ДА СИ РАЗТЪЛКУВАМЕ СЪНЯ - 5

  • 42 935
  • 769
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте,тази нощ сънувах два кестена.Бяха в щайга,и бяха големи.Опитах от вътрешността на един,а преди това ги гледах.Не съм обаче сигурна дали ги взех или ги оставих в щайгата на жената на която бяха.
Какво точно може да означава,гледах в един съновник,но информацията ме обърка.Надявам се  можете да ми кажете   bouquet

# 16
  • Мнения: X
Ая, общо взето грижи и трудности, които са неочаквани и ще те изненадат.
At Night, според християнските вярвания кестенът символизира божествеността, целомъдрието и победата над изкушението. В Испания дървото се свързва с любовта и страстта. Символ на добрия късмет и сполуката.  Peace

# 17
  • Мнения: 0
______Freya_______ , направила си изключително точна интерпретация на състоянието ми в момента  bouquet! След като прочетох внимателно тълкуването на отделните знаци нещата доста ми се изясниха, но се замислих над нещо много съществено- в началото на сънят ми приятелката на брат ми казва, че е най- добре веднага да се прибирам- да се прибирам къде обаче, там където са те с брат ми и от където скоро си дойдох или да остана тук в Бъглгария? Факта, че в съня ми тя е тук с мен и ми казва точно това може би е насоката, от която толкова силно имам нужда, как мислиш  Thinking?

# 18
  • Мнения: X
______Freya_______ , направила си изключително точна интерпретация на състоянието ми в момента  bouquet! След като прочетох внимателно тълкуването на отделните знаци нещата доста ми се изясниха, но се замислих над нещо много съществено- в началото на сънят ми приятелката на брат ми казва, че е най- добре веднага да се прибирам- да се прибирам къде обаче, там където са те с брат ми и от където скоро си дойдох или да остана тук в Бъглгария? Факта, че в съня ми тя е тук с мен и ми казва точно това може би е насоката, от която толкова силно имам нужда, как мислиш  Thinking?
Ами не съм сигурна, по - скоро  метеоритите биха играли ролята на някаква подсказка,но аз ги свързвам с нещо непознато и ново. Може би трябва да помислиш защо ти се е присънила точно тя,а не самия ти брат (мисля,че и преди си споделяла за сън с нея, извинявай ако се бъркам).

# 19
  • Мнения: 0
Мисля, че знам защо тя е в сънят ми, а не брат ми- имаме възможност за обща работа в момента, нещо, което наистина ще бъде доста вълнуващо и за двете ни! Също така, тя беше против аз изобщо да се прибирам в България! В сънят ми точно тя ми показа камъчетата, явно това е насоката! Благодаря ти много ______Freya_______    bouquet!

# 20
  • Мнения: X
Мисля, че знам защо тя е в сънят ми, а не брат ми- имаме възможност за обща работа в момента, нещо, което наистина ще бъде доста вълнуващо и за двете ни! Също така, тя беше против аз изобщо да се прибирам в България! В сънят ми точно тя ми показа камъчетата, явно това е насоката! Благодаря ти много ______Freya_______    bouquet!
Няма защо, успех  Hug

# 21
  • Мнения: 0
 ______Freya_______ ,благодаря ти   bouquet

# 22
# 23
  • Мнения: 234
Freya__, извинявам се за нахалството, но може ли да кажеш нещо за съня, който съм описала в края на 4 тема? Често сънувам подобни, а не искам вече да се ровя в съновниците..... Благодаря предварително Hug

# 24
  • Мнения: X
Freya__, извинявам се за нахалството, но може ли да кажеш нещо за съня, който съм описала в края на 4 тема? Често сънувам подобни, а не искам вече да се ровя в съновниците..... Благодаря предварително Hug
Съжалявам някак съм пропуснала поста ти. Според мен съня е свързан с общественото мнение, притеснение от чужда критика, скрупули и сдържаност.  Peace

# 25
  • Мнения: 6 293
Благодаря,че отдели внимание и за моя сън   bouquet

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте,
за първи път влизам тук Simple Smile
Извинявам се предварително, но в момента не мога да чета назад и затова ще попитам: сбъдват ли се сънищата сънувани четвъртък срещу петък и има ли значение , че започва новолунието? Благодаря предварително Simple Smile

# 28
  • Мнения: X
Здравейте,
за първи път влизам тук Simple Smile
Извинявам се предварително, но в момента не мога да чета назад и затова ще попитам: сбъдват ли се сънищата сънувани четвъртък срещу петък и има ли значение , че започва новолунието? Благодаря предварително Simple Smile
Какво имаш предвид под "сбъдване на сънищата"?

# 29
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте,
за първи път влизам тук Simple Smile
Извинявам се предварително, но в момента не мога да чета назад и затова ще попитам: сбъдват ли се сънищата сънувани четвъртък срещу петък и има ли значение , че започва новолунието? Благодаря предварително Simple Smile
Какво имаш предвид под "сбъдване на сънищата"?


Това, че сънувах нещо, което много искам да се случи  и то се случи в съня ми Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт