Scrapbooking & Cardmaking - 18

  • 154 249
  • 701
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 287
Много благодаря Зизy  Hug

# 511
  • Мнения: 2
Здравейте. Аз живея в България само няколко месеци, затова много малко говоря български. Извинявайте, ако имам грешки.

Искам да се запозная с българските скрап-ръкоделници и да покажа няколко картички си.

# 512
  • Мнения: 5 501
Iriska, страхотни картички bouquet
Заповядай в тази група във фейсбук ако искаш - https://www.facebook.com/groups/408391735881576/?fref=ts  Peace

# 513
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 610
Iriska българският е труден език - поздравления, справяш се добре. Картичките ти са много хубави. А тук наистина много малко хора влизат вече - във фб групата, която ти е дала Зизу има много повече хора занимаващи се със скрапбукинг.

# 514
  • София
  • Мнения: 650
Момичета, много ви е хубава темичката- красоти, красоти!
За съжаление нямам време да чета всичките ви постове и накратко ще напиша защо съм тук- съвсем скоро реших, че искам да направя подарък на двете ни баби със снимка на детето, но направено като красива картичка/ това беше идея за 8ми март, но късно се сетих/
Можете ли да ме ориентирате към кого да се обърна, де факто да направя поръчка за 2 картички, може и 3/ една за мама и тати  Wink/

# 515
  • Мнения: 5 501
Розова магнолия, две мнения по-нагоре съм дала линк към групата за Скрапбукинг. Влез там и разгледай стила на момичетата. Може да видиш и дали няма някой от твоя град в случай, че не ти се плаща доставка Peace

# 516
  • София
  • Мнения: 650
Розова магнолия, две мнения по-нагоре съм дала линк към групата за Скрапбукинг. Влез там и разгледай стила на момичетата. Може да видиш и дали няма някой от твоя град в случай, че не ти се плаща доставка Peace

Благодаря, добавиха ме вече 😊

# 517
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 418
Здравейте момичета, за първи път пиша тук тъй като преди малко ви открих. Имам едно въпросче,тъй като нямам време да чета 18 теми и да търся, та въпросът ми е:
Как подостряте пънчовете?
Имам пънч от около 1 година, но вече не изрязва всички елементи равномерно. Търсих фолио за пънчове, но не откривам, ако е възможно малко помощ или съдействие? Благодаря ви!

# 518
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 610
Пробвай с алуминиево домакинско фолио.

# 519
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 418
Пробвай с алуминиево домакинско фолио.

Пробвах и не стана, само го накъса, пробвах и с алуминиева формичка за крем карамел. Дали си е заминал??? Sad

# 520
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 610
не знам честно казано -ако искаш питай във фейсбук групата която е пуснала зизу по-нагоре на страницата

# 521
  • Мнения: 5 501
Nushinka, направи фолиото на няколко пласта и щракай няколко пъти Simple Smile Ако пак не видиш промяна най-вероятно пънча си е заминал, но междувременно може да питаш в групата, която споделих по-горе Simple Smile Аз лично нямам много опити с пънчовете.

# 522
  • Мнения: 21
Здравейте момичета Simple Smile
Инсталирах си няколко шрифта на кирилица от предложените на първа страница, но  не знам как да ги ползвам . Отварям WORD-а , но не мога да намеря как да ги приложа там . Може би ги ползвате с някоя друга програма ? Предварително благодаря на отзовалите се  bouquet

# 523
  • Мнения: 2
Здравейте момичета Simple Smile
Инсталирах си няколко шрифта на кирилица от предложените на първа страница, но  не знам как да ги ползвам . Отварям WORD-а , но не мога да намеря как да ги приложа там . Може би ги ползвате с някоя друга програма ? Предварително благодаря на отзовалите се  bouquet
Трябва да се копират в папка Windows/Fonts при другите шрифтове.

# 524
  • Мнения: 526
страхотни неща и много полезна информация,
ще следя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт