Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 30
Всеки си има гледна точка... свой начин по който си гледа детето .... свои разбирания за различните неща...
Дразня се най-много на хора, не само тук ... които си налагат мнението ... които не са наясно кое какво е ама както се казва тъпо и упорито спорят и се налагат... в повечето случаи съм на принципа - убий глупака с мълчание, но има моменти, в които просто една капка прелива чашата... това че някой си там не мислел като мен .. дреме ми ... ама да ме убеждава в неща, които дори и дете да попиташ знае... е няма как да стане...

# 736
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Anntoaneta, агресията те зарежда яко, викаш, а Wink

Имам една позната, която наскоро ми се оплака, че няма търпение малкия да порастне и да спре да суче, защото на нея много й се пуши коз. Ще й се обадя да й кажа, че няма проблем, щом има такъв филтър в циците...

# 737
  • София
  • Мнения: 117
Maybelline гледала съм предавания,където тревата лекува ракови заболявания и то в късен стадий (да не дава Господ  Praynig) ... така че това си е най-естествен имунитет + постоянно весело бебе Mr. Green  breastfeeding icanfly

# 738
  • Мнения: 0
Еее, момичета стига вече! Кви козове, кви  глупости? Я да си обсъждаме пюретата и прочие и да оставим всеки да си прави избора. Нагледах се на спорове в фейса на тема политика и тук ми е отдих-нека така да си остане Wink
Ей, Тони, провокаторка такава!!!! Laughing

# 739
  • Мнения: 74
Аве ей , лудетини такива , ще ме пукнете !
Храня си аз дребчо за нощно и викам я да почета малко .... е така се разсмях с глас , че чак той спря да сучи и взе да се хили.
Мейбълин,ти  пак избухна момиче! Кажи на приятелката ти да дрънне , ще се включа  Joy
Весела жена , весела къща , пък от кво е весела ... на кой му дреме!


П.С.    Ах сте и вие едни ... представих си детето си напушено .... ще е голяма картинка!  hahaha hahaha hahaha

П.С. 2  Адашке , аха да затихне бурята и пак си разбунила духовете!  Wink

П.С.3 Глори , чак сега ти видях емотиконите , от къде я изкопа тая последната , много е подходяща за случая  smile3532

Последна редакция: чт, 04 юли 2013, 21:02 от AtenaotnA

# 740
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Глория, така си е! Те садху-тите в Непал за туй живеят по 130 години  Grinning Открай време съм казала, че марата нанася по-малко демидж от алкохола, ама на...Дет се вика "Don't panic! It's organic Grinning"

AtenaotnA, да нямаш някоя тайна царевична нива по пътя за Грудово  Wink  Joy Ако е така, не  icanfly, ами направо  smile3535 ше се напрайм  tongue  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 741
  • София
  • Мнения: 117
AtenaotnA на реда след емотиконите за "ЧРД" е  Grinning Maybelline и в преден пост бях писала,че не съм пушила никога цигари,но като тийн-ка веднъж си дръпнах коз  Mr. Green ... и не усетих промяна Laughing ,но и бях такова глупаче ,че не знаех,че е коз smile3533

# 742
  • Мнения: 74
Мейбълин , мене ми не требе нива , аз си имам   phoneuu  Joy
Да не се намажем , ей така ... по януарски  hahaha
Ваш'та още ли е с печати  newsm78 Laughing

# 743
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Мейбълин , мене ми не требе нива , аз си имам   phoneuu  Joy
Да не се намажем , ей така ... по януарски  hahaha
Ваш'та още ли е с печати  newsm78 Laughing

Тоя пост ме сети за точно две песни Simple Smile Първата е:
Nickelback - Rockstar
...They'll get you anything with that evil smile
Everybody's got a drug dealer on speed dial

И втората е на Ъпсурт - Колега ("...извинявай, шефче, помна времето, когато джойнта беше левче")
 rotfImbo

Нема печати, нема монополи...сичко е био home edition, внос от вътрешността на страната, централен балкан Simple Smile Ако нема, за зор заман се намират услужливи съседи
Скрит текст:
1гр=20лв
   

Аз за сега не мога да си представя дим в гърлото, чисто физиологично ми е гадно, ма може и да настанат други времена след време  newsm35

# 744
  • Мнения: 74
Тоя пост ме сети за точно две песни Simple Smile Първата е:
Nickelback - Rockstar
...They'll get you anything with that evil smile
Everybody's got a drug dealer on speed dial

Така си е ,по дяволите !  hahaha

И аз не си представям , ама знае ли човек къв акъл ще му дойде на 2-3 ракии . В тая връзка- още не съм се отпуснала да пия по толкова  Joy

# 745
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Аз по принцип пиех твърдо два пъти годишно - единия път джин с тоник, втория - джеймисън с редбул. Преди години реших да се огранича драстично, защото имам мноо лошо пиянство, много заядлива ставам  Joy
От вино така се ошаткваааам - 1 чаша червено или 2 чаши бяло и не мога да вървя в пътя  Laughing
За туй, само биричка си жуля, ама не се ограничавам. Сега от около два месеца си пия и по 2х500мл на вечер. То друго май-май вече не ми се е и пие некакси...не знам, ако кусам може и да ми се услади едно уискенце ама ше гледам да го отложа във времето. То аз без едно мога, с едно не мога...пък толкова ми е хубаво да не ме боли глава Simple Smile

# 746
  • Мнения: 1 107
Евана благодаря за отговора. Знам за селино, ама викам може и така да му викат, по картинка си приличат. Признавам си пъщернак никога не съм яла, нито пък виждала наживо Blush

Био, био, колко да е био. Живеем на село, повечето тук произвеждат плодове и зеленчуци. Колкото и да се опитват да са органични продуктите, не става. Ако не пръснеш картофите, ще ги изяде колкорадски бръмбър. Ябълките ако не се третират постоянно с химикали, изобщо няма да оцелеят.
Но все пак цялото семейство се храним от градината, за предпочитане е пред изкуствените, пълни с наболи плодове и зеленчуци от пазара.

Anntoaneta сигурно си голям мазохист, а? Чак ми стана жал spoko Цяла година да ни търпиш колко мили сме една с друга. Те такива воайорки като теб с радост бих отсвиркала Whistling

Дари къде тръгна пак? Я, стой си тук! Хубаво е, че има различия, че дори и спор - в спора се ражда истината. Само ще помоля да запазим добрия тон. Ей така, напук!

Моят стаж като пушач е по-малък - 7-8 години, но ги отказах когато разбрах, че съм бременна с голямата. После съм пропалвала само по сватби и подобни, т.е. като си пийвам.

Цитат
За себе си стигнах до извода, че най-важното при отглеждането на детето е да се науча да разпознавам знаците, които ми дава. То лекари, педиатри, баби, майки със стаж ... хубаво е да се допитваме до опитните, но детето само си казва кое  е най-доброто за него. Важното е като майка да се науча да разбирам детето си.
Напълно съгласна   202uu

# 747
  • Мнения: 1 107
Утрото е по-мъдро от вечерта, казват, затова нека оставим негативните емоции тук и да се преместим с усмивка в новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт