Scrapbooking & Cardmaking - 18

  • 154 232
  • 701
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5 501
Аз лично не съм засичала основа за албум, отговаряща на тези изисквания, но и нямам много опит с готовите основи Simple Smile
Варианта, за който се сещам е да си купите D-рингове и мукава, която да нарежете в подходящия размер. Всъщност листите може да са и от картон, което значително ще улесни нещата Simple Smile
Втори вариант, за който се сетих докато пиша е да се свържете с някоя фирма, изрязваща елементи от бирен картон и да помолите да Ви изрежат необходимия брой листи в желания размер с желания брой дупки за рингове Peace Ще си закупите нещата по отделно и после просто ще ги сглобите Simple Smile

# 481
  • Мнения: 981
Здравейте, дами !
Поздравления за всички красоти, които създавате.
От 3 дни се опитвам да си намеря скрапбук албум 30,5х30,5см с D-рингове. Ходих до 3 магазина, проверих много сайтове, повечето от които нямат доставка в България. Моля ви за информация. Опитах се да намеря в темите назад, но не успях. Извинявам се предварително, ако отговорът ми е под носа, но не го виждам Simple Smile
Благодаря ви !

Аз пък от месец търся албум със същите размери, но т. нар. Post Bound. Всички хубави scrapbook албуми намерих в чужди сайтове. Съответно доставката много оскъпява. 

# 482
  • Мнения: 33
Здравейте,

Зизу, в крайна сметка не се стърпях и в събота си купих мукава и 7 листа картон, от които излезнаха 42 листа 31,5х31,5см. Не знам как ще дупча мукавата....ще видим. Много благодаря за съвета !  Simple Smile

tarantula87, този албум не ти ли допада ? https://-spam133-/product/4217/12x12inch_Album_Postbound_(10_Pag … le_-_Pastels.html
 

# 483
  • Мнения: 5 501
Не съм работила все още с мукава, но дали няма да се получи с дрелка Thinking

# 484
  • Мнения: 981

Не се отваря линка. Ако може ми го изпрати на лично съобщение. Благодаря!

# 485
  • Мнения: 5 501
По-добре да промени някоя буква или точка със запетая в линка, защото в противен случай и на ЛС ще го смята за спам Peace

# 486
  • Мнения: 33
Здравейте,
имам следният въпрос към по-опитните - искам да си купя машина за рязане и релеф. Албумът, който имам е 30,5х30,5 и поради тази причина се ориентирах към машина, която да работи с хартия А4. Но разбира се тя е доста по-скъпа и започвам да се колебая дали изобщо ми е необходима такава. Имам предвид, че повечето папки за релеф и щанци са с размери А5, А6 и по-малки. Има ли смисъл да давам пари за А4 ? Благодаря Ви предварително !

# 487
  • Мнения: X
Здравейте!  Simple Smile
Искам да направя картичка за рождения ден на мой приятел, която когато отвори да е релефна. Фенове сме на Формула 1 и искам да направя така, че вътре да се появи любимият ни пилот изправен до болида, както и някои думички, и т.н. Някой има ли идея?

# 488
  • Мнения: 5 501
diditka, ако това ще е първата ти подобна машина определено не виждам смисъл да наливаш толкова пари. Аз самата скоро бях в същата чуденка, но накрая се спрях на малката Peace

I_Love_Tose, напиши в Гугъл "pop up card tutorial" и ще видиш на какъв принцип се правят подобни картички. Със сигурност ще ти е от полза Peace

# 489
  • Мнения: 1 110
Здравейте, случайно попаднах на една стара тема и съм възхитена от красотата, която творите. Аз не бих се справила, но исках да ви поздравя и да продължа да гледам онова, което споделяте  Simple Smile Peace

# 490
  • Мнения: 201
Здравейте!  Simple Smile
Искам да направя картичка за рождения ден на мой приятел, която когато отвори да е релефна. Фенове сме на Формула 1 и искам да направя така, че вътре да се появи любимият ни пилот изправен до болида, както и някои думички, и т.н. Някой има ли идея?


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.954230027971484.107374 … 875300&type=3

# 491
  • Мнения: X


I_Love_Tose, напиши в Гугъл "pop up card tutorial" и ще видиш на какъв принцип се правят подобни картички. Със сигурност ще ти е от полза Peace
[/quote]
Много благодаря!!!  Peace Hug

# 492
  • в джунглата
  • Мнения: 920
   Здравейте, гледам че темата е позамряла, но се надявам да ми помогнете с интересна идея, препоръка, или готова информация за направата на благодарствена картичка.
Държа да кажа че не аз ще я изработвам, а искам да отида с готова и добре формулирана концепция  при някой занимаващ с това- с една дума първо на мен да ми хареса и измисля, а жената да го сътвори и доизкосури.
   Картичката трябва да е за екип лекари инвазивни кардиолози /млади доктори около 40г/, да е релефна и много интересна  нещо като сърце, или пък отворено сърце, или пък да е нещо "лекарско" - просто не знам приемам всякакви идеи,  искам да ги зарадвам и с оглед на това че са млади хора и много отворени ще е трудно да се измисли нещо което не са виждали.
Моля ако сте срещали някъде идеи или пък каквато и да е информация за "лекарска картичка" да я споделите. Аз нямам таланта и креативноста за измислянето на нещо такова , но ще покажа всичко което сте ми писали на жената която смятам да помоля за я изработи, за да и помогна с измислянето и направата. 
Благодаря предварително на всички включили се!

# 493
  • Мнения: 5 501
Аз съм виждала много малко подобни картички, но честно казано смятам, че е по-добре да подариш някоя елегантна картичка, пред нещо "докторско". Те са ми някак прекалено детски сякаш ...
Иначе, според мен, е редно да се довериш на твореца, а не да го засипваш с куп чужди произведения. Малко са тези, които биха направили картичка по подобие на чужда, пък макар и не същата.
Аз си представям нещо елегантно в кафявата гама, например. С ръчно направени цветя, може би някакво ангелче от полимерна глина.
В тази група членуват ужасно много скрапбук-творци. Ако искаш се присъедини и задай въпроса си там. Сигурна съм, че ще ти дадат по-добри съвети, а нищо чудно и някой да има нещо готово и подходящо Simple Smile
Друго, за което се сещам е да им подариш скрапбук топка за елха в случай, че поставят такава на работното си място. В групата има момичета, които правят такива. Повечето показани там са с разни коледни, зимни сцени, но съм сигурна, че могат да направят нещо прекрасно, което да крещи "Благодаря!" Peace

# 494
  • Мнения: 4 288
Много добро място за търсене на такива идеи е pinterest.com
Ето някакви предложения за благодарствена картичка за лекари: =diy|typed&term_meta[]=thank|typed&term_meta[]=y … []=card|typed

Имай предвид, че крафтърите имат свои идеи и човекът, който ще ти я изработва, също може да ти даде много добро предложение.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт