ДА СИ РАЗТЪЛКУВАМЕ СЪНЯ - 5

  • 43 026
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Здравейте,
за първи път влизам тук Simple Smile
Извинявам се предварително, но в момента не мога да чета назад и затова ще попитам: сбъдват ли се сънищата сънувани четвъртък срещу петък и има ли значение , че започва новолунието? Благодаря предварително Simple Smile
Какво имаш предвид под "сбъдване на сънищата"?


Това, че сънувах нещо, което много искам да се случи  и то се случи в съня ми Simple Smile
Ами не се наемам да казвам дали ще се случи наяве, но често съзнанието ни ни "прави подарък" като ни изпраща подобни зареждащи сънища, плод на нашето желание и копнеж.

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте,искам да ви споделя какво сънувах тази нощ.По принцип сънувам не свързани неща.Първо сънувах че си правя понички,някакви тестени изделия на парти грил и то във входа на блока ми.После се прибирах в къщи и някаква жена влезе след мен,търсеше нещо,опитах се да я изгоня,но не успях.По едно време сънувах как я бия  Joy
След това ми донесоха череши,цял чувал от който да си взема за себе си.
Не съм сигурна всичко това какво означава,но се надявам да ми дадете някакви насоки
Хубав ден   bouquet

# 32
  • Мнения: X
At Night, сънят ти е свързан с предишния разказан с кестена. черешата символизира същите неща,с разликата че в Китай и Япония се приема за символ на влюбените, младостта, пролетта и женствеността.   Peace

# 33
  • Мнения: 0
Интересно,но тогава какво ще означават тестените изделия и жената която сънувах Thinking

# 34
  • Мнения: 599
Снощи сънувах,че с една колежка събирахме боклук в големи черни чували и го изхвърляхме накрая казах ,че  спирам да изхвърлям и чуждите боклуци  и от тук нататък всеки сам да  си изхвърля боклука.Какво ли означава?

# 35
  • Мнения: 13
Здравейте! Аз отдавна не съм писала, защото напоследък все се случва да си забравям сънищата веднага щом се събудя. От днешния сън успях да запомня нещичко - сънувах гребени. Навсякъде бяха, където и да погледнех, което и шкафче да отворя. Едни много малки, цветни гребенчета, някои от тях бяха със счупени дръжки или липсващи зъбци. Някакви идеи какво може да означава? (може ли да се вярва на тълкованието в съновника - път? изправи ми се косата от едно ново тълкование, че предвещава разваляне на годеж?! ... Дали имам повод да се притеснявам?)

# 36
  • Мнения: 464
Здравейте,сънувах че съм на гинекологичен преглед и док. ме гледа с вътрешния видеозон  и казва ,че и 3 те ембриона са се захванали от което аз много се зарадвах  Simple Smile В момента съм след трансфер на 3 ембриона и чакам резултат опасявам се да не се сбъдне съня, но на обратно. Може ли да го разтълкувате?   bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 2 359
Да те успокоя, докато се появи Фреичка. Според мен това е подсъзнателното ти желание. Хубаво е, че е по-силно от страха (според мен). Аз когато сънувам нещо, което очаквам, винаги се случва това, което съм сънувала. Никога не съм сънувала нещо, а всъщност да се случи обратното. Това за мен е мит.

Много успех ти пожелавам и стискам палци  Praynig Praynig Praynig

# 38
  • Мнения: 464
Дано  Praynig да се сбъдне точно както го сънувах  bouquet  bouquet  bouquet  Мерси за отговора Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте,сънувах че съм на гинекологичен преглед и док. ме гледа с вътрешния видеозон  и казва ,че и 3 те ембриона са се захванали от което аз много се зарадвах  Simple Smile В момента съм след трансфер на 3 ембриона и чакам резултат опасявам се да не се сбъдне съня, но на обратно. Може ли да го разтълкувате?   bouquet  bouquet  bouquet

Sreshtu koi den go sanuva?

# 40
  • Мнения: 464
Ами не си спомням преди 3-4 дена беше

# 41
  • Мнения: X
didabs, готова си да предприемеш съзнателна кардинална промяна.
emssi, по-скоро някакви дребни неприятности в интимен/любовен план. А може би пропускаш много важно средство, което можеш да използваш спрямо човека,когото обичаш (за хубаво, разбира се ).
mimozka7729, Daisy Rose отлично е обяснила причината за този сън. Peace Hug

# 42
  • Мнения: 464
Мерси   bouquet             

Последна редакция: нд, 12 май 2013, 18:37 от mimozka7729

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте,искам да ви споделя какво сънувах тази нощ.Сънувах че съм в къщата на май приятел(който тези дни замина и няма да се видим няколко месеца)и си говорим с часове.Имаше едно голямо легло и аз се въртях в него.Майка му и баща му също бяха там и се запознахме(ръкувахме се)майка му мисля че шиеше нещо на ръка.След няколко часа си тръгнах и се озовах в къщата на село.Оказа се че има сбор и са се събрали хора на маса.Там също имаше голямо легло.На следващия ден,аз пак отивам там и пак се празнува сбор,но в двора виждам приятеля за който стана дума.Попитах го какво прави тук,а той каза че бил поканен.Влязохме в къщата и легнахме на леглото.Също така сънувах че режат пръстите на краката на мъртва жена,търсейки нещо в  тях.Намериха,нещо като флашка или карта памет,не съм сигурна.Но една от жените които присъстваха беше обещала на един мъж,че тази жена на която режеха пръстите няма да умре,а сега трябваше да му каже че е мъртва.

# 44
  • Мнения: X
At Night, според мен сънят не съдържа някакво особено значение. По-скоро отзвук от реалната  среща с приятеля ти. А това последното може би е съвет да не даваш напразни обещания.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт