След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 19

  • 50 990
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 286

       Лиа  Hug тъкмо се бях pазписала и тези от ЧЕЗ ми спpяха тока! Знаят да вдигат цените, а качеството на услугата им кеде е  #Cussing out
 Та за сеpиала - ако някой започне да го пpевежда, със сбтитpи , бих го започнала.Не искам да омаловажавам нечии т,pуд, но да го гледам на туpски, а след това да чета пpеведени сцени ми е малко изнеpвящо.Дано никои не ме pазбеpе погpешно ,защото аз ценя тpуда на всички !

# 751
  • Мнения: 9 541
Дани Hug, разбирам, трудничко е, иска се малко повече ентусиазъм и не всеки е готов за това в дадения момент, все някога могат и да го преведат със субтитри, а може и някоя телевизия да го купи, знае ли човек newsm78

За всички, които в този късен час още не спят е следващия ми музикален поздрав Peace


# 752
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ле-ле вие не спите ли бе Hug Peace
Лека да вие конушмата, но аз съм разногледа вече  Laughing Wink Wink Така че съм тук за секунди Joy Joy

Поздравче и от мене, но за лека нощ:

Özgü Namal - Saoroma & Hıdırellez - Ederlezi ) (Suzan Kardeş&Makyaj Odası Şarkıları )

# 753
  • Мнения: 9 541
Ванина Hug, мерси за поздравчето, вече ти се спи, хайде лека, но не забравяй да прочетеш последните страници, вземи та направи някое колажче моля  Praynig, да утрепем конкуренцията Joy Joy Joy

# 754
  • Мнения: 9 541
Лелее, ние сме стигнали до 51 страница smile3555 newsm50, Мел Hug, моля те, сервирай вълшебната си закуска в новата тема! smile3525
alert alert alert alert alert

# 755
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Дани  мерси добре съм. Бяхме си няколко дни в Бг и сега съм още по-добре.
Лиа и аз погледнах сега. Толкоква искам да гледам тази серия, но без превод е мъка.
Бавя се, че си гледам финала на Гласът на БГ. Много силен до момента, въпреки че моите фаворити ги няма вече. Здраве да е.  И нтересно ми е кой е спечелил.

# 756
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Лиа мила можем и да се местим вече!

# 757
  • Мнения: 9 541
Бг-гърл Hug, ОК, местим се, време ни е вече newsm75 smile3535  stopuu  stopuu  stopuu  stopuu  stopuu

# 758

Общи условия

Активация на акаунт