ДА СИ РАЗТЪЛКУВАМЕ СЪНЯ - 5

  • 42 988
  • 769
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 10 547
Фрея, от сърце благодаря!   bouquet

# 766
# 767
  • Мнения: 219
Здравейте! Снощи за пореден път сънувах един мъж, с когото излизах. Сънувала съм го над 20 пъти. Снощи бяхме в някаква къща в гората, майка ми също беше там, никой не говореше, само ме прегръщаше/мъжът, за който говоря/ чувството беше много хубаво и топло, като истинско. Та се питам поради каква причина го сънувам пак и пак...като не сме се чували/виждали от 4  месеца, не мога да си го обясня..Хубав вечер

# 768
  • Мнения: 97
Аз сънувам много- всяка вечер и имам чувството, че по цяла нощ. От време на време имам и сънища, които съм сигурна, че означават нещо. Ще ми помогнете ли с тълкуването на този- сънувам го от време на време. На село съм и отивам към градината да търся ягоди. Почвам да търся- но те са зелени и не си набирам. Знам, че означава нещо, но какво?  newsm78

# 769
  • Мнения: 292
Здравейте момичета! Simple Smile Нова съм тук и искам да ви кажа какво сънувах, защото съм обезпокоена доста.Сънувах, че играя хоро-чета,че не е на добро, пък и преди 5 месеца сънувах, че играя хоро и майка ми почина, моля се само невинаги да се сбъдва, това, което е писано Praynig Praynig Сънувал ли е някой такъв сън и случило ли се е нещо лошо след това? ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт