КРЪВЕН ТЕСТ ЗА НЕСЪВМЕСТИМОСТ КЪМ ХРАНИ

  • 112 265
  • 192
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 79
bubkab,
Вие правили ли сте теста?

# 61
  • Мнения: 2 033
bubkab,
Вие правили ли сте теста?
Да, 2013 в Холитимед и преди 2 години в Цибалаб

# 62
  • Мнения: 7 700
Кажи сега какво ти казаха и къде препоръчваш да ходим

# 63
  • Мнения: 2 033
Кажи сега какво ти казаха и къде препоръчваш да ходим
На мен ми свърши работа,:когато имах проблем. Можеш да прочетеш по-назад.
Всеки си преценява за какво му е теста и къде да направи....

# 64
  • Мнения: 15 228
Здравейте. И ние с ММ си направихме тест днес в Холитимед. Утре ще дойде мейла и започвам с ограниченията. Само се моля да не ми спрат кафето и овесените ядки Simple Smile
Казаха ни и на нас, че трябва да се ходи поне по 20 минути всеки ден или по 40 мин. през ден, както и да добавяме от разрешените зеленчуци при всяко хранене, защото помагат за храносмилането. Аз ще включа аеробика 3 пъти седмично и да видим какво ще стане. Имам да свалям 8 кг., но ММ има да сваля поне 30 и се надява да ги пребори. Препоръча ни ги един приятел, който за 2 м. е свалил 8 кг., но той нямаше много да сваля. На него пък му го е препоръчал един съсед, който е свалил 20 кг. с този тест. Та искрено се надявам и при нас да свърши работа. Има ли и други, които да спазват техен режим или някой подобен?

# 65
  • Мнения: 725
Аз си правих кръвен тест, но в обикновена лаборатория. Само че аз имам хормонален проблем и не знам дали дори и за 4 месеца ще си сваля трупнатите 4-5 кг. Иначе и на мен обичаните овесени ядки са ми поносими, за щастие.

# 66
  • Мнения: 7 700
Лейди Касиопея, ще ми бъде много интересно да пишеш как се чувствате и има ли резултати
искам да ми го препоръча човек, на когото имам доверие
не знам откъде ще сваляш осем килограма, но  ти си знаеш най-добре  Hug
успех ви пожелавам Peace

# 67
  • Мнения: 15 228
Благодаря Simple Smile
Ще пиша, като дойде теста довечера и после ще разказвам как вървят нещата. 8-те килограма ги трупнах съвсем бавно и неусетно. Сега съм свалила 2, които предполагам, че са вода, но варирам около 56 кг, което за моя ръст /156 см/ са си много и ми тежат.

Тити - дадоха ли ти вече режим и какво представлява? За колко храни ти е направен теста? В Холитимед казаха, че теста се прави за 250 храни /или 200 казаха - не помня точно/, а в темата назад четох, че на другите места правят за по 50 храни само

# 68
  • Мнения: 725
Точно, моят тест е за 50 храни.
Нямам хранителен режим. То си е изследване като всяко друго от лаборатория.
Иначе трябва да избягвам яйца, краве мляко, почти всички брашна, без ръжено ( но аз така или иначе, не ям хляб), мая. Това са ми основните силни непоносими храни. Има и по-слаби непоносими, които не ги броя.
И аз се чудя какво да ям, като се има в предвид, че не ям месо.
Само риба вече ми писна. Може би пък мога да ям козе продукти. Но определено без яйца е тъпо. Не знам дали може яйца от пъдпъдъци...
За месец нищо не съм свалила, но както казах аз имам проблем със щитовидната жлеза и нещата при мен въобще, ако се случат ще е много бавно.

# 69
  • Мнения: 15 228
Видях си теста и от вчера съм на този режим. Като цяло не са ми забранени кой знае колко храни, за разлика от ММ, на който всички млечни са му спрени, а от месата свинско и телешко. Аз съм ОК от моя тест. От това, което обичам са ми спрели хляба, маслото, прясното мляко, овесените ядки, маруля /но пък айсберга ми е разрешен/,  грозде, кайсия, малина /но къпината ми е разрешена/, праскова, череша и ягода. От морските ми спряха лаврак, миди и скариди. За съжалине и кокоса ми е забранен, което значи, че няма да си правя фрапе дори и с кокосово мляко. Иначе кафетата са ми позволени, което много ме радва, почти всички видове меса, без пуешкото /което аз така или иначе не ям/. Динята и пъпеша, ябълката и портокала са позволени, което значи, че ще им обърна подобаващо внимание Grinning Разрешили са ми и фурмите, обаче мисля да ги пропусна, въпреки, че много ги обичам, защото мисля, че задържам вода от тях. Като цяло вчера си хапнах, но някак се засищах с малко и не съм преяждала, не съм била и гладна. И доста сериозно отводних, което ми беше странно, защото обикновено, като ям след това задържам вода. Ще видим как ще продължат нещата занапред, но за сега съм доволна Grinning

Последна редакция: нд, 13 май 2018, 13:21 от Lady Cassiopeia Duval

# 70
  • Варна
  • Мнения: 3 248
Аз така и не разбрах кои антитела се изследват в този тест. Igg като непоносимостите ли ?

# 71
  • София
  • Мнения: 361
Видях си теста и от вчера съм на този режим. Като цяло не са ми забранени кой знае колко храни, за разлика от ММ, на който всички млечни са му спрени, а от месата свинско и телешко. Аз съм ОК от моя тест. От това, което обичам са ми спрели хляба, маслото, прясното мляко, овесените ядки, маруля /но пък айсберга ми е разрешен/,  грозде, кайсия, малина /но къпината ми е разрешена/, праскова, череша и ягода. От морските ми спряха лаврак, миди и скариди. За съжалине и кокоса ми е забранен, което значи, че няма да си правя фрапе дори и с кокосово мляко. Иначе кафетата са ми позволени, което много ме радва, почти всички видове меса, без пуешкото /което аз така или иначе не ям/. Динята и пъпеша, ябълката и портокала са позволени, което значи, че ще им обърна подобаващо внимание Grinning Разрешили са ми и фурмите, обаче мисля да ги пропусна, въпреки, че много ги обичам, защото мисля, че задържам вода от тях. Като цяло вчера си хапнах, но някак се засищах с малко и не съм преяждала, не съм била и гладна. И доста сериозно отводних, което ми беше странно, защото обикновено, като ям след това задържам вода. Ще видим как ще продължат нещата занапред, но за сега съм доволна Grinning



Здравейте!
Моля, споделете с нас как се чувствате и усещате ли нещо различно за краткото време, откакто имате резултатите.
Аз също съм се насочила към тестуване. Може би ще го направя също в "Холитимед", но все още събирам информация, тъй като в сайта им не е много подробно описано.
Благодаря предварително!

# 72
  • Мнения: 15 228
Честно да си призная не се чувствам много различно. Със сигурност не се чувствам гладна вече, което е много приятно, тъй като преди трябваше все да пазя някаква диета, за да не задържа вода. Сега този проблем го нямам. Храня се 3 пъти на ден, като не закусвам, а пия чисто кафе. На обяд и вечеря ям, докато се заситя, а следобед изяждам по един плод. Интересното е, че успявам да се заситя от много малко количество храна. А преди си похапвах стабилно.
Другото, което е различно и го усетих още на втория ден е това, че спря да ми се спи и да чувствам умора през деня. От доста време все бях отпаднала, уморена, спеше ми се през деня, а нощно време не можех да спя. Не съм сигурна дали се дължи на ограничаването на вредните за мен храни, но определено виждам разлика в тази насока.

# 73
  • Мнения: 2 033
Аз като го спазвах 2013 г. ми минаха болките в колената на втория месец. Пазих хран.режим около година.
И досега ограничавам някои от храните.

Но ще си направя нов тест, само се чудя дали пак в Холитимед или в Цибалаб, че от месец пак ме болят.

# 74
  • София
  • Мнения: 361
Благодаря и на двете ви!
Информацията, която давате, ми звучи много добре. Simple Smile
Изглежда и аз няма да се бавя много. Не ми остава друго, освен да пробвам.
Бяхте ми много полезни!

Общи условия

Активация на акаунт