз най-после съм вкъщи и ще мога да ви следя редовно. Искам да поздравя всички празнуващи - минали и настоящи   bouquet И да покажа до къде съм стигнала.
Готово, рамкирано и подарено

Последен етап от Дамата на Вервако

Първи етап от божурите(все още не прилича на нещо)

# 481
  • Мнения: 265
Ако някой е решил да прави поръчка, и аз искам да се включа.
И аз!!!  Hug
Аз също Peace. Свиркайте като решите Grinning

# 482
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 757
http://www.ebay.co.uk/itm/BALLOON-GLOW-NEW-Full-Size-Dimensions- … sh=item33825d18a1
до България ще излязат 35 долара за комплект (около 55 лева) - има два броя

тук е почти същото, но е само един комплект
 http://www.ebay.com/itm/Dimensions-Gold-Collection-Balloon-Glow- … sh=item232ab70d80

тези в амазон май са безплатни замо за САЩ  Blush не се виждат при активирана опция "международна доставка"

# 483
  • Мнения: 0
и от мен  една картичка

и етап от новото ми начинание-един тишлайфер на анхор-това е половината

# 484
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 757
зак, много са красиви  Blush нали знаеш, че съм по китките, а латинките са ми мил спомен от детството и баба  Hug

Скрит текст:
тайничко и много плахо ще помоля за схемите на картичката и латинките  Blush не че знам кога ще ги шия  Blush

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 425
Честит Рожден Ден, Корделия  smile3525 smile3525


Благодаря на всички! "Едвам ме навихте". Вече съм решила че ще е готов комплект, ама и аз не мога да се оправя с онлайн пазаруването. Ако някой е решил да прави поръчка, и аз искам да се включа.

И аз не мога сама, затова пазарувам от тук:

http://mygoblen.tk/

Последна редакция: вт, 28 май 2013, 12:44 от diana_at

# 486
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 757
http://www.ebay.co.uk/itm/BALLOON-GLOW-NEW-Full-Size-Dimensions- … sh=item33825d18a1
до България ще излязат 35 долара за комплект (около 55 лева) - има два броя

тук е почти същото, но е само един комплект
 http://www.ebay.com/itm/Dimensions-Gold-Collection-Balloon-Glow- … sh=item232ab70d80


повтарям предложението си  Blush три "балона" по около 55 лева.
може да има и 20% ДДС, ако го спрат в митницата

# 487
  • Мнения: 228
Благодаря на всички! "Едвам ме навихте". Вече съм решила че ще е готов комплект, ама и аз не мога да се оправя с онлайн пазаруването. Ако някой е решил да прави поръчка, и аз искам да се включа.

И аз не мога сама, затова пазарувам от тук:

http://mygoblen.tk/
Дианче, а оригинали ли са, да не са преработени за 1/1!?

# 488
  • Пловдив
  • Мнения: 425
Благодаря на всички! "Едвам ме навихте". Вече съм решила че ще е готов комплект, ама и аз не мога да се оправя с онлайн пазаруването. Ако някой е решил да прави поръчка, и аз искам да се включа.

И аз не мога сама, затова пазарувам от тук:

http://mygoblen.tk/
Дианче, а оригинали ли са, да не са преработени за 1/1!?

Оригинали са, тя ги поръчва и изпраща после.
Поръчвала съм 2 или 3 пъти по 2 гоблена - изключително коректна...........

# 489
  • Мнения: 0
"повтарям предложението си  Blush три "балона" по около 55 лева.
може да има и 20% ДДС, ако го спрат в митницата"
Аз по принцип бях за Парижкия пазар, ама той ще почака. Искам балоните, какво трябва да направя?

# 490
  • Мнения: 7
Kordelia, честит рожден ден!   bouquet Бъди здрава, бъди късметлийка, бъди обичана и бъди сбъдваща мечтите си!  Tada

Поздравления на всички останали, показали готови красоти и етапчета от такива!   bouquet
Скрит текст:
Шаловете няма да коментирам. Но този, по-дългичкия... шал, ми хареса много.  Mr. Green Ама не мога да му помогна на младежа да го довърши, че в плетките ме няма.

# 491
  • Мнения: 44
Браво на всички за хубавите неща!
 Аз най-накрая завърших хавлията с калинките.
Имам забележки по нея, но тъй като шия за първи път се успокоявам, че следващата ще стане по-хубава.  Rolling Eyes

http://img40.imageshack.us/img40/136/img0912pm.JPG

Последна редакция: вт, 28 май 2013, 14:18 от pianoto

# 492
  • Мнения: 617
pianoto какви ти забележки, прекрасни са калинките  Laughing

# 493
# 494
  • велико търново
  • Мнения: 638
Ако се организира ме може да се включа в обща поръчка с един гоблен /си харесах/. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт