Домакини - първи сезон/дванадесети епизод - "агнешки"

  • 23 776
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • UK
  • Мнения: 5 999
Фортуна е писала как ги прави на фурна.И аз така ги правя само,че слагам и кимион и пиперка и ги пека на грил тиган.

Сега прочетох на Фортуна рецептата. Peace
А под пиперка какво имаш предвид - печен червен пипер, зелен или суров? Днес съм особено руса. Blush
Joy Joy Joy Joy

# 676
  • Мнения: 644
Зелен и суров ,но мисля че и с печен ще се получи добре.

# 677
  • Мнения: 644
Коконке не се смей изяде ли наденичките.Аз звъннах да си поръчам копър за млечен сос.Незнам има ли бременни,но аз днес съм чревоугодник. Joy

# 678
  • Мнения: 3 854
Тити -   bouquet Като че ли не съм яла кюфтета със зелен и суров пипер, но ми звучи вкусно.  Peace

Отивам да се правя красива, то къщата ми е с краката нагоре, ама важното е аз да съм неотразима.  hahaha hahaha

# 679
  • Мнения: 644
Ехо домакините къде сте?
Аз гледам Къртицата и си чакам мъжа.

# 680
  • Мнения: 11 577
И аз я гледам и сама се хиля.

# 681
  • Мнения: 644
 Joy спрях един сериал да гледам тея и те взеха да разкатават простотии.май и на тях ще им бия отбой.

# 682
  • Мнения: 11 577
Не те знам преди дали си гледала, но днес е изкл. смешно.
Иначе не съм писала скоро, няма какво.
 Hug

# 683
  • Мнения: 644
Айде сега нямало какво аз цял деН им пиша простотии,ама никой не се оплаква.
Хайде стройте се  newsm20 почнах вече раната проверка.Марче идвай си стига дивя на концерта.
Не мога да ги стресна да се разпишат.

# 684
  • Мнения: 644
Обърках емотоикона ша мъ прощавате.

# 685
  • Мнения: 11 577
ХАХА!!!
Ок- отчет.
Писна ми да се будя рано, днес пак в 7.30.
Чинно изчетох всичко.
Радвам се за обиколката на Ангелчето, на мен не ми се обикаля толкова.
И аз чакам разказ от Мари за тяхното гостуване.
А с тези кюфтаци, понеже съм отказала готвенето, си направих принцеси с кайма, отново.
И една супа воденички, че ми се дояде.
Смърф- честита ти тенджерка! Аз още не се престрашавам, хем и на мен ми обясниха как се действа.
Другата седмица ще ми монтират кухнята и съм готова за местене.
Рева като се сетя, що ли и аз не знам. Не е от кеф.
Коконче- споко, дишай и се наслаждавай, и компания имаш отново.
Марчето де ли крещи и пее.
 Mr. Green Утре няма да може да пише, ще е без глас. Joy
Айде, почва предверието.
Рапорт дадеен!

# 686
  • Мнения: 2 169
Вио - не разбрах какъв е проблемът на вашата счетоводителка? Недоволна е чакаш второ ли?  #2gunfire
Май май така излиза  Tired
Кюфтетата и аз ги правя на фурна, но не съм слагала чушка до сега, може да пробвам следващия път.

# 687
  • Мнения: 644
Това го измисли моя мъж,но вкъщи се харесват и така.
Хапнахме,оправям малкия и се мятаме в леглото.
Лека ви нощ мили мой!

# 688
  • Мнения: 3 854
Вио - не разбрах какъв е проблемът на вашата счетоводителка? Недоволна е чакаш второ ли?  #2gunfire
Май май така излиза  Tired

Няма да коментирам, а ще използвам за втори път емотикона, който по принцип не използвам.  #2gunfire #2gunfire

Марчееее, кажи как беше концертът? Приятели ми изпращат клипчета, снимки, ама не ми е достатъчно! Имал проблем с гласа, жалко, иначе е голям певец, от личен опит знам! Преди две години в Букурещ беше перфектен! Дано се оправи до Милано, че ще се гръмна, ако отменят концерта!!!

# 689
  • София
  • Мнения: 11 748

Марчееее, кажи как беше концертът? Приятели ми изпращат клипчета, снимки, ама не ми е достатъчно! Имал проблем с гласа, жалко, иначе е голям певец, от личен опит знам! Преди две години в Букурещ беше перфектен! Дано се оправи до Милано, че ще се гръмна, ако отменят концерта!!!
Смърфи, концерта беше на шест!!
Ще започна отначало. На стадиона бях в 18 ч. Имаше слънце и беше приятно.  Имаше и вече хора, но не много. За всеки рок концерт, аз си взимам едни и същи билети като място и ред. Перфектни!! Бяхме голяма силна рок група, всеки път едни и същи, около 10 човека. С тях играя бридж и сме си много близки. Почакаме добре, изпихме по няколко бири, аз не , защото бях с колата  Mr. Green но пък се отядох на пуканки.  Към 19.30 ч имаше загряваща група , май Д2 бяха...Така. В 20.45 ч стадиона вече беше препълнен на мах, около 50 хил човека.  На сцената беше проектиран един автомобил от 1960 г - анимация и на номера му пишеше Bon Jove. Затъмниха сцената,  и се издигна рев до небесата от публиката. Представи си, как крещят 50 хил човека.....излезна на сцената Бон-бонбон. Рев от гласове!!! Всички му дадохме мощната си подкрепа и той го разбра. В началото беше малко смутен, защото от България започва турнето и не беше наясно дали го познаваме, но ние му дадохме да разбере, че ни е до болка познат, пяхме, крещяхме, танцувахме....беше вихрушка. Ураган!! В момента в който излезна, 50 хил. човека бяха на крака и с вдигнати ръце. Така и си останах ме до края на концерта. Остана силно впечатлен от бълг. публика, наистина. Той се отпусна, контактуваше с публиката и предимно с едни красавици, които бяха се залепили на сцената и се шегуваше. Изпя си най-добрите хитове, при които ние пеехме, не, не, ревяхме с пълно гърло,  пусна и новите си неща. Не са толкова добри, моя преценка. Ти, представяш ли си, баба ти Марийка, как танцуваше рок в/у седалката....и крещеше с пълно гърло...не не можеш.  Mr. Green Сега съм прегракнала, едвам говоря. Но, беше хубаво, много хубаво. По едно време, той ни се извини, че не е добре гласът му, направил алегия, аз така разбрах и бисове ги отказа за съжаление. Останах ме малко разочароване. Искахме още.
Сега да ти кажа, той не е точно моя изпълните. Аз си падам малко по Hard Rock, Black Sabbath, Rainbow, AC*DC, Foreigner, Metallica, TOTO но това не ми пречи да съм на всеки рок концерт. Включително бях и на Chris Rea, Joe Cocker,  Omega ,Elton John, Zucchero...всички са перфектни. Тази година, август съм и на  The Wall - Роджър Уотърс. Няма пропуск. Даже си отлагам категорично почивката август, заради този концерт. Ще пътувам септември, но това е друга тема.   Сега има концерт на Deep Purple в Пловдив, но трябва да съм сама и не зная къде се намира стадиона им ,иначе пътувах. Ще се объркам, това ме притеснява.
Така че, ще преживееш прекрасна вечер, сигурна съм!! Давай!! ЗавиТТТТ отново.  coolcool  superuu
Това е от мен. Доволна!!! Laughing
Само за протокола: Този човек, Bon Jove изглежда перфектно!! Все едно е на 30 г. Не е мръднал и на кота.
Сега почивам, главата ми дрънчи все още, ушите ми са заглъхнали, но съм доволна!!
Връщам се да ви изчета.
Поздрав! Hug.

Общи условия

Активация на акаунт