Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Пропуснах да благодаря на мамите за хубавата темичка и топлите пожелания Hug Пожелавам и на вас здраве и много хубави мигове с малките слънчица Simple Smile

# 61
  • Мнения: 234
Здравейте, момичета. Честито на всички видели двете чертички и дано всичко да върви добре.
Аз вчера разговарях с анестезиолога и той ми каза, че е имал впредвид възможността да съм бременна и ми е сложил упойка, която не е проблемна. Днес си взех и направление за гинеколог, но ще изчакам още малко, десетина дни. Все още не съм решила при кого ще ходя, но има време. Благодаря много за загрижеността  bouquet просто в момента започва ме да строим и е малко лудница около нас, а времето ни притиска за някои работи, защото съпруга ми е моряк и заминава на рейс след две седмици.
Това ми е втора бременност. На 34 години съм. Имам дъщеричка на 3 и половина години. Не живея в Бг.
Първия път раждах секцио.
Много хубаво, че темичката започва да се пълни.
Лека и спокойна вечер Hug

# 62
  • Мнения: 22
Здравейте момичета,
Бих искала да се присъединя към вас, като се похваля,че миналата седмица и аз видях  EFP и съм много развълнувана от това. Само нещо ме притеснява,че имам от време на време болки, като че ще ми дойде иначе всички други признаци, които са нормални за състоянието си ги имам -гадене сутрин,световъртеж и т.н. само тези болки малко ме притесняват, но мой познати ме успокояват,че просто организма ми се подготвя.
Също така ако някой знае добър лекар нека сподели, че още се лутам при кого да отида за да потвърди хубавата новина.

# 63
  • Мнения: 1 490

Много се радвам за всички видели две чертички . Hug Ралка-при болки може да пиеш но-шпа,но задължително сподели това с АГ-то.Иии една последна молба-нека всяка бъдеща мама изпрати ЛС на профила февруарски мами(от който е пусната темата) за да бъде вписана на 1страница .напишете ни възраст,град и коя бременност е това за вас  Hug Много прегръдки и хубав ден !

# 64
  • Мнения: 315
Честито момичета!!!!!Много се радвам за всяка от вас! Hug
Очакваме следващите Wink  bouquet

# 65
  • Мнения: 3
Честито на всички момичета видели двете чертички Hug! Да се присъединя и аз с термин 1 февруари 2014. Simple Smile Hug
Аз видях двете чертички на 24 май. Прекрасен слънчев ден! Това ще ми е втора по ред бременност, но все така се вълнувам! Благодаря и аз за хубавата темичка. Май е време да си направим и ФБ групичка какво ще кажете?

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 14:03 от Cleona

# 66
  • Мнения: 22
Честито Cleona !То по някои сметки и моя термин излиза на 1 февруари  Grinning

# 67
  • Мнения: 3
Честито и на теб! Ако искаш мога да ти препоръчам лекар, ако имаш допълнителна зравна осигуровка към някой фонд можеш спокойно да идеш в Токуда и фонда да ти поема разходите и да ти осребрява фактурите. Ако искаш лекар по ЗК не съм много в час и се надявам другите мами да се включат с предложения.

За Фейсбук групичката на февруарки 2014 ми пишете на лични за да си направим наше затворено лично пространство, където да можем да споделяме и да се четем само ние Simple Smile

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 14:39 от Мама_Мим

# 68
  • Мнения: 3
Мамите с две чертички да ми пишат на лични да ги поканим в затворената ФБ група на февруарки 2014 Hug Добре сте дошли, дано скоро да се напълни и да споделяме радости и вълнения.

# 69
  • Мнения: 0
Честито Ralka12 и Мама_Мим  Hug И аз би трябвало да съм в началото на месеца, но при следващия преглед вероятно вече ще знам.

# 70
  • Мнения: 60
вравейте и от мен ,аз също преди една седмица видях двете чертички Simple Smile това ми е втора бременност. Имам момиченце на 3 години и 4 месеца. Тя също беше февруарче  но 2010. честито на всички видели двете чертички Simple Smile

# 71
# 72
  • Мнения: 315
Честито мили майчета! Hug
Желая на всички ви щастливи и безпроблемни бременности!!!
На мен днес ми дойде,2 дни по-рано както и предполагах  SadСпирам да мисля за това и да се ннадявам-явно така трябва да бъде...Ще се радвам на моето малко голамо момича/на 22.05 навърши 6 и вече се смата за много голяма Grinning/
Това наистина е божа работа и голямо чудо ,нещо несравнимо Hug

# 73
  • Мнения: 0
Здравейте мили момичета!Тези дни и аз видях двете чертички на теста.Благодаря ви за хубавата тема и разчитам на вашата подкрепа и съвети.

# 74
  • гр. София
  • Мнения: 31
Честито на Ralka , Cleona , ilianakirilova, Kateto128  Hug Hug Hug

С пожелания при всички ни всичко да бъде наред докрай Simple Smile

Ралка и аз се чудя за лекар, но първия преглед ще е в Грийнберг, пък после ще го мисля накъде.

Момичета, кога смятате, че е най-подходящо за първи преглед. Аз съм си записала час за понеделник, но всички ми казват, че е рано(аз съм в 4г.с. и 5 дена)

dbojidarova78 от колко време правите опити? Стискам палци скоро да стане чудото и при вас  Hug

Общи условия

Активация на акаунт