След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 19

  • 51 056
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 541
Бг-гърл Hug, още от тук да ти благодаря за новата тема  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet, но къде бързаш да ходиме, имаме с още странички за изписване тук, така че аз не мърдам Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

За Ърмак не разбирам, какво й пречи да се снима и в двата сериала, като една истинска многостаничка Mr. Green, ами ако има втори сезон на Мерхамет, къде без нея! #Puppy dog

# 721
  • Мнения: 371
ако Ърмак си замине то ще стане постно, ама от друга страна какво още може да направи  Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 9 541
Клю Hug, Ърмак може например да съсипе семейството на Нарин до толкова, че да ги върне там, от където са започнали. Може да "работи" по въпроса, Дениз съвсем да се побърка и да вижда в Ърмак единственото спасение и да намрази Нарин. Може да съсипе Фърат, като го издаде на мафията, че е разбил бизнеса на баща си, Ерол и Сермет.......така че поле за действие би имало, но не знам в дебелата книга /оригинал/ как стоят нещата Wink

# 723
  • Мнения: 12 837
Клю Hug, Ърмак може например да съсипе семейството на Нарин до толкова, че да ги върне там, от където са започнали. Може да "работи" по въпроса, Дениз съвсем да се побърка и да вижда в Ърмак единственото спасение и да намрази Нарин. Може да съсипе Фърат, като го издаде на мафията, че е разбил бизнеса на баща си, Ерол и Сермет.......така че поле за действие би имало, но не знам в дебелата книга /оригинал/ как стоят нещата Wink

И го прави. Обаждането в пресата е част от плана да съсипе Нарин на всяка цена и с всички средства. Хубавото е , че не знае все още за връзката Ерол- Сермет- Хикмет, иначе от тук ще извлече възможнаст да унижи или съсипе Фърат.
За това и писах, че  не го обича, тя се е залепила за него като пиявица и иска на всяка цена да е с нея, без да мисли как ще живее с него след това,като че ли няма значение, важното е да е съпругата на Фърат Казан за пред хората. Каква логика само, на болен и незрял мозък, на повърхностен индивид

# 724
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Имах спешна работа и затова изчезнах внезапно.  Hug
Разбира се, че без Ърмак ще се развали филма, още преди го писах. Дано си снима и двата.
Лиа знам ви какви сте бърборани, за нула време ще я свършите тази тема.
Иначе Ърмак за да върне Нарин там от където е дошла, трябва да и съсипе кариерата, което ще успее без проблем с тази статия, но пък не знае какви хора има тя зад себе си. Москов този път ако я набара не ми се мисли какво ще и се случи. Фърат не би я изоставил, но Нарин е много горда и не би приела помощ от никого. Но нали е филм. Ще има определено етап, в който на Нарин няма хич да  и е лесно. Единствено се моля с Дениз да не се разделят, това ще е отвратително.
Ели и аз се надявам да я видим Ърмак там, с усмирителната риза.

# 725
  • Мнения: 167
Ърмак започва да ми прилича та Кроки от Времето лети #2gunfire
То бива  лошотия, бива, ама това нейното е ....грозно - така прави с мен
моя шеф - по цял ден се чуди какъв нож да ми забие в гърба ooooh! #2gunfire

# 726
  • Мнения: 8 470
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Клю Hug мерси за превода   bouquet
Саше Hug,Ели Hug,Лиа Hug,Мел HugПетан  Hug Ванинка Hug: много интересни коментари  и снимки сте постнали  smile3521
Ърмак явно ще продължава да трови живота на всички около нея като гледам  smile3518



Скрит текст:
Ивайло Донков спечели Гласът на България  smile3521 smile3501 smile3501 smile3501



http://youtu.be/5WqpYRm3Bcg

# 727
  • Мнения: 9 541
Ох, много лошо Мел Hug, той шефът ти действа, ама и ти не се даваш Peace Така че може много лошо да стане, но този път семейството на Нарин да се сплоти и да отбие атаките, знам ли? И съвместно с Атъф, Дениз и Фърат /за Джан нямам мнение..... hahaha/ да оборят лошите - Сермет,  Казан Хекмет, Ерол и лудото Ленче Ърмак Stop То нали това му е интересното на сериала - романтиката, естествено hug Heart, но и как ще се прегрупират лагерите и кой ще спечели newsm78. Ели Hug Hug

# 728
  • Мнения: 9 541
Здрасти Ени Hug, как я караш? Само да попитам - можеш ли да вградиш в подписа си стоп-бутон, стига бързал тоз Мурат, бе, от ходене съвсем ще се изтощи Heart Eyes, а аз станах разногледа да го следя Joy Joy Joy... И кой ще готви после на Бурчинка, като се върне капнала от снимки, особено сега, когато всеки ще гони някого с пистолети и става много динамично? newsm78 hahaha

# 729
  • Мнения: 167
Е, ние за това сме тук и ще следим всяка стъпка Peace
Окъснях  - хайде лека Hug

# 730
  • Мнения: 12 837
И от мен лека нощ!



Последна редакция: вт, 28 май 2013, 20:44 от eliNIM

# 731
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Мел миличка това е ужасно. Да си на тръни по цял ден. Дано се  оправи. Добре че ти както каза Лиа не се даваш.
Лиа до къде е превода във Викито?
Ели, Мел лека нощ!

# 732
  • Мнения: 8 470
Здрасти Ени Hug, как я караш? Само да попитам - можеш ли да вградиш в подписа си стоп-бутон, стига бързал тоз Мурат, бе, от ходене съвсем ще се изтощи Heart Eyes, а аз станах разногледа да го следя Joy Joy Joy... И кой ще готви после на Бурчинка, като се върне капнала от снимки, особено сега, когато всеки ще гони някого с пистолети и става много динамично? newsm78 hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyАаа моля ти се Лиа да ги нямаме тия работи .как така Мурат ще готви -Бубето да взима  храна от шведската маса дето я правят за персонала на Мерхамет  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyИли да го извежда тоя хубав мъж на ресторант нали изкарва пари  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ели HugМел Hug лека милички  Hug Hug

# 733
  • Мнения: 9 541
Лека и от мен на най- рано лягащите! smile3524 newsm46
Ени  Hug, rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo само за миг си представих как Бурчин пълни канчетата за в къщи от шведската маса, хем по-икономично, хем да не се хвърля храната.... Mr. Green Та се сетих, че когато сме ходили  по хотели само  със закуска, винаги сме правили /за разлика от всички останали небългарски туристи hahaha/ по някой и друг сандвич допълнително, да има за през деня и за икономия Mr. Green Та и Бурчинката така, ама ако Фърат ходи така и цяла нощ, ще и трябват още два комплекта садинки, че много енергия ще изразходи момчето й Stop Stop Stop

# 734
  • Мнения: 9 541
Бг-гърл Hug, преводът на 15 еп. днес след обяд не беше дори започнал. Хората вече питат какво става там, да не говорим, че още не се отварят еп. 20-25 на Мерхамет. някой от администраторите там май е в отпуск hahaha, щото и отговор няма на питанията Stop


Не знам защо, но тази фотка много ми харесва, големи са сладури Нарин и Фърат и много естествени, той грамаден, а тя толкова фина, грацилна  love001 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт