Новите ни козметични похождения 43

  • 64 185
  • 729
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 850
Да знам,че не е оригинална,но не бих дала 20 ил 30 лева за очна линия,при положение,че за бала трябва да си купя още 100 неща и не мога да искам тва от родителите ми.
А тази колко ти излезе?

# 76
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Да знам,че не е оригинална,но не бих дала 20 ил 30 лева за очна линия,при положение,че за бала трябва да си купя още 100 неща и не мога да искам тва от родителите ми.

Разбирам те, но така не знаеш какво съдържа продукта, който си купила.
Например марката Есенс имат също такава очна личния, която по нищо не отстъпва на Маковата и цената и е много достъпна. Simple Smile

# 77
  • USA
  • Мнения: 7 375
Отивам да чета коментарът ти за CC крема на Clinique, от два дни чета рецензии на него и много се изкушавам заради фактора и че е хидратиращ и antiage Peace

Не смея да ти го препоръчам,не защото е лош продукт,напротив,но се обринах вече на 2 пъти.Както съм казвала преди,Клиник ползват агресивни съставки и от повечето им бяла козметика правя реакция.Всичко е до кожа,разбира се.Вземи си мостри поне на 2,3 от нюансите,поноси,сравни и виж как го приема кожата ти.Хидратира,не омазнява,изравнява тена,супер лека формула,но....

С две ръце препоръчвам маската ексфолиант от Turnaround серията.

# 78
# 79
  • Мнения: 5 300
Ами тази е 12 лева,аз търсих на Есънс,но не намерих черна и затова ми се наложи да поръчам тази. Simple Smile

# 80
  • Мнения: 2 843
Christian Dior 5 Couleurs New Look Eyeshadow - Bleu De Paris No. 254
Guerlain Ecrin 4 Couleurs Long Lasting Eyeshadow 03 Les Verts  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 36 192
Ами тази е 12 лева,аз търсих на Есънс,но не намерих черна и затова ми се наложи да поръчам тази. Simple Smile

12?!?

аз я гледах преди време в магазин за левче - беше 2 или 3 - дори писах в някоя от темите

# 82
# 83
  • Мнения: 45
Да знам,че не е оригинална,но не бих дала 20 ил 30 лева за очна линия,при положение,че за бала трябва да си купя още 100 неща и не мога да искам тва от родителите ми.
Mi6eto_942, тук подкрепям напълно The Black Widow - наистина така не знаеш какво ще сложиш в такава близост до очите си. Мога да ти препоръчам очната линия на Maybelline Master Precise liquid eyeliner. Тя е с писец, но пък той е много нежен - не дразни и не дърпа (самата аз винаги избягвам писците, но с тази нямам никакъв проблем). Цветът е много плътен и като цяло това е доста лесен за употреба продукт. Най-важното е здравето на очите ти, така че не рискувай. (Бях чела тук, че са спрели очната линия на Essence (ако помня добре, разбира се).)   bouquet

# 84
  • Мнения: 5 300
Ами не знам и аз утре като я взема ще я пробвам и ще ви кажа дали е хубава

# 85
  • Мнения: 9 265
Отивам да чета коментарът ти за CC крема на Clinique, от два дни чета рецензии на него и много се изкушавам заради фактора и че е хидратиращ и antiage Peace

Не смея да ти го препоръчам,не защото е лош продукт,напротив,но се обринах вече на 2 пъти.Както съм казвала преди,Клиник ползват агресивни съставки и от повечето им бяла козметика правя реакция.Всичко е до кожа,разбира се.Вземи си мостри поне на 2,3 от нюансите,поноси,сравни и виж как го приема кожата ти.Хидратира,не омазнява,изравнява тена,супер лека формула,но....


A a си мислех че само на мен ми се получава сърбеж от Клиник
Приятелка моя даже вика това е заради цената  Wink
Намазаха ме в м-на фирмения им ми веднага почна да ми гори лицето.. усещах парене оплаках се зачервих кожа..прибрах се в нас и моментално се измих!
На другия ден си викам е нешо може да е било старо нали са тестери ........ бяха ми дали мостри за в къщи Намацотих се серумчета крем очен  кеф 2 мин поседях и пак пламнах .. айде в банята мий ,мий
и дотук им беше на КЛиник

# 86
  • USA
  • Мнения: 7 375
MAC #239 + MAC #195



Urban Decay 24/7 eyeliner Woodstock

Urban Decay24/7 eyeliner Sabbath
 

# 87
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И аз съм имала проблеми с Клиник - точно с прехвалените 3 стъпки. Марката ползва доста агресивни съставки, които не са подходящи за чувстивителни кожи.

# 88
  • Мнения: 2 843
Аз пък ще защитя Клиник - преди известно време кожата ми беше станала доста проблемна, взех си трите стъпки и сега още не мога да се начудя на голямата промяна - кожата ми е почти съвършена - няма пъпки, омазняване, действа и антиейдж. И то основна заслуга имат сапунът и тоникът. Третата стъпка понякога я заменям с друг крем на Клиник или пък на друга марка - примерно Елемис.

Забелязала съм, че в началото някои продукти на Клиник наистина изглеждат агресивни - усещала съм зачервяване, щипане от супердифенс, от други техни кремове също. Но ако се продължи ползването, това усещане се загубва, кожата свиква.

Клиник са идеални за мазна или комбинирана кожа, наистина изчистват лицето.

# 89
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Клиник е точно за мазни и проблемни кожи, а моята не е такава.

Изобщо не искам да се опитвам да свиквам с тоник, от който ми се насълзяват очите, дори ако мина само по долната част на лицето си с него.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт